üi/arJailsn DaS k rikbéiuigirig FAMILIEBERICHTEN 13 Odiel Franciscus Ide COLOFON Familieberichten Eduardus Petrus Bauwens Eddy Q ITIensen inq.nl Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Met grote bewondering en respect hebben wij je af stand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Monique van Hooije Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Monique Ingeborg en Marco Sander, Maureen Mare en Miranda Joep, Rens 10 april 2018 Polenlaan 6, 4566 AL Heikant We hebben in besloten kring afsdieid van hem genomen. Jïosephina ÏÏJaïta CappendijL-de tdijlc - J- 'im - Piet van der Maas We vernamen het verdrietige overlijdensbericht van onze voormalige pastoor Miel Erpelinck Miel was tot 2010 pastoor van de Elisabeth parochie. Sinds 1970 was hij al werkzaam in Midden Zeeuws- Vlaanderen. Eerst als kapelaan en later als pastoor van de toenmalige parochie Sas van Gent. Al die jaren is hij een steun en toeverlaat geweest voor veel parochianen. Door zijn lange werkzame periode kende hij zijn parochianen waardoor hij goed kon inspelen op hun noden. Nadat 7 parochies in de Kanaalzone waren gefuseerd gaf Miel leiding aan de veel grotere Elisabeth parochie. Dit kostte hem extra energie, maar samen met zijn team en het parochiebestuur heeft hij de gefuseerde Elisabeth parochie een goede start gegeven. Naast zijn pastorale taken organiseerde hij graag orgelconcerten en in de Kersttijd Lessons and Carols. Gedurende zijn emeritaat was hij nog wekelijks actief als voorganger van vieringen in de kerk en het verzorgingshuis. Wij denken met dankbaarheid terug aan zijn grote verdiensten. Een toegewijd en bijzonder mens is heen gegaan. Wij zullen hem missen! Elisabeth parochie W.M.F. Wiertz, Pastoor C.H.M. van Waes, Vicevoorzitter Terneuzen, 16 april 2018 Voor uw aanwezigheid tijdens de afscheidsbijeenkomst en de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Marcel, Chantal, Sabrina Theo, Suzan, Dennis Sluis, april 2018 Verlangend naar zijn Hemelse Vader heeft de Here thuis gehaald onze vriend en 'oom Edy' Eduard Schoemaker Ten Boer: Pieter t en Alie Dekens Kinderen en (achter)kleinkinderen Met groot verdriet hebben wij vernomen dat op zaterdag 14 april ons erelid Rien Faasse is overleden. Rien was ruim 44 jaar lid van onze vereniging. Daarnaast is Rien meer dan 25 jaar bestuurslid geweest en was hij tot erelid van onze vereniging benoemd. Wij wensen Wilma en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur Koninklijke BLN - Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta. woensdag 18 april 2018 kijk ook op Een moeder is een kostbaar iemand. Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. En het enige verdriet dat ze je aandoet is te sterven en je alleen te laten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is onverwachts van ons heengegaan onze lieve, zorgzame ma en oma sinds 28-3-2010 weduwe van Han Cappendijk 19-1-1935 f 15-4-2018 Theo en Boukje Jack en Aukje Marlies en Jos - Luc Miriam en Ron - Dion en Serai, Inès, Beaudine Ceciel en Ronald - KevinRobin Sandra en Wim - Ankie, Mirthe Ben en Jacqueline - Ruben, Dewi Hans en Althie Jos en Debbie Correspondentieadres: Schapershoekpad 8 4581 PZ Vogelwaarde De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 21 april om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vo gelwaarde, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Vrijdag 20 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Fien te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Matt. 5:4 Gelukkig de treurenden, want zij zullen getroost worden. Na de jaren van schemer van zijn versluierde geest, met de troost van een liefdevolle verzorging, is in vrede en vertrouwen op 83-jarige leeftijd overleden onze schoonbroer en oom Wij wensen Leuntje, de kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte de komende tijd. Sluiskil: Frans en Elly Tollenaar-de Bruijne Hoek: Teun en Cora Tollenaar-Kaijser Hoek: Catrina en Maarten Simons-Tollenaar en kinderen. Elisabeth. i parocme, SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45