S Jos de Wit Eduard Jacob Corthals Jos de Wit COLOFON Familieberichten klimop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Eddy DolfKooyman Jacoba Sassenburg - van der Blom Marleen de Wit - Dijkers Clara Elisabeth Smit-van Schalkwijk Maatje Jacoba van Stee-Koopman donderdag 3 mei 2018 Nooit klagend, nooit vragend. Je lasten in stilte gedragen. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze oom Aardenburg, t Oostburg, 25 januari 1935 26 april 2018 Sluis: Ida en Ronny Draaibrug: Menno Correspondentieadres: Draaibrug 54, 4527 PE Draaibrug Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Vele jaren heeft hij voor onze bedrijven tot grote tevredenheid het heiwerk uitgevoerd. We herinneren Dolf vooral als een aimabel en prettige persoonlijkheid, die altijd klaar stond voor iedereen. Een mooi mens is helaas heen gegaan en het is voor ons moeilijk voor te stellen dat hij er niet meer is. Dolf laat een grote leegte achter en we zullen hem heel erg missen. Wij wensen zijn familie en nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers van Van der Schild Heiwerken BV Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland BV 'De oproep kwam en ik ben voor de reis gereed (R. Tagore) Na een lang en rijk leven is in alle vrede overleden onze moeder, oma en mijn partner Rotterdam, Breskens, 27 november 1930 1 mei 2018 Hanneke en Peter Doris en Bob Vera en Chris Eva Hans en Ellen Nienke Renske Esther en Eric Frans van Engelen Correspondentieadres: Venneperweg 587 2152 CC Nieuw-Vennep De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 5 mei om 12.00 uur in MFC 'De Korre', Ghistel- kerke IA te Breskens. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condo leren in 'De Korre'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Later-, als de vele mooie herinneringen de plaats van mijn verdriet hebben ingenomen, zal ik misschien kunnen ver-woorden wat ik nu enkel met tranen kan vertellen. (Dirk de Be>eck) Met de regie weer in eigen hand is, omringd door iedereen die hem dierbaar was, thuis in zijn eigen omgeving overleden, mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa echtgenoot van 25 -09- 1952 01 -05 -2018 Temeuzen Philippine Philippine: Marleen Temeuzen: Natasja en Anatole Teun Pim Philippine, 1 mei 2018 Eilandstraat 23,4553 BM De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 7 mei om 11.00 uur in het Crematorium van Temeuzen, Bellamystraat 28°, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Zonder jou tikt de klok even snel Maar de tijden veranderen wel Dus ik neem afscheid, jij moet nu gaan Rust zacht, lieve schoonbroer en oom Echtgenoot van Marleen de Wit - Dijkers Onze gedachten zijn bij Marleen, Natasja, Anatole, Teun en Pim Zaamslag Marie-Louise Buijze - Dijkers Frans Buijze in herinnering Sluis Johny Dijkers in herinnering Denise Dijkers - de Guesquière Philippine Rhoda Laroy - Dijkers in herinnering Walter Laroy Philippine Jack Dijkers Amsterdam Stefan Dijkers Ewelina Dijkers Neven en nichten Achterneven en achternichten Als een bloem, zo is het leven, 't begin is teer en klein. De een die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. V Vraag niet bij welke groep je hoort, dat is 't geheim van het leven. Na een leven vol liefde en vriendschap is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma echtgenote van Hans Smit t 31-12-2016 Surabaja, 21-3-1926 t Terneuzen, 30-4-2018 Paulette Dekker-Smit Teun Dekker - in herinnering - Jochem Tobias Correspondentieadres: Waterhyacint 17 4533 RD Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het Buurtzorgteam en naar het personeel en de vrijwilligers van Hospice Zeeuws Vlaanderen voor alle hulp, zorg en aandacht. De wil was er nog maar de kracht niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi echtgenote van Jozias van Stee, overleden 10 december 2001 Wemeldinge, 30mei 1930 Goes, 1 mei2018 Yerseke: Frans Oostburg: Marjan en Mart in liefdevolle herinnering Annewil O en Amoud, Ezra Jolien en Rick, fulius, Simon Geert en Sarah Yerseke: Willy en Marian Joeri en Saskia, Amy Anne en Robbert Correspondentieadres: ten Houtenstraat 54 4401 KV Yerseke We willen haar leven gedenken op zaterdag 5 mei om 14.00 uur in 'De Lepel', Lepelstraat 7A teYerseke. Aansluitend gaan we haar begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Molenlaan te Yerseke. Na de begrafenis kunt u ons condoleren in 'De Lepel'. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43