ÜvarJaderi FAMILIEBERICHTEN 15 Henk Anthonise O COLOFONFamilieberichten Margaretha Pieternella Slabbekoorn Q ITIensen inq.nl Ik, Ik ben het Die u troost Jesaja 51:12a Na een moeilijke tijd in zijn leven is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Sinds 17 maart 2016 weduwnaar van Nelly Bosselaar M. Anthonise (in liefdevolle herinnering) W. Anthonise-Vollert W. Verbrugge-Anthonise J.A. Verbmgge J.P. Anthonise G. Anthonise-Paauwe P.J. Anthonise M. Rouw-Anthonise J.A. Rouw A.J. Anthonise (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Goes, 28 maart 2018 Verdrietig maar dankbaar herdenken wij het leven van Pater Ton Verdaasdonk ss.cc 5 juli 1930-2 april 2018 Emeritus pastoor van de parochie(-kern) H. Willibrordus Schouwen Duiveland Wij zijn pastoor Verdaasdonk veel dank verschuldigd voor de liefdevolle aandacht die 35 jaar lang aan zijn parochianen heeft gegeven. Wij bidden dat hij nu mag binnengaan in de vreugde van de Heer. Vrijdag 6 april zal er om 19:00 uur een avondwake zijn in de Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Op zaterdag 7 april om 11:30 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in de kapel van het zorgcentrum Park Zuiderhout, Arnold Jansenlaan 46 in Teteringen. (Het aantal plaatsen is beperkt.) Het parochiekoor uit Zierikzee zal hem met zang bij dit afscheid begeleiden. Na deze dienst volgt de begrafenis op het kerkhof van de Congregatie bij begraafplaats Zuylen, Tuinzichtlaan 11 in Breda. Goes, 4 april 2018 Parochiebestuur van de H. Pater Damiaan, A.M.S. van Hees, pastoor-voorzitter M.J. van 't Westende, secretaris Pastoraal Team, W.M.). Hacking, teamleider Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde Pastoor Verdaasdonk Dankbaar zijn wij voor de vele jaren dat hij ons als goede herder met aandacht en liefde heeft geleid. In onze parochie zullen wij hem herinneren als de pastoor die op zijn brommertje vele mensen heeft bezocht die dat nodig hadden. Wij bidden dat hij mag binnengaan in de vreugde van de Heer. Vrijdag 6 april zal er om 19.00 uur een avondwake zijn in de Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Op zaterdag 7 april om 11.30 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in de kapel van het zorgcentrum Park Zuiderhout, Amold lansenlaan 46 in Teteringen. Er is daar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Het parochiekoor uit Zierikzee zal hem met zang bij dit afscheid begeleiden. Na deze dienst volgt de begrafenis op het kerkhof van de Congregatie bij de begraafplaats Zuylen, Tuinzichtlaan 11 in Breda. U bent van harte welkom bij dit afscheid. Parochianen en Parochiekern H. Willibrordus/ H. Pater Damiaanparochie Schouwen - Duiveland Namens deze, Erik Steegmans, voorzitter Jacolien de Meij, secretaris Algemene kennisgeving Op 30 maart is in haar woning te Biervliet, in de leeftijd van 87 jaar overleden Mevrouw Jo de Regt - Boeye De crematie heeft in stilte plaats gevonden. Catharina Maria Hamelink - Rina - donderdag 5 april 2018 kijk ook op de Heer is mijn Herder Na een zeer moeitevol leven, heeft de Here tot zich genomen, waar haar verlangen zo naar uitging. Onze lieve zuster, schoonzuster, tante en nicht 9 mei 1928 Biezelinge 3 april 2018 Kloetinge Zaamslag: E.A. Slabbekoorn in herinnering C.R. Slabbekoorn-de Pooter Biezelinge: A.E. Slabbekoorn H.J. Slabbekoorn-Nieuwehuize Zaamslag: P.J. Slabbekoorn in herinnering M. Slabbekoorn-de Pooter Etten-Leur: J.M. Slabbekoorn in herinnering Neven en Nichten Correspondentieadres: Lingestraat 5 4421 KR Biezelinge De dienst van woord en gebed wordt gehouden D.V. zaterdag 7 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Voorafgaand aan de dienst is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 -12.45 uur. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de begraaf plaats te Biezelinge, hierna ontmoeten we elkaar in voornoemde kerk. Alleen schriftelijke condoleance. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor haar vechtlust en doorzettingsvermogen, delen wij u mede dat, na een intens en veel bewogen leven met aan het einde veel pijn en strijd, is overleden mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cornelis Marinus Oppeneer 19 december 1938 f 29 maart 2018 Sas van GentKees Oppeneer Axel Peter en Martine Dennis Buitenweg 5 4551 AA Sas van Gent De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciaal een woord van dank aan het team van 'ZorgSaam Thuis' en Huisartsenpraktijk Sas van Gent voor de goede zorgen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43