10 ZEELAND LINTJESREGEN vrijdag 27 april 2018 A.K. de Pooter en M. M. A. de Pooter-Plasschaert, Biervliet. Beiden Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De heer De Pooter is samensteller en presen tator van radioprogramma Hollandse Groeve bij ziekenomroep Radio de Honte; bestuurslid van de Koninklijke Muziekvereniging Harmonie Biervliet. Mevrouw De Pooter vervult diverse vrijwilligersfuncties bij Openbare Ba sisschool 't Geuzennest en peuterleidster bij de Stichting Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen. B. Quist, Heinkenszand. Lid in de Orde van ON. Medeoprichter, be stuurslid en secretaris Stichting Molen de Vijf Gebroeders Heinkenszand. Geeft voorlichting aan basisscholen en toeristen. Diaken gereformeerde kerk Heinkenszand. Voorzitter Zeeuwse Federatie Sloeproeien. A D. Riezebos en J. Riezebos-Braal, Zierikzee. Lid in de Orde van Oranje- Nassau. Activiteiten de heer Riezebos: Stichting vluchtelingenwerk Zierik zee en Museumhaven Zierikzee. Activiteiten mevrouw Riezebos-Braal: Vrij williger bij bibliotheek van Zorgcentrum Borrendamme en bibliotheek Pon- tes Pieter Zeeman en baliemedewerker bij Stadhuismuseum Zierikzee. Bei den zijn betrokken bij de Stichting Nieuwe Kerk Zierikzee. A P. Scheepers, Ellewoutsdijk. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Over- blijfouder lagere school, penning meester speeltuinvereniging. Orga nisator kerstmarkten, Sinterklaas en Halloweenavonden. Betrokken bij de stichting 't Kerkje van Ellesdiek en oprichter ouderensoos. A A. Schenk, Ovezande. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Voormalig wethouder gemeente Borsele. Daar voor tien jaar lang gemeenteraadslid CDA. Betrokken bij de parochie van de kerk in Ovezande. In 2009 ontving hij de onderscheiding Ridder in de Orde van de heilige Paus Silvester. A T. Siaila-Toornstra, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilliger bij wijkgemeente De Mor genster. Organiseerde daarnaast maandelijks open huis voor alleen staande ouderen (De Herberg) in het kerkgebouw; ook vrijwilliger bij ver zorgingshuis Hof 't Seijs. H. Simonse, Aagtekerke. Lid in de Orde van ON. Bestuurslid leesbiblio theek Gereformeerde Gemeente Aag tekerke, penningmeester Noord-Wal- cheren Bijbelstichting en lid afdelings bestuur Walcheren/Zeeuws-Vlaande- ren en de commissie praktische thuis hulp vereniging Helpende Handen. J.D. van Toorn en P. van Toorn-Kempe, Axel. Beiden Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De heer Van Toorn: onder meer diverse functies bij de Pro testantse Gemeente Axel, dirigent van het Koor Plattelandsvrouwen/Vrou wen van Nu en vrijwilliger bij verzorgingstehuis De Vurssche. Mevrouw Van Toorn-Kempe had diverse functies bij de Protestantse Gemeente Axel en was penningmeester van Vrouwen van Nu. A T. A. E. Steel, Hulst. Lid in de Orde van ON. Was penningmeester har monie, voorzitter Stichting Cantorij der Basiliek. Sinds 1980 jurylid car navalsoptocht in Clinge en gids bij de VVV Hulst. Coördinator collecte Hartstichting en vrijwilliger Stichting Hulst voor Elkaar. A B.G.A.M. Vael, Westdorpe. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Diverse bestuursfuncties bij parochiebe stuur Westdorpe, secretaris van Stichting Katholiek Onderwijs West dorpe 'De Kreeke' en diverse func ties bij Voetbalvereniging RIA West dorpe. J.G.H.M van Tatenhove-Bloemers, Gapinge. Lid in de Orde van ON. Inzet als trainer en voorzitter voor Sport vereniging Serooskerke en gymver eniging Veere Vrouwenpolder en uit voeringen van turngroepen, regionale wedstrijden, openingsfeesten, slot feesten, zomerkamp en springdagen. A G.J. van 't Veen, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij startte in 1992 met de organisatie van de modelbouwshow en modelruilbeurs in Goes en de modelbouwshow in Heinkenszand. Beide shows trekken vele duizenden bezoekers. J. van Tilburg, Arnemuiden, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Coördi nator waterongevallenbestrijding bij de Veiligheidsregio Zeeland, sinds 1997 vrijwilliger bij de Brandweer, Veiligheidsregio Zeeland, in de func tie van bevelvoerder. A H. J. Veldhoen, Hulst. Lid in de Orde van ON. Bestuurslid, secretaris, voor zitter Stichting Katholieke Bibliothe ken Oost-Zeeuws-Vlaanderen Oost. Voorzitter, lid technische commissie, arbiter en bridgedocent Bridgeclub Hulst. Vrijwilliger woonzorgcentrum De Blaauwe Hoeve Hulst. J.B.J. Slotema-de Boer, Wissen- kerke. Lid in de Orde van Oranje-Nas sau. In 1957 begonnen als vrijwilliger Haagse Vrijwillige Reddingsbrigade. 10 jaar secretaris en voorzitter Kerk koor Wissenkerke/Geersdijk en me deoprichter zangkoor 'Memories'. Se cretaris Rode Kruis Noord-Beveland. A P.A.A. Snoodijk, Axel. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Bijna 20 jaar raadslid geweest: voor lijst Sno in de voormalige gemeente Axel, na de herindeling voor GB Kanaalzone en daarna voor TOP/Gemeentebe- langen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 38