ZEELAND 7 vrijdag 27 april 2018 M.C. van Ettinger, Kruiningen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Heeft in ruim 30 jaar pleegmoederschap sinds 1986 meer dan 15 kinderen op gevangen en opgevoed, meestal tot ze de volwassen leeftijd bereikten. Drs P.B.J. Feijtel, 's-Heer Arends- kerke. Ridder in de Orde van Oranje- Nassau. Voorzitter kerkenraad en kerkrentmeesters Protestantse Ge meente Borssele, 's-H Arendskerke en Lewedorp. Lid hoofdbestuur MKB Nederland en lid Raad commissaris sen Cono Kaasmakers Westbeemster. M.R. de Braai-Prins, Kapelle. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Was se cretaris vrouwenvereniging Dorcas Gereformeerde Gemeente Vlissingen, vrijwilliger Gereformeerde Gemeente Hendrik-ldo-Ambacht en vrijwilliger vrouwenvereniging Tryfosa Gerefor meerde Gemeente Kapelle-Biezelinge. W. Dingemanse-Bouwense, Wis- senkerke. Lid in de Orde van Oranje- Nassau. Inzet voor de Koninklijke WandelBond Nederland en betrokken bij verschillende wandeltochten. Lees- en overbiijfmoeder voor basis school De Vliete. Kwart eeuw kranten- bezorgster PZC. R. P. D. M. van Domburg, Absdale. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Was veertien jaar lid van de gemeen teraad van Hulst voor Progressief Hulst. Hij nam eind maart afscheid. A.D.P. Durinck, Sas van Gent. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Se cretaris en vrijwilliger in diverse functies bij de Honden Sport Vereni ging De Westerschelde te Sas van Gent. A H.C. Christiaanse, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Di verse vrijwilligersactiviteiten en be stuursfuncties bij Stichting Griffioen De Wijk in Middelburg. Ook betrok ken bij wijkblad De Griffel. A Drs J. de Doelder-de Ruiter, Middel burg. Lid in de Orde van Oranje-Nas sau. Oud-huisarts bij huisartsenprak tijk De Dolfijn, vrijwilliger bij Asielzoe kerscentrum Middelburg en bestuurs lid (geweest) Christelijke Gymnastiek vereniging Veldo Middelburg. Sinds 1985 pleegmoeder diverse kinderen. J. Dorst, Zierikzee. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Activiteiten voor: CZAV, SGP, Oud Gerefor meerde Gemeente in Nederland, Ge reformeerde Bijbelstichting en Christelijk gemengd Eilandenkoor. A J. Flikweert en C. Fiikweert-van der Wekken, Bruinisse. Beiden Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De heer Flikweert zat in Ondernemingsraad ge meente Schouwen-Duiveland en deed werk voor Christelijk Gereformeerde kerk Zierikzee. Mevrouw Flikweert zet zich in voor de Vrouwenvereniging Tabitha en begeleiding naaicursus voor Vluchtelingenvrouwen in Zierikzee. Beiden zijn betrokken bij Stichting hulpverlening door christenen in Roe menië en begeleiding vluchtelingen in Bruinisse. A H. Christiaanse, Yerseke. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Jaren lange inzet bij voetbalvereniging Yerseke. Lid van de onderhouds ploeg, verder jeugdspeler, trainer en leider van diverse elftallen geweest, en nog altijd vaste supporter. A J. A. M. Collet, Kloosterzande. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Inzet voor parochie Heilige Maria Sterre der Zee. Lid kerkbestuur en coördinator onderhoud begraafplaats. Voorzitter Clustercliëntenraad en bestuurslid Centrale Cliëntenraad Tragel Zorg. Ondersteuning aan een gehandicapte. A I. de Feijter en J.P. de Feijter-Bliek, Goes. Beiden Lid in de Orde van Oranje-Nassau. De heer De Feijter zette zich jarenlang in voor SMWO, Pro testantse Gemeente Goes, 't Gilde de Bevelanden, Senior Games 2009, wijkvereniging Noordhoek, zorgcentrum Ter Weel en de Zeeuwse Rijwiel en Toervierdaagse. Mevrouw De Feijter was jarenlang actief voor SMWO, Protestantse Gemeente Goes, EHBO afdeling Goes, Senior Games 2009, wijkvereniging Noordhoek, zorgcentrum Ter Weel en de Zeeuwse Rijwiel en Toervierdaagse. F. Fonteijne, Burgh-Haamstede. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Activiteiten voor: Gemeenteraad Schouwen-Duiveland. Jarenlang lid van Leefbaar Schouwen-Duiveland. A J.C. Fossen, Wolphaartsdijk. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilli gerswerk voor Muziekgroep de Den Berg-muzikanten in Goes, dorpsblad De Schalm in Wolphaartsdijk en de Protestantse Gemeente in Wol phaartsdijk. A R. van Gaelen, Aardenburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Diverse functies Aardenburgse Carnavals Stichting, actief bij Aardenburgsche Fanfaren, vrijwillig brandweer tot 2009 en secretaris club van bevel voerders Zeeuws-Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 35