:!!va s w Zeeuws-Vlaanderen Weer zonder problemen uw trap op? 4 FILMFESTIVAL ZEEUWS-VLAANDEREN De zesde editie van FilmFestival Zeeuws- Vlaanderen gaat vandaag van start in CineCity Terneuzen. Masters of Ceremony René Miochen Roel van Bambost blikken vooruit. Dat kan met een traplift van thyssenkrupp 0800-5003 i r worden zo veel be langrijke films ge toond, het zijn niet de eerste de beste die we I te zien krijgen", vertelt René Mioch enthousiast. Mensen Het zijn niet de eerste de beste die we te zien krijgen warm maken voor het filmfestival is voor hem en collega Roel van Bambost geen moeilijke taak. Vraag de twee naar de program mering van de komende zes da gen en ze kunnen uren vertellen. „De openingsfilm Fagades is een Belgische film met Neder lands aandeel en zal een breed publiek aanspreken. Ik stelde hem MENU in oktober al voor op Film Fest Gent", vertelt Van Bambost. De film vertelt het verhaal van een vrouw die voor haar demente rende vader gaat zorgen. „Er wordt erg goed geacteerd. Veel mensen zullen zich herkennen in het verhaal. Zeker de moeite waard." Ook de documentaire Rabot, over een sociaal woonblok dat te gen de vlakte moet, is een aanra der volgens Van Bambost. „En de film 7 Days In Entebbe die ik in Berlijn heb gezien. Die gaat over de waargebeurde Operatie En tebbe. Iedereen weet hoe het ver- Veel mensen zullen zich herkennen in het verhaal haal afloopt, maar toch is het een erg spannende film." Wie liever wil lachen, moet vol gens Mioch naar The Death of Stalin gaan. „Deze film werd verboden in Rusland. Hij is heel komisch en er wordt goed geacteerd", vertelt hij. „Maar ook het Nederlandse Cobain is een hoogtepunt. Het jongetje dat de hoofdrol vertolkt, is gewoon van straat geplukt en speelt erg goed." Meer zin in een harde film? Dan raden de kenners A PrayerBe- fore Dawn aan, een waargebeurd verhaal van een gevangene in één van 's werelds gevaarlijkste gevan genissen Klong Prem. „Het is af schuwelijk wat er allemaal gebeurt, maar wel de werkelijkheid." Mioch en Van Bambost kijken in ieder ge val uit naar deze week. „We combi neren het festival altijd met andere uitstapjes in Zeeuws-Vlaanderen. Zo gaan we, ondanks dat we ver drinken in film, zeker weer uitge breid asperges eten." PROGRAMMA Advertentie (gg) thyssenkrupp trapliften.nl dinsdag 10 april 2018 PC Films kijken en asperges eten Gertie de Boey Terneuzen -René Mioch Sander Goedegebure (links) en Tim Huizen van Cinecity zijn bezig met het aankleden van de entree, fotocamilleschelstraete -Roel van Bambost F* -estiva m Het filmfestival begint met een gala. Bezoekers kunnen vanaf 19.00 uur in avondjurk of smo king over de rode loper parade ren. Het programma start om 19.45 uur met Masters of Cere mony Roel van Bambost en René Mioch. De Zeeuws- Vlaamse burgemeesters openen het festival officieel. Openings film is de Belgische Fagades, geregisseerd door Kaat Beels en Nathalie Basteyns. Samen met onder andere hoofdrolspe ler Theo Maassen zijn zij van avond aanwezig. Tickets: 35 euro. Meer info: www.filmfestivalzeeuwsvlaan- deren.nl. Veel senioren laten de bovenverdieping van hun woning noodgedwongen voor wat ze is, omdat het hen vaak letterlijk veel pijn en moeite kost om de trap op te lopen. Een verhuizing naar een gelijkvloerse woning lijkt dan een aannemelijke, maar ingrijpende volgende stap. Maar met de juiste hulpmiddelen hoeft geen enkele trap een probleem te vormen. Met een goede traplift op maat blijven alle verdiepingen van uw woning bereikbaar en kunt u van uw eigen woning blijven genieten. Een traplift als oplossing De thyssenkrupp Swing-traplift bijvoorbeeld is in steeds meer woningen te vinden. Deze traplift maakt elke verdieping weer bereikbaar en kan zelfs naar de zolder worden doorgetrokken. En omdat hij tot op de millimeter nauwkeurig ingemeten wordt en op maat geproduceerd wordt, past hij op iedere mogelijke trap. Of u nu een wenteltrap heeft, een trap met een of meerdere bochten of met een heel smalle opgang. Met een traplift van thyssenkrupp ervaart u optimaal comfort en maximale veiligheid tijdens de rit. Zo draait de stoelzitting van de Swing met de trap mee en boven aan de trap altijd van het trapgat af. Hierdoor bent u niet alleen veilig tijdens de rit, maar kunt u ook altijd probleemloos uitstappen. Bovendien installeren onze monteurs de traplift doorgaans aan de binnenkant van de trap. Zo blijft de kant waar de leuning zit beloopbaar voor medebewoners, kinderen of mantelzorgers en kunnen ook zij ongehinderd en veilig naar boven en beneden gaan. Geen obstakel meer De Swing-traplift heeft al veel mensen hun mobiliteit in huis teruggegeven. Een tevreden gebruiker vertelt: "Mijn gewrichten en spieren werden steeds strammer, en ik kon alleen nog met heel veel moeite mijn trap op en af. De gang naar onze slaapkamer duurde steeds langer, en mijn hobbykamer op zolder werd eigenlijk onbereikbaar. Gelukkig attendeerde een vriend mij op de Swing-traplift. Na een razendsnelle installatie zijn alle verdiepingen in mijn huis weer volledig bereikbaar, zowel voor mijn vrouw en mij als voor onze bezoekers." 650 korting U ontvangt de hele maand april 650,- korting op de aanschaf van een Swing- traplift. Vraag een vrijblijvend gesprek aan met een van de adviseurs van thyssenkrupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de Swing er in uw huis uitziet. Uiteraard is dat bezoek kosteloos. U kunt hiervoor gratis bellen naar of uw gegevens invoeren op Daar kunt u ook onze uitgebreide brochure en een prijsindicatie opvragen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 36