H1ensenlinq.nl 25 FAMILIEBERICHTEN O Jdartfia 9da Antoine Bernardus de Krijger O [flensen ng.nl Johan Goethals Johan Goethals Johan Goethals Marlies Lyppens - Sandmann Alien de Krijger - Cammaert Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom Neven en nichten Fam. Faas Fam. Roos Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig zijn we door het overlijden van Vader van onze collega Mario Goethals Wij wensen hem, zijn moeder, zijn zus en verdere familie veel sterkte Team huisartsenpraktijk Aardenburg Ivm de rouwdienst is op donderdag 26-04 tussen 13.30-15.30 de apotheek gesloten en de huisartsenpraktijk beperkt bereikbaar Soms is er zoveel wat we voelen. Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij vernemen met verslagenheid het veel te vroege overlijden van echtgenoot van Trudy Goethals - Roos Wij wensen onze medewerkster en collega Trudy, haar kinderen en kleinkinderen, Mario, Patricia, Jakko, Jakira en Leza, de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Huub Maes financieel adviesburo en medewerkers Wij nemen met veel liefde afscheid van onze mama, oma en vriendin - Elisabeth Maria Catharina Geraldina - echtgenote van Jan Alphonse Helena Lyppens t 30-11-2004) Lochem, 29 september 1943 Terneuzen, 20 april 2018 New York: Hugo en Susan Lyppens - Tedja Ryan, Nina Amsterdam: Tanneke en Diederik Breijer - Lyppens Lily-Rose, Jolie, Boele, Loulou Wassenaar: Reinoud en Geertje Lyppens - Meiman Sanne, Emy De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 26 april om 14.30 uur in de H. Maria Hemelvaart kerk, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Mijn laatste gedachten waren bij haar. ik miste haar al twee jaar. Ik was moe, en wilde naar haar toe. Onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader is overleden. weduwnaar van 28 - 10- 1931 120-04-2018 Fioofdplaat Westdorpe Philippine: Theo en Erna de Krijger - de Graeve Jessica en Dennis, Romy Dion Malaika en Bart, Rik Alec Westdorpe: Thilly en Jaap de Putter - de Krijger Jack en Genevieve Peter Erwin en Jolien, Christy Joany Luc Francois en Ramona, Thom Dennis Axel: Trees en Hugo Verschraegen - de Krijger Carlo, Séan Jacqueline en Dennis, Merel Mees Anne en Laurens Middelburg: Joseph de Krijger en Paul de Vries Zuiddorpe: Rudi en Astrid de Krijger - van der Slikke Jeffrey Larissa Westdorpe: Wilfried de Krijger en Anja Van Nieuland Daisy en Jan, Amelie Wesley Robbe Kato Sas van Gent: Paul en Anja de Krijger - Raes Westdoipe, 20 april 2018. Corr. adres: Graafjansdijk B 184 4554 LE Westdorpe De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 25 april om 14.30 uur in het Crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy straat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 24 april om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van 't Verlaet en 't Polderken. U kunt ook condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Twitter maandag 23 april 2018 "Voor jou ging sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Maar ondanks je verlies Van de strijd om het leven Heb je ons heel veel geluk En ontzettend veel liefde gegeven." Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Johannes Jacobus de Bruijne Sluis, 22 maart 1927 Sluis, 21 april 2018 Sluis: Anita en Cor Brevet-de Bruijne Sas van Gent: Theo en Beien de Bruijne-Yao Oostburg: Renatha en Ronald Corijn-de Bruijne Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Poolster 23 4501 GP Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 28 april om 11.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van het Rozenoord afdeling Kolfweide en dokter Nico Weterman voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op like ons op Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25