Ontdek Concerten Opera Classics Lezersaanbieding The Bach Choir Orchestra of the Netherlands onder leiding van Pieter Jan Leusink Ga naar pzc.nl/klassiek assieke The Bach Choir Orchestra of the Netherlands o.l.v. dirigent Pieter Jan Leusink De Engelse bas Andrew Slater laat horen waarom hij één van 's werelds meest beroemde operabassen is. Wees getuige van zijn overweldigende uitstraling en indringende stem tijdens Toreador Song' uit Bizets opera 'Carmen'. Ook Mozarts 'La vendetta' uit 'Le Nozze di Figaro' en 'Largo al factotum' uit 'II Barbiere di Siviglia' van Rossini zijn de EngeLse bas op het lijf geschreven. Sopraan Olga Zinovieva, gezegend met een soepele hoge sopraanstem en charmante uitstraling, neemt u mee langs spectaculaire maar ook zeer gevoelige aria's. Het wereldberoemde 'Casta Diva' uit Bellini's opera 'Norma' moet u echt eens gehoord hebben. Ook Mozarts aria 'Der hölle Rache' (Königin der Nacht) uit 'Die Zauberflöte' zal niet ontbreken. Pieter Jan Leusink formeerde voor deze gelegenheid een groot orkest bestaande uit 40 musici. Het Opera Mannenkoor speelt een grote rol tijdens het concert. Een zinderend programma voL passie, romantiek en geschikt voor een ieder die van muziek houdt. De presentatie is in handen van musicoloog Gregor Bak en nieuw dit jaar: Het concert wordt prachtig uitgelicht door lichtcomponist Teus van der Stelt. za 19 mei Rotterdam zo 20 mei Amsterdam za 26 mei Den Bosch zo 27 mei Arnhem za 9 juni Groningen zo 10 juni Utrecht za 30 juni Elburg Laurenskerk 19.30 Het Concertgebouw 14.15 Jh. Bosch Artcenter 19.30 Eusebiuskerk 15.00 Martinikerk 19.30 Janskerk 15.15 Kloostertuin 20:00 Het Concertgebouw Amsterdam €5,- toeslag op Rang 1 plaatsen, incl. consumpties Dit concert vindt plaats in de Middeleeuwse tuin van het Klooster *Exclusief €6,- transactiekosten per complete bestelling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 104