k üysrJüden Pieternella Geertje de Fouw-Jonker Ella Piet Barentsen FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFONFamilieberichten Rob Kregting Walter Mar ie Ploegaert familieberichten Diep bedroefd laten wij weten dat na een intens en bewogen leven na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom Rein Coomans 31 juli 1949 7 april 2018 Scharendijke Oberhausen Echtgenoot van Heike Vader en schoonvader van Marcia en Leon Vader van Daniël Opa van Meike en Sanne energiek, vindingrijk, vasthoudend een vrije vogel met een hart van goud We zullen hem missen! Bram en Lianne Hans Peter en Wilma Marijke en Ad Joke en André Neven en nichten Correspondentieadres Peter en Wilma, Dorpsstraat 5,4322 AC Scharendijjke Jan de Buck Kees Eekhout 9-9-1954 8-4-2018 Hanneke Smulders Zuiddorpe, de Sterre 4574 NM - 6 Hierbij willen wij u mededelen dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve broer, schoonbroer en oom Wally 59 jaar Marlies en Ronny Wijnand en Hilde Nadia Angelo Timo en Max Banckertstraat 43,4535 AH Terneuzen kijkookop mensen nq.nl Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma echtgenoot van Jan Levinus de Fouw Terneuzen, 16 juni 1946 Terneuzen, 11 april 2018 Sluiskil: Jan Sluiskil: Ko en Esther Simone Jan Terneuzen: Martin en Rowena Jessie Aniek Max Minister Lelyplein 6, 4541 EA Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 16 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Verdrietig om wat er niet meer is en nooit meer zal zijn... Maar dankbaar voor wat er was en altijd zal blijven.... Op de eerste mooie lentedag heeft ons aller Officier in de Orde van Oranje Nassau eerder gehuwd geweest met Jo Schipperijn 11996 na 87 jaar deze aarde verlaten. Henny de Vries Conny Barentsen en Jean Brasseur Bas van der Velden en Anja de Jong Jense Remko van der Velden en Rirnke Kerkhoff Floor Tijn Tessa 'at Middelburg, 7 april 2018 4333 MJ J.J. Smitstraat 14 Het afscheid heeft op 10 april in besloten kring plaatsgevonden. Rinus van der Starre Familieberichten OUWBAAP EN EENVOU JEBERICHTEN OPCEVEI ,G- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. donderdag 12 april 2018 In de avond van 8 april 2018 is in zijn geliefde omgeving van ons heen gegaan onze zwager en oom weduwnaar van Janny de Buck-Besuijen Goes: Bertha en Ko (in herinnering) Ineke en Kees (in herinnering) Neven en nichten Plotseling is overleden onze vrijwilliger Vele jaren is Kees een gewaardeerd medewerker geweest van de Zonnebloem afd. Terneuzen. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van de Zonnebloem afd. Terneuzen Terneuzen, 12 april 2018. "Want alles gaat voorbij, maar niets gaat over." Luuk Gruwez Het leven gaat verder De zon komt weer op Het gemis blijft... Graag willen we iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van Alle mooie woorden, prachtige bloemen, lieve kaarten en berichtjes zijn voor ons een grote steun. Marie-Louise Nino en Fuensanta - Jens, Benthe, Miquel Tonny en Dennis Vogelwaarde, april 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43