i p OyMeaem FAMILIEBERICHTEN 23 Anke Afke Heerkje Brouwer Willy de Schepper Anneke Anneke Wisse Anneke Bas Goud M JV O IHensen inq.nl De Heer is mijn Herder Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft: betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en oma-oma Johanna Clasina Adriaanse-Kusse weduwe van Adriaan Adriaanse 19 mei 1929 Arnemuiden t 28 april 2018 Ad en Anneke Mark en Louisa Peter en Lianne; Thijs Ron en Nathalie; Hannah Janny en Sjaak Danny Annemieke en Dennis; Noëmi, Isa Willem Stefanie en Klaas Kristian Wij zijn dankbaar voor alle liefdevolle zorg en aandacht die zij in de Clasinastraat heeft ontvangen. Correspondentieadres: Schuttershof 24 4341 AB Arnemuiden De rouwdienst welke geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. P. van de Kraan zal worden gehouden op D.V. donderdag 3 mei om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Jans Adriaanse-Kusse Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante Jans Adriaanse-Kusse weduwe van Adrie Adriaanse Suus Bimmel-Adriaanse Leen Adriaanse en Riet Adriaanse-Wigard Ditty Adriaanse-de Vos Koos Vlieger-Adriaanse Kees Adriaanse en Joke Adriaanse-van de Putte Johan Adriaanse en Nel Adriaanse-Davidse Neven en nichten Wij denken aan allen die ons zijn ontvallen Arnemuiden 28 April 2018 Lieve Anneke, wat zullen we je missen! We wensen Erik en de naaste familie veel sterkte toe. Dag lieve, dappere een laatste groet vanuit de Brouwersbuurt Piet en Elly Egon en Hetty Dick en Els Sharon Robert Jan Hans en Corina Anand en Tamara Michiel en Perla Nelleke Bram en Joke Mario en Monique Kees en Cor Marcel en Patricia Joanne Lodewijk Marieke Huib en Cobi Jeroen en Marie José Johan en Nicky René en Ria Jan en Anke Simon en Juliëtte Mineke Allard en Mariska Robert en Marijel Harm en Ilsa Marijke en Ery en kinderen Marcel en Cynthia Domburg, april 2018 Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij Zo moedig, zo dapper, zo krachtig. Bedroefd delen wij u mede dat mijn liefste, onze lieve zus, nicht en tante zacht is weggegleden -Anke levenspartner van Lidy Blom Assen, 29 maart 1945 t Middelburg, 26 april 2018 Lidy Blom en verdere familie Fazantenhof 52 4332 XT Middelburg U bent welkom om het leven van Anke te vieren op donderdag 3 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. "De ogen des HEERENzijn in alleplaatsenSpreuken 15:3a Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte heengaan van onze neef Sebastiaan Goud We wensen de familie van harte de troost en nabijheid van de Heere toe bij het verwerken van dit plotselinge verlies. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Goes, 27 april 2018 Rieske de Schepper-Pietersz Harald en Miranda Koewacht, 29 juni 1933 Ginny en William Dylan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom team Middelburg-Zuid en ADRZ-Goes afdeling geriatrie voor hun liefdevolle verzorging. Galmgat 8 4336 KA Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 1 mei om 14.00 uur in de HH. Petrus en Paulus kerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. De begrafenis zal omstreeks 16.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voor ons blijft u altijd Opa Tennis Hoe mooier de herinnering hoe pijnlijker het verdriet Wij danken je voor wie je was En wat je ons achterliet Bedankt lieve Willy Nel, John, Richard, William, Ginny, Dylan, Daisy, Kevin en Gyano de Ruiter maandag 30 april 2018 kijk ook op Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Uit aller naam: familie Kusse Bettina en Michael José en Peter en de jongens Heel verdrietig zijn wij dat onze lieve vriendin is overleden. Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren. Bedankt voor wie je was en watje deed. Altijd recht uitje hart. Anneke we gaan je heel erg missen. We wensen Erik en familie heel veel sterkte toe. Erik, we zijn ervoor je. Coen, Lisette, Kim en Bas Jeroen, Susanne, Anne en Julia Veel te vroeg is overleden de partnervan onze (fiets)vriend Erik. Wij wensen Erik en familie veel sterkte toe. Anand, André, Coen, Jeroen, Kees, Mathieu Verdrietig geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde Jacob Sebastiaan in de leeftijd van 54 jaar. Christel Marijn Emile en Sophie H.M. Goud-Bel Marjolein en Niek Roel en Esther, Indy, Walther, Guido, Hugo Marie-Louise en Wim Justin, Rafaël, August Lucretia en Richard Charlotte, Ralph, Stéphanie, Annelore Correspondentieadres: Arie van Driellaan 45,4333 CA Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Waarde. Ooms en tantes, neven en nichten familie Goud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 79