REIS VAN DE WEEK 'Ik ben maandenlang bedrogen' 44 'Frank Dane klaar voor de ochtend' €20,- 29 Effeweg.nl of bel 08810 30 800 MEERVAN GENEVE CHATEL ilU-incLusive 1 KORTING Kevin toonde zich aan de andere kant een stuk minder emotioneel. De arts in opleiding (AMC) voelt zich bedreigd, beschadigd en ge- stalkt door Gordon, die hem niet met rust zou laten. 'Achter de schermen' benadert Gordon vol gens Kevin zijn exen, familie en vrienden. De boel liep uit de hand toen Gordon in februari op social me dia melding maakte van de relatie, die volgens de zanger toen al een half jaar bestond. Hij plaatste er een foto bij van zijn nieuwe liefde. Op dat moment had hij al 'signa len dat er iets niet klopte'. „En toen werd de beerput met ellende opengetrokken." Na het plaatsen van het bericht ontdekte Gordon onder meer dat Kevin meerdere relaties had. Het leidde tot een confrontatie, nog dezelfde avond, bij Gordon thuis. Ja, ik heb hem een klap gegeven. Het spijt me. 'In zijn emotie' deelde hij een klap uit aan Kevin, die zich extra be dreigd voelde omdat Gordon op dat moment een mes vasthield. „Ja, ik heb hem een klap gegeven", gaf Gordon toe. „Het spijt me. Maar wat gebeurt er als je erachter komt dat je maandenlang stelsel matig bent bedrogen?!" Ook in mails, berichtjes en tele foontjes die volgden, ventileerde Gordon zijn woede 'niet altijd even fraai'. Volgens zijn advocaat was dat begrijpelijk gezien de 'emotionele rollercoaster' en zijn 'overweldigende liefdesverdriet'. Kevin eist, nu alle berichten van sociale media zijn verdwenen, een contactverbod. Gordon wil een rectificatie. „Zodat ik gerehabili teerd word in mijn status als BN'er en dat ik geen leugenaar ben." Op 23 april doet de rechter uit spraak. Het onbetwiste pronkstuk van zijn autopark is zonder meer een Lam borghini Miura SVJ, waarvoor hij op een veiling 450.000 dollar zou heb ben betaald. De vorige eigenaar was de sjah van Perzië, die slechts 3.000 kilometer met de bolide gereden had. Lange tijd kon Cage zich zijn le vensstijl permitteren door de aan zienlijke gages die hij incasseerde. Zo kreeg hij voor zijn hoofdrollen in Gone in Sixty Seconds, National Trea- sure en Windtalkers volgens de vak bladen 20 miljoen dollar per film. Toen de belastingdienst voor zijn deur stond, wees Cage met een be schuldigende vinger naar zijn ac countant, die hij van fraude en nala tigheid betichtte. De hand in eigen boezem steken, kwam niet in hem op. En spijt? „Spijt hebben is verspil ling van tijd", zo verklaarde hij in een interview zijn levensmotto. In elk geval zit Cage niet om werk verlegen. Vandaag begint hij met zijn Nederlandse tegenspeelster Pamke Janssen aan zijn 91ste filmproductie, Primal. Het verhaal zal Cage zeker aanspreken. De hoofdpersoon is een jager op groot wild die aan boord van een vrachtschip oog in oog komt te staan met zeldzame dieren, waaron der een witte jaguar. Hopelijk komt Cage niet op het idee om er een voor zijn eigen dierentuin aan te schaffen. SPEELTJES Vanaf volgend jaar krijgt Dane de plek van Edwin Evers op Radio 538. Evers maakte onlangs bekend na 21 jaar te stoppen met zijn programma Evers Staat Op. Dane, die nu dagelijks het lunchprogramma en de spraakmakende Frank en Vrijdag Show presenteert, is al een aantal jaar de vaste vervanger van Evers tijdens diens vakantie. „Voor mij komt een radio- droom uit", reageert Dane, wiens benoeming al werd verwacht. „Ik ben 538 en Talpa dankbaar voor deze ongelofelijke kans om mijn held Edwin op te volgen. Ik ga mijn stinkende best doen om de leukste ochtendshow van Neder land te maken op Radio 538. Maar eerst nog negen maanden genie ten van Evers Staat Op." „Een echt radiodier en van alle markten thuis", prijst Konings berger radio-dj Dane. „Hij maakt frisse, interessante en spraak makende radio. Ik geloof dat hij perfect op zijn plek is bij 538 en klaar is om een eigen dagelijkse och tendshow te gaan maken. Als vaste invaller van Edwin Evers heeft hij laten zien dat hij zo'n belangrijke show kan dra gen." Gisteren werd ook bekend dat Mare Adriani de nieuwe radiodi recteur van Talpa wordt. Adriana is nu nog lid van de directie van BNNVARA. Naast 538 heeft Talpa ook Veronica, Radio 10 en Sky. VAN VOOR €429 8 DAAGSE BUSREIS AANBIEDING! dinsdag 10 april 2018 effeweg.nl Fouten voorbehouden. ExcL. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Korting geldig op nieuwe boekingen gemaakt van 10-04-2018 t/m 17-04-2018. Niet geldig i.c.m. andere acties. Hotel Le Panoramic 3' —Gordon Nicolas Cage kocht onder meer een kasteel, witte co bra's, een dinosaurusskelet en een Lamborghini. Frank Dane (36) is klaar om een eigen dagelijkse ochtendshow te gaan maken. Dat stelt Menno Koningsberger, algemeen direc teur van Talpa Radio. Een prachtige reis naar Zwitserland en Frankrijk, waarbij u de omgeving van het Meervan Genève per boot, tram en unieke trein kunt verkennen. Reis mee me de Golden Pass trein, maak een boottocht op het Meer van Genève of verken de gelijknamige stad met een touristisch trammetje. Plaatsen als Montreux en Thonon bepalen de sfeer aan deze Zwitserse Rivièra. We over nachten in het sFeervolle bloemendorp Chatel in Frankrijk. INCLUSIEF 7 hotelovernachtingen 2 maal ontbijt en diner in Duitsland 5 nachten all-inclusive in Chatel: - 5 maal uitgebreid ontbijtbuffet, lunchpakket, drankjes en snacks - 5 maal 3-gangendiner waarvan lx een Franse avond en 1 x raclette Vervoer per Comfort Class touringcar PROGRAMMA Dag 1 Heenreis Dag 2 Golden Pass trein Dag 3 Yvoire, Thonon en Genève Dag 4 Chamonix en de Mont Blanc Dag 5 Montreux, slot Chillon en boottocht Meer van Genève Dag 6 Haute Savoie met Annecy en Gorges du Fier Dag 7 Vertrek Chatel en bezoek Bern Dag 8 Terugreis VERTREKDATA EN PRIDZEN 18 mei f45BT- €439,- 25 mei €4G9r- €449,- 1,8,15, 22jun .€4ë9T- €449,- 6 jul €469r- €449,- 13, 20, 27jul f479T- €459,- 3,10,17, 24 aug ,g479T- €459,- 31 aug f4€S7- €439,- 7 sep €459?- €439,- 14, 21 sep Ê44SC- €429,- GeLdig t/m 17-04-18 Kortingscode EWREIS15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29