S s Dagje op avontuur in het buitenland Domein van de Grotten van Han Grottes detHan Comics Station Antwerp Plopsa Coo Boudewijn Seapark Brugge Plopsaland De Panne Lezersaanbiedingen i.i V De meivakantie. Altijd is het afwachten wat het weer gaat doen. Laat de zon zich geregeld zien, dan zijn we meteen in lente stemming. Mooi weer maakt een dagje uit immers nog leuker. Als het doel van de reis over de grens ligt, voelt het helemaal als vakantie. Pure wildlife en een mysterieuze onderaardse wereld Van VOOr 19," Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes 2. Commerciële bijlage 28-3 t/m 3-6 Van 21,50 VOOr 14,9° Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/comics Op avontuur in de vrije natuur! Van 25,99 VOOr 16,89 Tickets zijn geldig t/m 15 juli 2018 Ga naar pzc.nl/plopsacoo Van 26j5© VOOr 15, Boudewijn ftapart) Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Ga naar pzc.nl/seapark Van36^eVOOr 23,7 Tickets zijn geldig t/m 15 juli 2018 Ga naar pzc.nl/plopsadepanne fifl Voor een populair pretpark, avontuurlijke dierentuin of fantastisch museum willen we best een wat langere rit maken. Toch blijven we vaak binnen de grenzen van ons eigen land. Kijk eens wat verder en ontdek welke mooie parken er op eenzelfde afstand liggen. Neem het Domein van de Grotten van Han in België. Een 100 jaar oude tram brengt je naar de ingang van een van de mooiste grotten van Europa. Ontdek het speleo-parcours, een alternatieve route door de ondergrondse galerijen van de grot. Je ploetert door de modder van de rivier en over neergestorte stenen. Dat is genieten voor echte durfals. Bekende stripfiguren ontmoet je bij het nieuwe Comics Station in station Antwerpen- Centraal. Suske en Wiske, Jommeke, De Smurfen, Lucky Luke en Urbanus hebben hier allemaal een plek gekregen. Vergeet de 22,5 meter hoge glijbaan niet. Andere bekende gezichten bevolken Plopsaland De Panne. Natuurlijk vind je hier Kabouter Plop en Samson en Gert. Of neem plaats in Anubis The Ride, De Boomstammetjes of De Draak en breng een bezoekje aan de Kermis van Samson en Gert. Zowel dieren als attracties vind je in Boudewijn Seapark bij Brugge met een dolfinarium en dierenpark. Liever richting Duitse grens? Zet dan koers richting Movie Park Germany, het attractiepark waar alles draait om de filmwereld. Wees je eigen superheld en geniet. Viel SpaB! Bekijk alle parken op pzc.nl/voorjaarsuitjes Safari in je achtertuin! In dit adembenemend mooie Domein van 250 hectare kun je de Europese Big Five spotten. Verkozen tot beste wildlifepark. Bezoek het te voet of met safaricar. Vervolgens neem je een duik onder de grond en ontdek je de geologische wonderen van een van de mooiste grotten van Europa. Dankzij de nieuwe verlichting ontsluieren de galerijen zich als nooit tevoren. 90 Tickets zijn geldig t/m 11 november 2018 Ga naar pzc.nl/grottenvanhan DOMAINE DES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50