5 Huizen van ongeveer anderhalve ton KIJK VERGELIJK Het liefst had ik een dure villa gekocht, maar dat zat er niet in die timmerman is. Het door onszelf ontworpen onderstel hebben we la ten lassen. Behalve uniek is hij ook handig: was vouwen, schrijven en andere klusjes zijn supermakkelijk om te doen, vanwege de comforta bele hoogte van het blad." Tegenvallers „Het hoort er natuurlijk bij in een dorp en ik had het kunnen weten, maar waar ik erg aan moet wennen, is dat iedereen hier naar elkaar zwaait en hoi roept. Het is goedbedoeld, maar ik ben geen allemansvriend en voor mij hoeft dat gewoon niet. Toch vind ik het soms ook wel weer wat stilletjes in deze straat: behalve be stemmingsverkeer zie je er geen kip. Wat ronduit tegenvalt, is de schim mel in mijn stenen berging. En waar ik echt van baal is het gras in de ach tertuin, want dat moet ik maaien en daar heb ik helemaal geen zin in. Dat gaat er dus uit. De groenstrook tus sen mijn huis en dat van de buren wordt onderhouden door de buur man, dus die mag blijven." Peertjes „Er hangen her en der nog wat kale peertjes aan de plafonds. Niet dat ik geen lampen heb, maar voor het op hangen daarvan ben ik afhankelijk van anderen, en die hebben meer te doen. Geen probleem, komt wel. Tot nu toe ben ik me nog niet te buiten gegaan aan dure dingen, maar dat gaat nog wel gebeuren: de bewer kelijke, houten voordeur en kozijnen op de begane grond ga ik vervangen door onderhoudsvriendelijke, kunst stof exemplaren. Ook komt er drie dubbele beglazing, uit duurzaam heidsoverwegingen. Verder gaat de muur tussen keuken en woonkamer eruit, komt er een nieuwe, strakke keuken en wil ik de achterkamer uit laten bouwen. Ingrijpende plannen en niet goed koop, maar dan heb ik ook wat. Het liefst had ik in plaats van dit huis een grote villa gekocht, ik heb een nogal dure smaak. Helaas zat dat er niet in. Nou ja, ook goed." Even voorstellen vrijdag 6 april 2018 Pf Scherpenisse Adres: Scaldisstraat 12 Prijs: €162.500 Bouwjaar: 1977 Kenmerken: Gereno veerde tussenwo ning. Open keuken, veranda. Bijkeuken, inpandige berging. Drie slaapkamers. Bergzolder. Voor- en achtertuin. Vrije ach terom, buitenberging. Biervliet Adres: Boterzandestraat 2A Prijs: €162.500 Bouwjaar: 1973 Kenmerken: Woon kamer met tegel vloer. Halfopen keu ken. Drie slaapka mers, grote zolder. Gerenoveerde bad kamer. Knusse tuin met dubbele berging. Wissenkerke Adres: Dorpsweg 11 Prijs: €169.500 Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Tussen woning met aange bouwd achterhuis. Riante woonkamer, erker. Grote keuken. Badkamer beneden. Vier slaapkamers. Tuin met berging en vrije achterom. Kerkwerve Adres: Noordstraat 4 Prijs: €142.500 Bouwjaar: 1955 Kenmerken: Door- zonwoonkamer met laminaatvloer. Dichte keuken. Drie slaapka mers, bergzolder. Ruime badkamer met inloopdouche en gra nitovloer. Stenen ber ging, vrije achterom. Colijnsplaat Adres: De Hoge Weie 19 Prijs: €159.000 Bouwjaar: 1994 Kenmerken: Tussen woning met rolluiken. L-vormige woonka mer, doorgang naar de tuin. Open keu ken. Drie slaapka mers, grote zolder. Vrije achterom, hou ten berging. op privacy 44 NynkeHeikens Nynke Heikens (32), wijkverpleegkundige Kater Jop en poes Zus M Nynke Heikens heeft haar huis strak en modern ingericht. Haar pronkstuk is de hoge bartafel. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49