ZEELAND 9 vrijdag 27 april 2018 GO Dr C. C. M. Lelkens, Kortgene. Rid der in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Was beroepsofficier en ver diepte zich in het invriezen van bloed voor de bloedvoorziening bij militaire operaties. Gaf mede vorm aan de Mili taire Bloedbank Defensie en bedacht manier om bloed langer te bewaren. L.C. Louisse, Kapelle. Lid in de Orde van ON. Vrijwilliger Gereformeerde ge meente Middelburg-Zuid en Kapelle- Biezelinge. Vrijwilliger Nederlandse Patiëntenvereniging en tennisvereni gingen Dauwendaele Middelburg en Kapelle. Actief bij Voedselbank Mid delburg en verzorgingshuis Cederhof. P. L. Lisseveld, Poortvliet. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Is kanti nebeheerder en scheidsrechter bij voetbalclub SPS. Vervult diverse functies bij de hervormde gemeente van Oud-Vossemeer, onder meer als koster. Is sinds 2014 chauffeur bij de Roparun. B. van der Meer, Brouwershaven. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Activiteiten voor: ASV Brouwersha ven, TVB Brouwershaven en basis school De Schoener. M.P. Lorier-Boon, Oostburg. Rid der in de Orde van Oranje-Nassau. Actief in vrijwilligerswerk. Presi dente van de Gereformeerde Vrou wenvereniging, voorzitter van de christelijke schoolvereniging Ema- nuel, lid Verenigingsraad NCRV, lid Comité 4 Mei Oostburg. R. Menheere, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij is sinds 1999 begeleider in het AZC in Goes, meer dan 20 jaar was hij actief voor de personeelsvereniging De Zeemeeu wen (PTT) en meer dan 20 jaar is hij bestuurslid bij wijkvereniging Buurt werk Goes-Zuid. W.F.M.G. de Meurichy, Middelburg. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Oud-directeur Stichting Cultureel Erf goed Zeeland. Ook bestuursfuncties (gehad) bij onder meer Patiënten Be lang Zeeland en vrijwilliger bij de ver- keerswerkgroep van de Stichting Bo- menbuurt Griffioen te Middelburg. P. G. Pellegrino Goes. Lid in de Orde van ON. Actief voor wijkvereniging Goes-Oost en later wijkvereniging Binnenstad. Was VVD-raadslid. Voor zitter centrale Cliëntenraad Zorg groep Ter Weel, bestuurslid lokale Cliëntenraden Zorggroep Ter Weel, vrijwilliger ziekenhuisomroep Goes. A W.P.L. Minnaard, Arnemuiden. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Werkzaam als centralist bij Witte Kruis Ambulancezorg Zeeland en sinds 1997 vrijwilliger bij de Brand weer, Veiligheidsregio Zeeland in de functie van bevelvoerder. A L. Phernambucq, Kwadendamme. Lid in de Orde van ON. Was 27 jaar voorzitter van de Raad van Bestuur Stichting Zorgstroom. Kwart eeuw secretaris paardensportvereniging de Weelruiters Nisse en regiovoorzit ter Koninklijke Hippische Sportbond. Voorzitter dorpsraad Kwadendamme. A J.M. Moerdijk, Kapelle. Lid in de Orde van ON. Sinds 1991 werkzaam als bode bij de gemeente Kapelle, is voorzitter Zeeuwse Bodekring, sinds 2000 (tot heden) penningmeester personeelsvereniging Interscaldis gemeente Kapelle en bestuurslid Co mité Woord en Daad in Kapelle. A J.P.W. van de Plasse, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij is sinds 1975 als vrijwilliger actief voor de Protestantse Gemeente Goes en jarenlang vrijwilliger bij Stichting Kerk in Actie en bij Zorgcentrum Randhof in Goes. A M.J. Paauwe, Kapelle. Lid in de Orde van ON. Vrijwilliger bij en chauf feur/bezorger van maaltijden tafel- tje-dekje van verzorgingstehuis Ce derhof Kapelle. Verder vrijwlliger in zamelen oud papier en oud ijzer voor de zending van de Gereformeerde Gemeente Kapelle-Biezelinge. A J. Pleijte, Aardenburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Medeop richter en voorzitter Cultureel Aar denburg, bestuurslid Sint Janshuis en Dischgoederen, lid van de Orde van den Prince. A.M. Peijen-Rammeloo, Goes. Lid in de Orde van ON. Activiteiten dans groep Vodago Goes, hulp gehandi capte kinderen bij paardrijden, vrijwil liger Indoor Zeeland/Jumpin' De Weel en Comité Fruitwandeltocht plus Se niorenwandelingen Goes, Stichting Wandelend Hoek. Oprichter Taaicafé. A M. H. Punt, Vlissingen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Diverse bestuursfuncties bij de Stichting Moerman Promotie Vlissingen. Se cretaris vereniging van Eigenaren. A F. Lensen, Axel. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Bevelvoerder en vrij williger geweest bij de brandweer Veiligheidsregio Zeeland, post Axel. A J. P. Mangold, Vlissingen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Was actief als vrijwilliger voor het Rode Kruis en is nog secretaris en koorlid van het Sint Caeciliakoor, lid Caritasbe- stuur, bestuurslid Fonds voor Soci ale voorzieningen van De Schelde. A W.C. van Limmen. Philippine, Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Onder meer bestuurslid van de R.K. parochie Sint Elizabeth, voorzitter van Activiteitencommissie Aan-Z Philippine en vrijwilliger bij zorgin stelling ZorgSaam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 37