Ü1 Spelende kleuter aangereden, verdachte slaat agent 5 'Net een stroom vluchtelingen' 'Inéén lange rij gedreven' p?/ 'Eerst een biertje... en die stroopwafels' 'Mijn baas begrijpt het wel' g&hr HQLLANDÜ?JARRErT WR bol.com o«i<>i4iiii4fWiotti www.grahams.nl "Eczeem middel wereldwijd succes dankzij bouwvakker" Een groepje kinderen speelde za terdagavond rond 20.30 uur op straat in Breda. De bestuurder van een zwarte Fiat Tipo probeerde de kinderen nog te ontwijken, maar raakte het vijfjarige jongetje met de linker voorkant van de auto. In plaats van te stoppen, reed de au tomobilist door. De politie stelde meteen een buurtonderzoek in. Toen agenten niet veel later een zwarte Fiat Tipo met schade aan de voorkant zagen rijden, wisten zij genoeg. Ze reden de auto klem en namen het voer tuig in beslag. De verdachte verzette zich hevig en sloeg een agent tegen het hoofd. Die liep daarbij letsel op. Meerdere agenten waren nodig om de man te arresteren, ook met pepperspray kreeg de politie hem in eerste instantie niet onder controle, maar uiteindelijk werd hij aangehouden voor nader onderzoek. De politie zoekt naar getuigen die het rijge drag van de bestuurder voor de aanrijding hebben gezien. maandag 30 april 2018 GO In San Francisco wacht een prachtige camper, maar de huurders staan op Schiphol. Anne Kleinhaarhuis (51) en haar man Bram uit Oldenzaal belandden bij de afrit van de snelweg in een fuik. ,,We zagen mensen koffers over de vangrail slepen en te voet verdergaan. Het was net een stroom vluchtelingen." Op Schiphol was de chaos com pleet. „Steeds gingen er deuren voor onze neus i dicht of moesten we naar een andere rij." Hun droomreis kostte 4.500 euro. "We kijken ■k\ er al een jaar naar uit. We blijven net zo lang in de rij staan tot de reis is omgeboekt." Kijk op onze site Verschillende gedupeerden op Schiphol vertellen over de chaos na de stroomstoring. Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvWen.Zijn litgangspunten waren: natuialijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 15 jaar later, is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagefijks leven weg te denken. Het geval van Geoff zelf staat te boek als één van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud toen hij werd opgenomen in het "Royal Children's Hospital" in Melbourne. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij 'iets moest gaan doen. "Ik zei tegen mijn vrouw: Shannon, we moeten iets doen. We kunnen Ryan niet hetzelfde laten ondergaan als wat ik heb meegemaakt. Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleek te helpen. Chem ische prod ucten (o.a. met hormonen) maakten dehuiddunner, andere opties (o.ateerzatf, Ikhtthera pie) hielpen hem niet We zochten het dus in een andere hoek en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekeken we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product; het gaf prachtige resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld". Geoff heeft het verhaal al vaak verteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke hu idklachten. Ook in Nederland is Grahams al bij veel drogisterijen en gezondheidswinkels beschikbaar. "Dagelijks horen we nieuwe verhalen over eczeem, jeuk en droge huid. Het is fantastisch om hen nu Grahams te kunnen bieden. We begonnen ooit om onze zoon te helpen, helemaal niet met het idee om het op de markt te brengen. Voor ons geeft het enorme voldoening om van gebruikers te horen hoe speciaal Grahams voor ze is." Inmiddels wordt Grahams door veel mensen naar tevredenheid gebruikt Doordat gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond tot mond. Tot slot vertelt Geoff: "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve producten voor bestaan". Grahams Eczeem Crème is een Medisch Hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Grahams is o.a. verkrijgbaar bij: De stroopwafels die Gijs Meinen (21) als cadeautje in zijn koffer heeft, overleven de vertraging waarschijnlijk niet. Meinen en vriend Thomas de Heij (19) stonden ruim zes uur te wachten in een rij van KLM om hun ochtendvlucht naar Sydney om te boeken. Ze vertrekken tien uur later dan gepland en dat is vooral zuur voor De Heij, die maar twee weken vakantie heeft. De vrienden gaan een schadeformulier invullen, hun vlucht kostte ruim 1.100 euro. „Maar eerst een bier tje. En misschien dat pak stroop wafels." Jos Goossens (72) uit Hoorn verheugde zich op een cruise langs de Noorse kust met haar vriendin. Maar als ze nog veel langer moeten wachten, vaart het schip uit zonder hen. Ze vertelt hoe ze door KLM 'in één lange rij werd gedreven'. ,,Er werd niet gevraagd wie als eerste moest vliegen of wie al een boardingpass had. Na uren veranderde onze rij in een 'omboek- rij'. Oftewel: die vlucht naar Oslo redden tk we niet meer." Ook de service vindt ze f [L\ slecht. ,,Er had toch een karretje langs kunnen komen met koffie en thee." VI Om de stemming er een beetje in te houden heeft Walter Brivio (28) een oranje hoedje op zijn hoofd, dat hij overhield aan Koningsdag in Utrecht. De jongen uit Milaan kan pas over twee dagen terug naar huis. ,,Ik moet mijn baas nog bellen. Ik werk bij een boekingskantoor voor vluchten, dus hij zal het wel begrijpen." Samen met een vriend staat hij al uren in de rij om een schadevergoe ding en gratis overnachting te regelen. ,,We gaan nog wel even lol maken in Amsterdam." advertentie Een automobilist reed zaterdag in Breda een vijfjarig jongetje aan, waarna hij doorreed. Het jongetje ligt zwaargewond in het ziekenhuis, maar is buiten levensgevaar. De verdachte, een 34-jarige Bredanaar, verzette zich hevig bij zijn arrestatie. Ties Cleven Breda De plek waar de jongen werd aangereden. foto ginopress

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 13