€59,- Bobbejaanland reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Slechts p.p. Dagarrangement Dagtocht Texel! Dagtocht Texel, inclusief fietsverhuur en overtocht! maaskant m WL 24'Kitchen Van 35^50 VOOr 21?°* 't plezantste land Bekijk alle uitjes op pzc.nl/voorjaarsuitjes Vertrek: 17,24 en 25mei 2018 Reisper touringcar Koffie met gebak op de heenreis Overtocht per boot naar Texel v.v. Fietshuur met plattegrond Datum prijs per persoon 17,24 en 25 mei €59,- Reserveringskosten: 3,50 p.p. Texel op de fiets! Na het enorme succes herhalen wij dit jaar op 17,24 en 25 mei een bijzondere dagtocht naar Texel. U profiteert als lezer van PZC extra voordelig van deze dagtocht. U reist per touringcar en boot naar dit prachtige Waddeneiland om gedurende een hele middag Texel perfiets te verkennen. Programma Texel heeft veel te bieden, zoals de historische, mooie dorpjes De Waal, Oosterend, De Cocksdorp en het prachtige natuurgebied de Slufter, de historische vuurtoren en prachtig uitzicht over de Waddenzee. Vertrek vanaf uw opstapplaats naar Akersloot waar koffie wordt gedronken met een heerlijk stuk gebak erbij. Vervolgens naar Den Helder waar om 10.30 uur de boot naar Texel vertrekt. Aangekomen bij het vliegveld op het eiland, ontvangt u een fiets met fiets kaart van Texel. Daarna kunt u op eigen gelegenheid dit schitterende eiland ontdekken. Om 16.30 uur levert u de fietsen in, waarna de boot weer richting Den Heldervertrekt. Maaltijden (niet inbegrepen) kunnen gebruikt worden bij het vliegveld of op de boot naar Den Helder. Vanaf 20.30 uur bent u weer in de eigen regio. Opstapplaatsen Arnhem, Apeldoorn, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Nijmegen, Oss, Rotterdam, Tilburg en Utrecht Zie onze website voor de vertrekdata uit uw regio of bel 0412-482828 voor meer info. 'wijzigingen voorbehouden, minimale deelname 25 personen. Meer informatie en boeken: Ga voor dagtocht Texel' naar onze website reiskatern.nl/pzc/maas1803 of bel met Maaskant Reizen 0412 - 48 28 28 reizen Bobbejaanland kan iedereen entertainen! We laten je gillen op de rollercoasters of chillen in lollige waterattracties. En, je raakt zeker niet uitgekeken in twee coole virtual reality rides. In de nieuwe DreamcatcherVR ga je de boze geesten zelf te lijf! In het vernieuwde Cowboy Town voel je je midden in deWildWest. Kijk over de prairie vanop de watertoren en roetsj naar beneden. Raak verstrikt in het touwenparcours en rust daarna even uit in het loungehoekje. Geldig t/m 30 juni 2018 Ga naar pzc.nl/bobbejaanland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12