t £01 Ba tffBB .00 EB 33 I 5 Een appartement in een oud pand :P2- KIJK VERGELIJK Ik zou ook graag een schuurtje willen, want ik mis opbergruimte De vide en trap waren er vroeger niet. Wat nu de slaap- en badkamer is, was vroeger de orgelzone. De lam pen aan het plafond zijn origineel, van de kerk. Ik heb ze wel een likje verf gegeven en er Ikealampen in ge draaid. Het uitzicht vanaf de vide vind ik mooi aan mijn huis, je ziet de woning dan in een heel ander per spectief. Bovenal hou ik van het licht dat binnenvalt door de hoge ramen." Accoya „Met mijn houten plafond ben ik heel blij. Het is gemaakt van duur zaam accoya. Dat is dennenhout dat ze op een bepaalde manier produce ren en de kwaliteit van hardhout krijgt. Het heeft weinig werking en isoleert goed. Vroeger had ik al een praktijk aan huis, nu zit deze wel meer in mijn woning. Ik kan mijn praktijk van mijn privégedeelte afsluiten met schuifdeuren. Maar als ik bijvoor beeld mindfulnesstrainingen geef aan een groep doe ik de deuren wel open om meer ruimte te creëren. Ik heb veel planten. De magnolia in de woonkamer vind ik heel mooi en ik ben blij dat de kamerlinde in de eetkamer het zo goed doet. Ze bren gen kleur en groen in huis. Ik ben soms jaloers op de tuin van mijn buurman, die is heel mooi en ligt op het zuiden. Ik heb aan de zij kant wel een stuk tuin, maar die moet nog verder aangelegd worden. Ik zou ook aan de voorkant kunnen zitten, maar dan zit je zo in het zicht... Ik zou ook graag een schuurtje willen, want ik mis opbergruimte. Het probleem is dat als je ergens een kast bij zet, je meteen wat afneemt van het mooie ruimtelijke. Tegelij kertijd is het ook handig om weinig opbergruimte te hebben, want dan kun je niet veel spullen verzamelen. Toen we het gebouw net gekocht hadden en ik hier rondliep, dacht ik wel: 'wat heb ik gedaan?' Zeker toen ze alles aan het slopen waren, vreesde ik dat het niet goed zou ko men. Maar ik ben heel blij met hoe het is uitgepakt." Even voorstellen vrijdag 27 april 2018 ■4 Dian heeft veel planten. Ze bren gen kleur en groen in huis. FOTO'S BOAZ TIMMERMANS 1 de orgelzone —Dian Lammens Dian Lammens (58) runt sinds 2006 haar eigen praktijk voor li chaamsgerichte psy chotherapie en mind- fulness: dianlam- mens.nl. Ze heeft een relatie met Robert, heeft twee dochters en twee kleinkinde ren. Buurman en mede-eigenaar van het pand Willem van Vliet heeft een relatie met Annet. Middelburg Adres: Vlissingsestraat 50 Prijs: €109.500 Bouwjaar: 1700 Kenmerken: Instap- klare benedenwoning met een woonopper- vlakte van 46 m2. Het appartement heeft een slaapkamer, een badkamer met douche en een apart toilet. Zierikzee Adres: Lange Nobelstraat 21 Prijs: €185.000 Bouwjaar: 1850 Kenmerken: Boven woning in het cen trum met een woon- oppervlakte van 84 m2. Twee slaapka mers, badkamer met douche en toilet en een apart toilet. Er is ook een balkon. Q-D Vlissingen Adres: Boulevard Bankert 18 Prijs: €429.000 Bouwjaar: 1906- 1930 Kenmerken: Maison- nette met een woon- oppervlakte van 160 m2. Badkamer met jacuzzi, ligbad en douche. Aan het water, met balkon. Middelburg Adres: Beddewijkstraat 6 Prijs: €269.000 Bouwjaar: 1725 Kenmerken: Boven woning in het oude stadshart met een woonoppervlakte van 110 m2. Twee slaap kamers, zonneterras op het zuiden. Middelburg Adres: Lange Noordstraat 47b Prijs: €135.000 Bouwjaar: 1978 Kenmerken: Maison- nette met een woon oppervlakte van 60 m2. Gelegen in een woonwijk in het cen trum. Er is een vrij staande stenen ber ging aanwezig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49