MwiMt 4 HEILIG HUISJE 4 Jarenlang reisde Johnny Willemsen (62) de hele wereld rond. Als profes sioneel motorcoureur en later -monteur was hij maar weinig thuis. Dat veranderde toen zijn echtgenote Lianne (44) bij hem introk in Terneuzen. Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis fiijii* pifP.. Johnny: „Ik heb het nog steeds erg druk. Sinds acht jaar heb ik een eigen motorzaak, MCT-Terneuzen. Toch ben ik veel vaker thuis dan vroeger. Daar voel ik me erg goed bij. Lianne is in 2008 bij me komen wonen met haar zoon Amin (nu 15). In 2011 is onze dochter Julia (6) geboren. Ik heb genoten van mijn reizen over de we reld, maar nu ben ik erg blij dat ik meer thuis ben." Lianne: „Oorspron kelijk kom ik uit Terneuzen, maar ik heb jarenlang elders in het land ge woond. Ik kan in principe overal aar den, maar ben ontzettend blij met onze huidige woning. Stomtoevallig De thema's roze en bloemetjes zie je hier steeds meer terug wonen we zo goed als naast mijn ou ders. Dat had ik een paar jaar geleden echt niet kunnen bedenken." Licht Lianne: „In de afgelopen jaren is er veel veranderd in huis. De thema's roze en bloemetjes zie je iets meer te rug. Of zeg maar gerust veel meer, haha. Ik houd ervan als het lekker vrolijk en kleurrijk is. Gelukkig voelt Johnny zich daar ook prima bij." Johnny: „Soms was het wel even wennen hoor. Zo kwam ik eens thuis van het werk en was de witte muur in onze hal opeens knalroze geverfd. Het is absoluut anders dan ik gewend ben, maar ik vind het mooi. Het huis straalt veel warmte uit door alle kleu ren. Daarnaast is het ook eigenlijk overal licht in huis. In de woonkamer krijgen we gedurende de dag van alle kanten zonlicht binnen." Tuin Lianne: „Ik werk als gastouder. Dat betekent dat er iedere week nog eens vijf extra kinderen bij ons rondlopen. Ik ben dus ontzettend veel in en rond het huis te vinden. We hebben in de woonkamer een speciale speelhoek ingericht, maar als het weer goed is gaan we naar buiten. Ik was echt ver baasd over hoe groot de tuin is. De TERNEUZEN vrijdag 4 mei 2018 MS -•&' i Een thuis vol warmte, in Bas Dingenouts 44 Lianne Willemsen De familie Willemsen woont aan de Marij- kestraat in Terneu zen. De woning is ge bouwd in 1952 en heeft een totale op pervlakte van onge veer 650 m2. Vergele ken met de rest van de straat heeft deze hoekwoning een ver rassend grote tuin en garage. Het huis heeft drie slaapkamers en een badkamer. De waarde ligt, exclusief garage, rond de 200.000-250.000 euro. De wijk ligt vlak bij het centrum en de boulevard met zicht op de Westerschelde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 52