OvarJails/i J? 26 FAMILIEBERICHTEN A Frangois Jacobus Orlebeke V Henk van Waarde Q Mensen inq.nl Leonardus August van Hese Leo Q?n. cmn /lenjrj Frans Ria de Vos echtgenoot van Trudy van Waarde-Blok -nnnflllri]^ Henk van Waarde ob. raab karcher Henk van Waarde Henk van Waarde Paulus Geense kijk ook op zaterdag 14 april 2018 i rem,Jou, xlyn wiy, Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, oma en omi weduwe van Jan Bakker Voorschoten, 5 januari 1933 Sluis, 12 april 2018 Cadzand: Yvonne en Willemt Behr-Bakker Rebecca en Björn, Daan, Noud, Tijn Gwendoline en William, Nathan, Aiden Sarnadas (P): Ingrid en Ferrie Westphaal-Bakker Wauter en Miranda Tim, Kytana, Jairo Bennie en Djalisa Sluis: Harry Bakker Sabrina en Ricardo, Lisa, Siënna Davy en Nikita, Ruben Lucky Correspondentieadres: Burg. Aernoudtsweg 7, 4524 KZ Sluis Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Het is mooi geweest, Ik kom eraan Dus.... Treur niet, mijne geliefden, omdat ik nu uit beeld verdwijn, Want aanstonds geurt weer kamperfoelie En bloeit de roos en de jasmijn Pas treurig zou het wezen Als dat zou zijn vergaan En... Ik er nog zou zijn. Na vele jaren samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Rotterdam, 09-08-1928 t Terneuzen, 08-04-2018 Ria Orlebeke - de Vos Joop en Marijke Femke en Chris, Lieke, linke Wietske en Roy, Ameline, Marilyn Correspondentieadres: Churchilllaan 462, 4532 MD Terneuzen De crematieplechtigheid heeft vrijdag 13 april in besloten kring plaatsgevonden in het Monuta crematorium te Terneuzen. Maar de Heer zal uitkomst geven Psalm 425 berijmd) Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij, na weken van onzekerheid en spanning, onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 58 jaar. Amemuiden: Trudy Amemuiden: Michel en Jeanine, Jayden Den Oever: Stephan en Lisanne Amemuiden: Meivin 11 april 2018 Klaverakker 55,4341 MA Amemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 17 april van 12.15 uur tot 13.00 uur, in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1,4335 PA te Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal om 13.15 uur worden gehouden in genoemde kerk. Deze dienst wordt geleid door de heer P. Riemens. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Henk kende veel mensen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. SAINT-GOBAIN Na een lange periode van onzekerheid nemen wij met groot verdriet kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega Wij wensen zijn vrouw Trudy, kinderen en kleinkind veel sterkte toe. Directie en medewerkers van Saint-Gobain Distribution the Netherlands B.V. Erg verdrietig zijn wij, dat we na weken van onzekerheid en spanning, onverwacht afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega en geliefde man van onze collega Trudy Ruim 28 jaar heeft hij zich voor ons bedrijf ingezet. En is hij ons allen tot een voorbeeld geweest door zijn inzet, trouw en betrouwbaarheid. We zullen hem altijd herinneren als een vriendelijke, hartelijke en behulpzame collega. Wij wensen Trudy, kinderen en kleinkind Gods hulp bij het verwerken van het verlies van haar man, hun vader en opa. Directie en medewerkers Raab Karcher Middelburg Bedroefd zijn wij door het overlijden van de vader van onze vriend Meivin. We hopen dat wij als vrienden je troost kunnen bieden. We wensen Trudy, familie en vrienden veel sterkte toe. Jimmy Martijn Brian Tessa Pascal Valerie Guus Amber Theo Angela Nicky Lynn Jarco Martina Ronaldo Willemijn Yannick& Nina Sjoerd& Jessica Bastiaan Lisa Tot het laatst thuis en met veel liefde verzorgd door zijn Rietje, is deze natte waterbouwer na een mooi en vruchtbaar leven, geheel in eigen stijl er tussenuit geknepen. "Bon Voyage" mijn lieve man, pa, opa en overgroot opa Yerseke, 14 maart 1943 West-Souburg, 11 april 2018 West-Souburg: Riet Ritthem: Ron en Kim Bas en Barteline; Juli en Jordy, Bram, Elle Anne en Niek Benjamin en Seran West-Souburg: Marjan en Leo Masha C? en Youri; Loïs Kelly R? en Koen Koudekerke: Danny en Marit Joey; Dani en Yara Correspondentieadres: Steengrachtstraat 25 4386 AR West-Souburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. En nu, wat verwacht ik, Heere? Mijn hoop, die is op UI Psalm 39: 8 Op Gods tijd is overleden mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en over-opa echtgenoot van Adriana Hamelink 28-12-1919 t 12-4-2018 Terneuzen A. Geense-Hamelink Yerseke Jan en Fineke Geense-Pladdet Paul en Leni - Bowen, Mauro, Zara Arjan en Marisca Zaamslag Daan en Corrie Geense-de Koeijer Wendy en Marijn - Lobke, fip, Ot Robin en Marjolein - Romy Kerkepad 66 4532 ZA Terneuzen D.V. Woensdag 18 april is er van 13.15 - 13.50 uur gelegen heid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de rouwdienst aanvangt in het centrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de Buurtzorg, team Kerkepad, voor de liefdevolle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62