ZEELAND 11 vrijdag 27 april 2018 GO D. de Visser-van den Bosse, 's-Gra- venpolder. Lid in de Orde van ON. Vrij williger speeltuinvereniging. Coördi neert voedselacties Dorcas. Collec- tante goede doelen, zoals de Hart stichting, de Brandwondenstichting, ZOA en Woord en Daad. Natuurouder op basisschool 's-Gravenpolder. A C.M. Wisse, Kapelle. Lid in de Orde van ON. Lid zendingscommis sie Gereformeerde Gemeente Ka- pelle-Biezelinge. Tevens bestuurslid en tweede secretaris Juliana van Stolbergschool Rotterdam. Sinds 1994 diaken Gereformeerde Ge meente Kapelle-Biezelinge. W. de Waal, Bruinisse. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Activitei ten voor Rode Kruis, Watersnood museum, begeleiding mevrouw met geestelijke beperking, Visserijmu seum, Roemenië werkgroep, kerken- werk en Bruinisser Visserskoor. A R. de Wit, Yerseke, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Tientallen jaren actief als lid van de vrijwillige brand weer in de Veiligheidsregio Zeeland, eerst als jeugdbrandweerlid in Vlis- singen, later brandweervrijwilliger in Yerseke. A E.J. Walhout-Verburg, Kloetinge. Lid in de Orde van ON. Actief bij Pro testantse Gemeente Kloetinge, vrij williger Zorggroep Ter Weel, lid schoolbestuur basisschool. Lid Pro vinciale Interkerkelijke Commissie geestelijke verzorging ziekenhuizen en verpleeghuizen. A J. Woets, Goes. Lid in de Orde van ON. 45 jaar vrijwilliger Natuurmonu menten De Bevelanden, 40 jaar vrij williger Koninklijke Nederlandse Na tuurhistorische Vereniging, vrijwilli ger MEC De Bevelanden, vrijwilliger ontwikkeling natuureiland Tiengeme- ten en schrijver over fauna en flora. A I.L. A. M. Wauters-Lauret, Vogel waarde. Lid in de Orde van ON. Pen ningmeester Katholieke Vrouwenor ganisatie. Barvrijwilliger en kantinebe heerder voetbalclub. Bestuurslid Stichting Dorpscentrum Vogelwaarde en bestuurslid en penningsmeester van de KBO Boschkapelle. A P.J. van Zunderen, Goes. Lid in de Orde van ON. Coördinator Maaltijd Thuis Goes. Hij stuurt 30 vrijwilligers aan voor de bezorging van de maal tijden, plant routes en onderhoudt contacten met cliënten. 12 jaar was hij penningmeester van de Katho lieke Bond voor Ouderen in Goes. A J. Weststrate, Waarde, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Was bijna 40 jaar vrijwilliger bij gymnastiek vereniging Inter Scaldis in Waarde. Ook penningmeester geweest van de vereniging. Verder vrijwilliger bij de Nederlands Hervormde Kerk in Waarde. J.J.W. Wisse, Philippine. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Onder meer bestuurslid van de Stichting Mosselfeesten Philippine, secretaris van de Activiteitencommissie 'Aan-Z Philippine' en bestuurslid van de Stichting Beheer Welzijnsaccommo- daties Philippine. A M. de Zwarte, Vlissingen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Twaalf jaar lang CDA-raadslid en vier jaar wet houder van de gemeente Vlissingen. Sinds 2008 voetbalscheidsrechter. L. Wiskerke, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij is sinds 1979 diaken en vrijwilliger bij de Sionkerk in Goes en sinds 2015 is hij vrijwilli ger bij de Westerkerk in Goes. HEINKENSZAND Op zo'n feestelijke dag horen er zeker koninklijke gebakjes te worden geser veerd. En dat werd dan ook op verschillende plaatsen gedaan. In het gemeentehuis in Heinkens- zand stonden er heel wat klaar, om alle genodigden van een zoet hapje te kunnen voorzien na de ceremoniële uitreiking van de koninklijke onderscheidingen, foto ernesta verburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 39