25 FAMILIEBERICHTEN Albertus Antonie Koemans <7rijntje VeCcf^amp-Lieuwen Johan Vos Johan Vos Johan Vos Suzanna Janse - Leijnse Johan ^^_^^JJl££sen_inq;iU Na enkele jaren van afnemende gezondheid is in de leeftijd van 84 jaar thuis in zijn slaap overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa - Bert - echtgenoot van Maria Splintina van der Bent Rie Koemans - van der Bent Wil en Ton Mark en Karin Jade, Nina, Twan Inge Ryan Leo en Gerda Erwin (In liefdevolle herinnering) Mariska en Marco Cheyenne, Nathascha, Melissa 27 april 2018 Kasteelhoekstraat 21,4433 AJ Hoedekenskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 3 mei om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Hoedekenskerke. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Bert te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. jNïni Wij zijn verdrietig nu wij te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Met bewondering en respect denken wij terug aan de moedige manier waarop hij met zijn ziekte omging. Wij wensen Ankie en familie veel sterkte. Paul en Mieke Stan en Marijke Ton en Hennie Huib en Addie Marien en Jolanda Rust mijn ziel, uw God is Koning. (JdH 847) Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en fijne oma is overleden. Zij heeft veel voor ons betekend. Zij is nu naar haar Schepper gegaan. Middelburg, f Leeuwarden, 15 januari 1926 26 april 2018 61 jaar Jacobus Janse Kees en Jelma Hannie en Arre Bart en Mettie Marian en kleinkinderen Dr. Jacob Botkeweg 150 8935 AC Leeuwarden De dankdienst is op woensdag 2 mei om 13.30 uur in de Pelikaankerk, Pelikaanstraat 10 in Leeuwarden. Daarna begraven wij haar op de Noorderbegraafplaats, Schapendijkje 4 in Leeuwarden. Er is gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur Bij voorkeur geen bloemen. Suus Janse-Leynse Wij wensen Ko, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. maandag 30 april 2018 Vreedzaam, vol liefde afscheid nemend van allen die haar omringden, is van ons heengegaan onze lieve West-Terschelling, 18 juni 1926 Vlissingen, 27 april 2018 Albert Veldkamp Rijswijk: Daniëlla en Marco Wouter, Pieter Judith en Gijs, 7 Gilius Melbourne: Gerard en Colleen Lenore en Brad, Matilda, Finn Marcel Vlissingen: Cora en Rikus Ilse en Sander, Fieur, Lotte, Nout, V Mariëlle en Pascal, Nova Renske en Sivar Boulevard Bankert474 4382 AC Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Nini te nemen op donderdag 3 mei om 13.30 uur in deSintJacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Hierna is er tot 15.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn aldaar. Aansluitend begeleiden wij haar als gezin naar het crematorium. Wij willen het team van verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan woning 18, hartelijk danken voor de goede zorg en begeleiding die zij aan mijn vrouw en onze moeder hebben gegeven. Nini is now at peace and our love reaches out to our Dutch family during this time of sadness and celebrate the life of a beautiful lady. Amanda, Greg, Hudson and Toby Melbourne, Australia Je was er altijd voor iedereen die je lief had. Veel te snel en met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen. We missen je nu al zo.... 06-08-1946 27-04-2018 Koudekerke Middelburg Ankie Vos-Schunselaar Bianca Esmee, Lara John en Saskia Karlien en Daniël, Nienke Elna Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van het Sint Jans Hospice De Casembrootvoor de liefdevolle zorg die zij Johan hebben gegeven. Duinstraat 11,4371 AX Koudekerke Op vrijdag 4 mei om 13.00 uur zullen we Johan met woorden en muziek herdenken in de kantine van voetbalvereniging V.C.K. aan de Biggekerksestraatte Koudekerke. Aansluitend zullen we hem rond 14.00 uur begraven op de begraafplaats te Koudekerke (eveneens aan de Biggekerksestraat). Na de begrafenis is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaarte ontmoeten in eerdergenoemde kantine. Johan zou het fijn vinden als u een (onverpakte) witte roos wilt meenemen. Johan kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze altijd optimistische broer en zwager Rina Meijers-Vos Jan Meijers t Jos Swart-Vos Geert Swart Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid van verdienste Jarenlang was Johan speler en vrijwilliger van onze voetbalvereniging. Dag en nacht konden wij een beroep op hem doen. Onze gedachten gaan uit naar Ankie en zijn familie. Zijn betrokkenheid en behulpzaamheid zullen wij nooit vergeten. Bestuur en leden Voetbal Combinatie Koudekerke (V.C.K.) Wat zou ik zonder U geweest zijn Liedb. 800 vers 1 Wij zij verdrietig omdat onze schoonzuster en tante van ons overleden is IJsselmuiden: Dien v/d Veen-Janse Tim v/d Veen Middelburg: Leen Marinissen Riet van Scheltinga-Janse Jelle van Scheltinga Gerard Janse Addie Janse-Kort Jannie Mesu-Janse Catrhien Vertraate-Janse Aldert Faber Neven en nichten Wij gedenken allen die ons zijn voorgegaan COLOFON E-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 82