Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet... ...een correcte kilometerstand. AutoTrack (J) reiskatern.nl Ga op 28 april naar de voorpremière van Disneynature's Blue Ontdek Drenthe! Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 5 Dagen all-inclusive in Drenthe Dat wil je toch graag weten. Alleen bij AutoTrack check je gratis de geschiedenis van een auto. Van de eerste eigenaar tot de laatste keuring. Dan weet je dat de kilometerteller de waarheid vertelt. Be^te<L k/Lesr! Ga snel naar pzc.nl/blue Duik in een oceaan vol verrassingen Landelijk in meer dan 75 bioscopen te zien Een adembenemend onderwater avontuur voor jong en oud! Bezoek de voorpremière voor slechts €5,- per bioscoopkaartje Kijk op de website voor deelnemende bioscopen bij u in de buurt! Hotel De Bonte Wever In het hotel geniet u van een subtro pisch zwem- en saunaparadijs compleet met kruidenbaden, golfslagbad, sauna (gekleed), whirlpool, glijbaan, infrarood warmtebanken, wildwaterkreek en buitenbad met ligweide. Bovendien kunt u gebruik maken van diverse spelfaciliteiten waaronder tafeltennis, midgetgolf, jeu de boules, darten en heeft u vrij toegang tot onze professio nele fitnesscentrum en de bowlingba nen. Een entertainmentteam, heerlijke uitgebreide buffetten en onbeperkt drankjes maken uw verblijf compleet. In de avonduren is er volop vertier in het gezellige uitgaanscentrum met diverse barretjes en live-entertainment. Geldig t/m 30 september 2018 Viersterrenhotel All-inclusive Nabij centrum Assen Ontdek Drenthe Inclusief: 4xovernachten - 4x ontbijt •3x lunchbuffet 4x diner in buffetvorm diverse snacks en lekkernijen gedu rende de dag en avond drankjes uit het huisassortiment avondentertainment vrij toegang tot het subtropisch zwem- en saunaparadijs, de bowling en de fitness vrij gebruik diverse spelfaciliteiten gratis parkeren gratis wifi Kortom, het grote genieten kan beginnen! Ontdek Drenthe... Vanuit viersterrenhotel De Bonte Wever in Assen! Even lekker tot uzelf komen of eropuit gaan. Van authentieke dorpen en sfeervolle steden, tot een afwisselend landschap en een rijk verle den. Bezoek de schaapskudde in Balloo, het authentieke dorp Orvelte, de heidevelden of een van de drie nationale parken in de directe omgeving van Assen. Naast het hotel vindt u tevens een natuur- en recreatiegebied waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Wie liever even heerlijk wilt ontspannen kan terecht in de schoonheidssalon (tegen betaling). Onze professionele schoonheidsspecialistes leggen u graag in de watten. Aankomst op zondag en maandag o.b.v. beschikbaarheid. Geldig t/m 30 september 2018. Niet geldig van 22 juli t/m 13 augustus 2018. Meer informatie en boeken: Ga voor 5 dagen all-inclusive Drenthe naar onze website reiskatern.nl/pzc/bontel601 of bel met De Bonte Wever Assen 0592-356000 Gr..n Key l3on"fe Wever- nature DUIK IN EEN OCEAAN VOL VERRASSINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18