'^^BffkbEduigirig Sina Mol-Kleinepier kijkookop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 15 Annie de Smet - van Lanen COLOFON Familieberichten Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten Franciscus Johannes de Maaijer Frans echtgenoot van Rachel Maria Theodora de Block Hij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Sas van Gent: Rachel Hulst: Sonja en Henk Quint en Dorien Sas van Gent: Eddy en Marian Marieke en Robin Jesper, Joost 4 april 2018 Correspondentieadres: Grootmajoorstraat 7 4551 BE Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Frans in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op maandag 9 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 april om 10.30 uur in de aula van genoemd familiehuis. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Sas van Gent, de Buurtzorg en de medewerkers van 'de Redoute' voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. - Johanna Maria Josepha - Petrus Andreas Adolf de Smet Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Walter Ploegaert (Wally) Walter is onverwacht uit ons midden weggevallen. Wij zullen hem herinneren als een fijne collega. Zijn overlijden raakt ons diep. Wij wensen zijn familie en vrienden sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers afdeling Realisatie en Beheer gemeente Temeuzen Vandaag hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Mevr. J.H.M. Meuwsen-van Arendonk in de leeftijd van 81 jaar. Echtgenote van Dhr. J.J. Meuwsen Goes: Jeroen Sabine en Bas Lockefeir Oostenrijk: Ellen Meuwsen en Gottfried Schweiger Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van echtgenote van Willem Marinus Mol Zoutelande, Rotterdam, 17 juli 1929 3 april 2018 Zierikzee, Wim Mol Meliskerke, Jan Willem en Hannie Mol-Baken Marisa Annika Roald Elisa Bruinisse, David Mol en Joan Melgers Bart Wouter Patrick Hester Zierikzee, Peter Mol en Sandra Loos Zion Guus Tobias Calandweg 2 4301 LZ Zierikzee Maandag 9 april is er van 11.45 tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee (ingang via Hoge Molenstraat). Aansluitend is er om 12.45 uur een herdenkingsdienst in de Gasthuiskerk. Om 15.00 uur nemen we afscheid in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker Walter Ploegaert Walter was sinds 1990 in dienst bij de gemeente Temeuzen als medewerker openbare ruimte bij ons team Stadsservice. Zijn overlijden raakt ons diep. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en collega's. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen gemeentesecretaris burgemeester J.G. Princen J.A.H. Lonink Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Frans van den Berge Frans heeft zich vele jaren met toewijding ingezet voor Montis Mooring- and Boatservice. Frans zijn persoonlijkheid, betrouwbaarheid en enorme enthousiasme maakte hem een erg gewaardeerde collega. Wij wensen zijn partner Ella, zijn kinderen en hun partners, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Montis Mooring- and Boatservice, Verenigde Bootlieden, Multraship Towage Salvage en Scheldt Maritime Services Êaiftirien ^öielemcivi vrijdag 6 april 2018 "kleur geeft mij leven jij geeft mij kleur, en jij en jij... Annie echtgenote van Tilburg, 1 maart 1944 Terneuzen, 4 april 2018 Terneuzen: Piet de Smet Terneuzen: Jacqueline en Frank Niek Nina Terneuzen: Michèle en Mark Hu go Klaske Terneuzen: Patrick Manuël en Wesle\j Mèlanie Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 72 4535 BX Terneuzen Wij nemen afscheid van onze zorgzame oma, mama en vrouw op woensdag 11 april om 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen, wij willen op een andere manier kleur geven aan haar afscheid. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn dierbare zus zeg ik u hartelijk dank. Jan Dieleman Axel, april 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43