l 1 6 ZEELAND LINTJESREGEN A II ry vrijdag 27 april 2018 GO C. P. E. de Baerdemaeker, Aarden burg. Lid in de Orde van Oranje-Nas- sau. Onder meer actief bij Jongeren koor Aardenburg, scheidsrechter volleybalclub De Kikkers, bestuurslid Aardenburgse Voetbalvereniging. A P. Beije en R. Beije-Boogert, Oosterland. Lid in de Orde van Oranje- Nassau. De heer Beije was actief bij het Rode Kruis Schouwen-Duiveland en ondernemingsraad gemeente Schouwen-Duiveland. Mevrouw Beije-Boogert was begeleider Ouderenkring Oosterland. Bei den zijn betrokken bij het hervormde kerkenwerk in Oosterland en Sam's kledingactie voor mensen in nood. A C.D. Belfroid-de Kraker, Middel burg. Lid in de Orde van Oranje-Nas- sau. Was vrijwilliger bij Korfbalver eniging Animo in Oost-Souburg. Be stuurslid Kinderboerderij Klepper hoeve in Middelburg. Was vrijwilliger bij voormalige basisschool Bomen- burch in Middelburg. A J.P. van den Berge-van Zweden, Veere. Lid in de Orde van Oranje- Nassau. Was penningmeester van de Vlis-singers. Was betrokken bij de organisatie van Middelburg Vól koren. Voorzitter kerkenraad. Mede organisator Koffie in de Korenmaat en preekvoorziener. J. van den Berge en J. N. van den Berge-Geelhoed, Wissenkerke. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Beiden vrijwilliger bij muziekvereniging Apollo in Wissenkerke. Samen verzorgen ze iedere vrijdagavond de bar. Betrok ken bij de jaarlijkse rommelmarkt van Apollo. Mevrouw is ook 24 jaar be stuurslid geweest van Apollo en de heer Van den Berge helpt met het maken van attributen voor de jaarlijkse uitvoeringen. Ook is hij 31 jaar lid geweest van de vrijwillige brandweer Wissenkerke. Het echtpaar is ook zeer actief in de buurt. De heer Van den Berge is in 2001 gekozen als Beste Buur. A Mr. D.N.A.C. Berndsen, Middelburg. Ridder in de Orde van Oranje-Nas sau. Velerlei bestuursfuncties (gehad), onder meer bij parochie H.H. Petrus en Paulus in Middelburg, Veilig Verkeer Nederland district Zeeland, Tafeltenniscombinatie Middelburg en plaatselijke afdelingen KVP en CDA. A C. M. Bertijn, Vlissingen. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Twintig jaar lang actief bij de vrijwillige brandweer Vlissingen. f MIDDELBURG De doosjes met onderscheidin gen staan klaar. De genodigden hebben zich verzameld in de burgerzaal van het oude stad huis aan de Markt in Middelburg. Elf mensen kregen er gisteren een onderscheiding opge speld door burgemeester Harald Bergmann. Maar eer die onderscheidingen werden uitge reikt stond het hele gezelschap op om het Wil helmus te zingen. FOTO LEX DE MEESTER J. de Block, Graauw. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. In de peri ode van 1980 tot 2003 was hij se cretaris van de EHBO-vereniging. Sinds 2000 is hij voorzitter van Voetbalvereniging Graauw. Daar naast is hij sinds 2003 bestuurslid van Stichting Graauwrock. A L.C. Boone-De Mol, Veere. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwilliger PKN Veere, eerder in Middelburg. Sinds 2000 koster van de Kleine Kerk in Veere, secretaris van de Provinci ale Raad van Kerken van Zeeland en activiteitenbegeleider in zorgcentrum Nieuw Sandenburgh. A M.J.J.M. Boonman, Middelburg. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Vrijwil ligerswerk in wijk De Griffioen Middel burg. Medeoprichter en bestuurslid van Stichting Cleene Hooge, medeop richter van Stichting Speelhof Hoog- erzael en medeoprichter van Stichting Middelburg Beweegt. A N. Bouterse-de Vos, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Ze heeft zich ingezet voor de Ruilwinkel in Goes en is vrijwilliger bij De Zuid wester in Goes. A. A. Bouwense, Goes. Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Voor zijn inzet sinds 1967 bij voetbalvereni ging SSV en sinds 1978 voor het jeugdkerstzaalvoetbaltoernooi in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 34