üvsr leden FAMILIEBERICHTEN 13 V Adriaan Jacob van der Lijke Cornelis Hendrik Pieter Eekhout Kees ElsJanse Q ITIensen inq.nl Ans Eekhout - van Ertvelde Enige en algemene kennisgeving Adri C.J. van der Lijke - Hoste V Sjaak van Hoorn Ron Barbé Krachtig, strijdbaar, vrolijk, maar helaas deze ongelijke strijd verloren. Diep zijn wij getroffen door het bericht van het overlijden van Echtgenote van onze medewerker en collega, Ad. Wij wensen Ad, Stefan en Stephanie en verdere familie veel sterkte. Directie en medewerkers van de Terneuzense Glashandel In verband met het afscheid van Els, is ons kantoor vrijdag 13-04-2018 na 09.30 uur gesloten. Raymonda Vergauwen Erelid m<yur<)itrv Adriana Regoort dinsdag 10 april 2018 kijk ook op Je verleden bestond uit werken en een groot besef van plicht dit alles bepaalde steeds weer jouw gezicht Je was een man van weinig woorden herkenbaar voor hen die echt bij je hoorden Een vriend, oprecht, ivaar je altijd op kon bouwen jouxv woord gaf ons een grenzeloos vertrouwen Bescheidenheid stond in het vaandel van je leven liefde en vriendschap, dat is wat je altijd hebt gegeven Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Terneuzen, 08-09-1945 t Terneuzen, 08-04-2018 Ans Eekhout - van Ertvelde Miranda en Arno Daniël en Sanne Edwin en Vivian Richelle en Rick Een speciaal ivoord van dank aan afd. Al van Zorgzaam Ziekenhuis, "de Honte", en afd. A2 van "Ter Schorre" voor de liefdevolle verzorging die zij aan Kees hebben gegeven. Correspondentieadres: Vivaldiplein 17, 4536 BH Terneuzen. Er is gelegenheid om van Kees afscheid te nemen op donderdag 12 april van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 14 april om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Geen bezoek aan huis. Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare man, broer, zwager en oom "Lid in de Orde van Oranje-Nassau" echtgenoot van Sluis, 11 mei 1924 Oostburg, 6 april 2018 C.J. van der Lijke - Hoste Familie van der Lijke Familie Hoste Correspondentie adres: Monuta Isabelle Braem Postbus 78 4500 AB Oostburg t.a.v. familie van der Lijke De uitvaart zal in besloten familiekring plaatsvinden. Met verslagenheid geven wij u kennis dat, op Gods tijd en wijze, uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Ina van Hoorn - van Wijck, in de leeftijd van 73 jaar. J.L. van Wijck A.L. van Wijck - van Cadsand neven en nichten Terneuzen, 7 april 2018 Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze oud-collega Sjaak van Hoorn is overleden. Wij kenden Sjaak als een betrokken vakman. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, (klein)kinderen en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Wilhelm BV Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze adviseur Ron was sinds 2005 commissaris en later adviseur van ons bedrijf. We hebben Ron in die periode leren kennen als een sterke en vooral betrokken persoonlijkheid. Wij wensen zijn partner Ceciel, zijn kinderen en hun partners, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Directie en medewerkers Aannemersbedrijf Van der Poel J 8 april 2018 <9 o AN<' Br uiO* Tot ons leedwezen is overleden Zij is een groot aantal jaren lid van onze vereniging geweest. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens het Bestuur en leden van SZ&PC de Bruinvis Sjors Groenewoud Frida van Limpt-Rammeloo Voorzitter Secrtaris "Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden.' In haar 102e levensjaar is overleden sedert 1995 weduwe van Petrus Poppe Wij zijn trots dat we zo lang zo'n lieve ma en oma in ons midden hebben gehad. Hulst: José en Rudy Buijsrogge-Poppe Georgetown (Canada): Martin en Mary-Jane Buijsrogge-Hill Oma, great grandma van Kees, Willem, Ryker Hulst: Manno en Isabel Buijsrogge-Lauret Oma, kleine oma van Mijke, Tijmen IJzendijke, 7 april 2018 Correspondentieadres: Koekoeksbloem 4,4561 TL Hulst De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 13 april om 14.00 uur in rouwcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u 'De steppe zal bloeien'. We zijn heel verdrietig dat is overleden onze lieve, wijze - Adri - Wat heeft ze van het leven en de vele mooie momenten genoten. Bert t Marijke en Dennis Jelle, Lola Karlijn en Ernst Flip, Jack Anjaen Thijs Claudia Wendy en Robbert Milou en Elroy Frank Jeroen t Gijsf We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Adri te nemen op vrijdag 13 april om 13.00 uur in de 'Gasthuiskerk' aan het Havenplein te Zierikzee (ingang Hoge Molen-straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de 'Gasthuiskerk'. Wij bedanken alle medewerkers van de Cornelia, afdeling Polderland, voor de goede zorgen. Correspondentieadres Anja Tolhoek, Vogelwikkestraat 2,4461 MC Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45