AU Inclusive Rondreis Sardinië reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Rondreis Schatten van Sardinië Dat wil je toch graag weten. Alleen bij AutoTrack check je de geschiedenis van een auto. Inclusief een gratis CARFAX rapport met complete APK-historie. Dan ken je het verleden van je toekomstige auto. 8-daagse rondreis met vertrek vanuit Maastricht Nu tijdelijk €40 korting per boeking Costa Asinara, Castelsardo Sassari -f Alghero Meer informatie en boeken: Ga voor deze heerlijke zonvakantie naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1804 of bel met Stip Reizen via 088-7070600-Ma t/m vrij 09.00-21.00 uur-za 09.00-17.00 uur-zo 10.00-18.00 uur 4£0 (j5> [jj Speciaal voor de lezers van deze krant: een unieke 8-daagse groepsrondreis met Stip Reizen langs de Schatten van Sardinië voor een wel héél scherpe prijs! Onder leiding van Nederlandssprekende reisleiding maakt u per comfortabele touringcar verschillende excursies naar o.a. de oude stad Alghero, het ongerepte eiland Asinara en de indrukwekkende goudkust van Sardinië: Costa Smeralda. Gedurende het programma van deze geheel verzorgde rondreis, komt u heerlijk tot rust in het prachtige 4-sterren Castelsardo Resort Village. Met een verblijf o.b.v. All Inclusive hoeft u alleen nog maarte genieten! Wilt uil september 2018 of 16 oktober 2018 met ons mee op avontuur naar Bella Italia? Boek dan nu, want vol=vol! Dagprogramma Tijdens de prachtige rondreis bezoekt u o.a. de oude stad Alghero en bewondert u tijdens het bezoek aan het natuurreservaat op het kleine eiland Asinara, de zeldzame diersoorten als de Hermann (Griekse) schildpad. U gaat daarnaast een hele dag met herders op pad, om het eiland op een hele andere manier te bewonderen. Zo bezoekt u het hart van het eiland, loopt u over de heuvels naar het centrum van de regio en geniet u van een lunch van vlees/vis dat ter plaatse vers wordt bereid. Ook bezoekt u de 'goudkust' Costa Smeralda. Deze kuststrook staat bekend om de schitterende stranden, ongerepte natuur en kristalheldere zee. Tot slot bezoekt u de levendige stad Sassari. Hier vindt u, naast vele gezellige terrasjes, ook prachtige paleizen die u even terug in de tijd brengen. Uiteraard heeft u voldoende tijd om er zelf op uit te gaan en bijvoorbeeld het gezellige centrum van Castelsardo te bezoeken. Castelsardo Resort Village Rustig gelegen aan een idyllische baai vindt u, net buiten het levendige centrum van Castelsardo, het schitterende 4-sterren Castelsardo Resort Village. Het resort is de perfecte uitvalsbasis voor de excursies die op het programa staan. Het in 2018 grotendeels gerenoveerde resort biedt u alles voor een heerlijke vakantie op het prachtige Sardinië! Neem plaats op een ligbedje rondom het heerlijk verkoelende zwembad of bezoek het schitterende zandstrandje. U verblijft in een standaardkamer welke is uitgerust met o.a. airconditioning, tv, koelkastje en balkon. Met een verblijf op basis van All Inclusive bent u elke dag tussen 07.30 uur en 22.00 uur voorzien van heerlijke maaltijden, snacks en drankjes. Inclusief Vliegreis Maastricht - Alghero v.v. per Corendon Dutch Airlines Verblijf in het 4-sterren Castelsardo Resort Village in een kamertype als beschreven Verzorging in het resort o.b.v. All Inclusive Excursies per comfortabele touringcar Nederlandssprekende reisleiding Voorwaarden: Vertrek 11 september v.a. €749 en 16 oktober v.a. €599. Prijzen zijn op basis van 2 personen per kamer en ondervoorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen. Excl. ruimbagage voor de vliegreis, niet genoemde maaltijden en drankjes tijdens de excursies, eventuele borg, entreegelden en toeristenbelasting (ter plaatse te voldoen), reis- en annuleringsverzekering, 35 administratiekosten per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet... ...het CARFAX rapport van je volgende auto. AutoTrac Inclusief vliegreis vanaf Maastricht transfers Verblijf o.b.v. All Inclusive Nederlandssprekende reisleiding Verblijf in 4-sterren Castelsardo Resort Village

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22