Genieten aan de kust van Friesland Op vakantie in eigen land Bobbejaanland Hotel met uitzicht over het IJsselmeer! De mooiste vakantieparken! elke plek Bekijk alle uitjes op pzc.nl/voorjaarsuitjes De wereld is Kras Friesland ontdekken? Boek dan nü deze aanbieding naar Makkum. Een van de meest charmante vissers dorpjes van Nederland met een pittoreske haven, gezellige boulevard en zandstrand. Sfeervol verblijf Dagelijks ontbijtbuffet Klantbeoordeling 8,5: Top tussendoortje! Boek vóór 13 april op Kras.nl/LR83003 Ben je op zoek naar een vakantie in Nederland? Speciaal voor onze lezer hebben wij samen met Elkeplek.nl de leukste vakantieparken op de mooiste plekjes geselecteerd. Boek nu een verblijf met speciale lezersaanbieding en profiteer van uitstekende service en kwaliteit, zodat jij zorgeloos kunt genieten van jouw verblijf. De ideale bestemmingen voor een break! Reserveer nu op pzc.nl/break 't plezantste land Van 35^50 VOOr 21?°" fMttrffrrriMffil Beach Hotel de Vigilante in Makkum Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83003 Dit sfeervolle 4-sterrenhotel ligt in het recreatiegebied De Holle Poarte aan de rand van het dorp Makkum. Maak een mooie wandeling langs het water en geniet van de rust om u heen. Natuurlijk kunt u ook de Elfstedentochtsteden zoals Sneeken Bolsward bezoeken. Het hotel heeft een lounge met openhaard en restaurant met uitzicht over het IJsselmeer. Dat is pas fijn dineren! U geniet iedere ochtend van een uitgebreid ontbijtbuffet. Inbegrepen: verblijf in Beach Hotel de Vigilante in Makkum met ontbijtbuffet. Aankomst: van april t/m 31 dec. 2018 voor u vanaf 49, vanaf 79, vanaf 99, Niet inbegrepen: zie onze website. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 13 april 2018. Ga naar Kras.nl/LR83003 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83003 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. In samenwerking met: Bobbejaanland kan iedereen entertainen! We laten je gillen op de rollercoasters of chillen in lollige waterattracties. En, je raakt zeker niet uitgekeken in twee coole virtual reality rides. In de nieuwe DreamcatcherVR ga je de boze geesten zelf te lijf! In het vernieuwde Cowboy Town voel je je midden in deWildWest. Kijk over de prairie vanop de watertoren en roetsj naar beneden. Raak verstrikt in het touwenparcours en rust daarna even uit in het loungehoekje. Ga naar pzc.nl/bobbejaanland Geldig t/m 30 juni 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44