f! Feyenoord: Landzaat voor Wouters HPL»1I l I 22 Twee doelpunten in München zijn goud waard; Waar de 'underdogs' Liverpool en AS Roma Europa de avond tevoren op een spektakel trakteerden, serveerden favorieten Bayern München en Real Madrid gisteren een foutenfestival waaruit de Madri- lenen met 1-2 het meeste voordeel haalden. 'Messi zou trots zijn als hij speelde zoals Salah' Kort Koster trainer van Willem II Adrie Koster (foto) is komend seizoen de hoofdtrainer bij Willem II. Hij tekent een contract voor drie jaar. De 63-jarige Koster volgt Erwin van de Looi op, die vorige maand opstapte. Willem II maakt het sei zoen af onder Reinier Robbemond. Geslaagde operatie Eisel De Oostenrijker Bernhard Eisel (37) heeft een geslaagde hersenoperatie ondergaan. Een zogeheten hematoom is verwijderd. De opeenhoping van bloed in de hersenen was een gevolg van een val in Tirreno-Adriatico in maart, maar kwam pas enkele dagen gele den aan het licht bij een MRI-scan. Liverpool-fan zwaar gewond Bij rellen rond het Champions League-duel tussen Liverpool en AS Roma is een 53-ja- rige Brit zwaar gewond geraakt. Twee Itali aanse fans zijn aangehouden op verdenking van poging tot moord. Engelse media meld den dat messen en hamers zijn gebruikt. Wenger: Niet mijn beslissing Trainer Arsène Wenger (foto) heeft niet zelf besloten dat hij na dit seizoen na 22 jaar op houdt bij Arsenal. Dat zei de 68-jarige Fransman voor de halve finale met Atlético Madrid in de Europa League. Over de reden van zijn vertrek wilde Wenger niets kwijt, wel zei hij dat er geen 'perfect goodbye' is. Hij voegde er aan toe actief te blijven in het voetbal. Flitsen ISU Tennis Verlengd De droomkandidaat als opvolger van Jan Wouters (57) zien tech nisch directeur Martin van Geel en hoofdtrainer Van Bronckhorst in Denny Landzaat. De 41-jarige voor malig international speelde tussen 2008 en 2010 voor Feyenoord en was daar ploeggenoot van Van Bronckhorst, met wie hij ook in Oranje samenspeelde. Ook Van Geel kent Landzaat goed. Als td van Willem II haalde hij de middenvelder weg bij MW. Toen Van Geel overstapte naar AZ, haalde hij Landzaat weg uit Tilburg. Feyenoord kwam gisteren met een persbericht over het vertrek van Wouters, die niets dan lof kreeg toegezwaaid voor zijn drie seizoe nen in Rotterdamse dienst. Van Geel benadrukte dat het besluit om met hem te breken volledig los staat van het functioneren van Wouters, want daar was volgens de technisch directeur niets op aan te merken. Feit blijft wel dat Wouters dolgraag had willen blijven, maar dat die wens dus werd genegeerd. Landzaat trad vier jaar geleden in dienst van AZ als jeugdtrainer en nam het elftal onder 17 jaar onder zijn hoede. Dit seizoen werkte hij bij Jong AZ als rechterhand van Martin Haar. Hij is ook in beeld om bij AZ door te schuiven naar de hoofdmacht, om daar met Arne Slot hoofdtrainer John van den Brom te assisteren. Dat zou ten koste gaan van Leeroy Echteld. Landzaat praat echter met Feyen oord en in de Kuip zijn ze er van overtuigd dat hij de stap van Alk maar naar Rotterdam zal maken. Daar zal hij dan met Jean-Paul van Gastel onder Van Bronckhorst gaan werken. Van Gastel zal eerdaags zijn aflopende contract verlengen. Real Madrid heeft Cristiano Ro- naldo niet altijd nodig. De Portu gees was onzichtbaar gisteren, maakte een door scheidsrechter Björn Kuipers afgekeurd doelpunt nadat hij de bal met de arm had stil gelegd, maar zag hoe zijn collega's enkele van de vele fouten van de thuisclub afstraften. Marcelo en in valler Asensio brachten de Konink lijke op de rand van de derde Cham pions League-finale op een rij. Ze zouden elkaar zo graag eens in de finale tegenkomen. Geen andere Europese rivalen hebben elkaar in de Europa Cup 1 en de Champions League zo vaak getroffen als Bayern en Real, sinds het eerste treffen in 1976, toen de Duitsers de hegemo nie van Ajax hadden overgenomen. Maar ook dit seizoen treffen ze el kaar een halte eerder, in hun 25ste en 26ste duel. Met de revanchege dachten bij Bayern, vanwege de uit schakeling in de laatste twee ont moetingen, en het vertrouwen van Real als de absolute heerser in Eu ropa van de laatste jaren. Maar juist die rol van de twee grote favorieten zorgde voor een to taal andere vertoning dan die tus sen Liverpool en AS Roma de avond tevoren. Het treffen in München tussen de twee grootmachten was een rommelig vertoon, met talloze fouten op alle fronten. In de pas sing, bij de afronding, van de kee pers. De hoogspanning stond het hogeschoolvoetbal in de weg. Blessures En leidde tot onverwacht snelle blessures. Nog geen vijf minuten duurde de halve finale voor Arjen Robben. Na een vrijwel schadevrij halfjaar protesteerde een spier op het slechtst denkbare moment, na een redelijk onschuldige actie. Hij wilde nog door, maar de dokter voorkwam dat. Een half uur later moest ook Boateng met een spier blessure naar de kant. Het verhinderde Bayern niet na een zeer weifelachtig begin toch het initiatief te nemen, na een doel- punt van verdediger Kimmich dat uit de lucht kwam vallen. Hij ver raste de onzekere doelman Navas met een schot in de korte hoek. Een t-o die plots gevolgd werd door een spervuur aan kansen die de thuis- Quote van de dag donderdag 26 april 2018 VOETBAL WIELRENNEN VOETBAL VOETBAL Het gestaakte bekerduel tussen Besiktas en Fenerbahpe moet op 3 mei vanaf de 57ste minuut (bij een 0-0 stand) worden uit gespeeld zonder publiek. Dat heeft de Turkse voetbalbond bepaald. Het duel in Istanbul werd vorige week na een klein uur afgeblazen vanwege rellen op de tribunes. Voormalig Belgisch international Gert Ver- heyen (47) gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdcoach van KV Oostende. GO 4|aar Jan Dijkema blijft nog eens vier jaar voor zitter van de in ternationale schaatsunie ISU. De KNSB had hem op nieuw voorge dragen en aan gezien er geen tegenkandida ten waren is zijn termijn automatisch verlengd. üfe Voor Novak Djokovic (foto) wil het na zijn elleboogbles sure niet echt lukken. De voormalige nr. 1 verloor in Bar- celona al in de tweede ronde van de Slowaak Martin Klizan: 2-6 6-1 3-6. Real Madrid 3S<l Douwe de Vries heeft zijn contract bij Team LottoNL- Jumbo van Jac Orie met een jaar verlengd. De 35-jarige schaatser werd vorig jaar we reldkampioen ploegachter volging. Feyenoord neemt na het seizoen afscheid van Jan Wouters. De oud-international, één van de assistenten van Giovanni van Bronckhorst, had graag zijn aflo pende contract verlengd, maar de clubleiding wil 'een nieuwe impuls' voor de technische staf. Mikos Gouka Rotterdam Wouters (links) en Landzaat. O Q. (0 Rotterdam/München Bayern München Real Madrid Edwin Winkels Arjen Rob ben moest zich al na vier minuten laten behandelen aan zijn boven been en werd even later ge wisseld. FOTO AF De verslaggever van The Times na de voetbal show dinsdag van de Egyptenaar bij Liverpool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22