M D Slimme zonwering draadloos genieten! bin uit 7 K ri9n KONINGSDAG FEEST VAN HERKENNING Met vrijmarkten, zeskampen, kinderspelen en muziekfeesten was Koningsdag 2018 op Walcheren weer een feest van herkenning. Maar zonder ballonnen in Oranjemuiden? De binnenstad van Vlissingen was weer het do mein van koningsdagkooplui. Vooral kinderen ver kochten hun oude speelgoed en boeken. Zoals Marnix de Vries (ro) uit Middelburg. „Ik gebruik het toch niet meer en ik kan er andere kinderen blij mee maken." En geld mee verdienen natuurlijk. Om kwart over ze ven 's ochtends zat hij al op zijn plekje op het Schel deplein en na vijf uur had hij dertig euro verdiend. „We gaan naar Duitsland op vakantie en daar is het kermis, dus dat geld komt goed van pas." Ik gebruik het toch niet meer en ik kan er andere kinderen blij mee maken rukte, gezelligheid, versierde fietsen, een mooi aubade, spelletjes en muziek. Arne muiden vierde Koningsdag als vanouds. En toch was het feest in 'Oranjemuiden' an ders dan anders. Want ballon nen waren er voor het eerst in al die jaren niet. Om het mi lieu te sparen. Grote vraag was: wat krijgen de kinderen wel? Nou, de Oranjevereniging trak teerde elk kind op een reuzelolly. „Lekker", reageerden Merel en San- der Bart. „Maar wel minder feeste lijk dan een ballon." Ach, grijnsde va der Maurin met zoon Ramon in zijn nek. „Jullie zijn zoetekauwen, dus..." Maar liefst 800 lolly's deelde de Oranje vereniging uit. En op elke lolly zat een sticker, die kans gaf op een mooie prijs bij het rad van fortuin. Want die traditie werd wel voortgezet. Koningsdag was in alle dorpen en steden op Walcheren sowieso een feest van herkenning. De Markt van Middelburg stroomde vol voor energieke optredens van onder anderen PartyFrieX - 'toettoet boingboing hakken en zagen' - en AC/DC UK. Westkapelle hield jungle-games voor jong en oud, Domburg had kinderspelen en een meer kamp. i.s.m. q| WOONPLAZA Zaterdag 28 april 2018 9.30 -16.30 ui zaterdag 28 april 2018 Ramon Bart met lolly op de schouders van zijn vader Mau- rin tijdens Koningsdag in Arne- muiden. foto's ruben oreel PartyFrieX op de Markt in Middelburg. Koninklijk geschminkt in Domburg. Geen ballonnen maar... reuzelolly's Maurits Sep Arnemuiden Vrijmarkt op het Scheldeplein in Vlissingen. - Marnix de Vries (10) verkoopt speelgoed op de vrijmarkt in Vlissingen r Kom naar Binnenuit en ontdek op zaterdag 28 april de draadloze woon- én hooroplossingen die het leven een stuk aangenamer maken! Raamdecoratie van SUNWAY® Draadloze accubediening met ontvanger Homey Draadloze en onzichtbare hooroplossingen (zelfs ter vermindering van oorsuizen) Deskundig hooradvies van de audiciens van All Ears Hoorzorg Wij verwelkomen u van harte met heerlijke hapjes en drankjes. Tot zaterdag! hoorzorg WSchouwersweg7, Heinkenszand 0113 56 40 00, binnenuit.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43