OyarJailari c wm k FAMILIEBERICHTEN 13 Peter Frank Ossewaarde Peter Peter Ossewaarde J? J? Q IHensen.inq.nl Mare Rijk Mare Mare Rijk Maria Catharina van Hoeve-de Molennaar M.M. (Mare) Rijk Mijn laatste groet is aan hen die mij kenden en die mij liefhadden. Vlak na zijn 50e verjaardag is plotseling overleden onze -Peet echtgenoot van Mary-Ann vader van Inez Goes, 8 maart 1968 Goes, 2 april 2018 Mary-Ann Ossewaarde-Verbruggen Inez Ossewaarde Ina Janse, moeder Jacco Ossewaarde, broer Robert en Anneke Verbruggen, schoonouders Enrico en Nicole Verbruggen, zwager en schoonzus Kaya Sr Rocky S' Dwarrel S* Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ Ter Valcke en dr. Schruer voor de liefdevolle verzorging van Peter. Reaganlaan 5 4463 WT Goes Op donderdag 5 april van 19.30 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Peter te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta Richard Ensing, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 7 april om 11.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 8. Een ieder die zich bij ons betrokken voelt is welkom. Wegens het overlijden van mijn is Henk's Haarverzorging in Middelburg op zaterdag 7 april gesloten. Verdrietig zijn wij om het zo snel overlijden van onze neef Marijke en Theo Adrie en Eta Neven en Nichten Mevrouw Jo Bouman-Rijsdijk Marie Hans de Koning Diena Dekker-Walhout woensdag 4 april 2018 kijk ook op Laat me, \aat me \aat me m'n eigen gang maar gaan iaat me, iaat me Ik heb het altijd zo gedaan Kamses Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen dat wij afscheid hebben moeten nemen van een bijzonder 25 oktober 1967 1 april 2016 Schoondijke: LoesVrielink Oostburg: Ma Rijk-Poissonnier Cava 'i Correspondentieadres: Tragel 35,4507 JE Schoondijke We nemen afscheid van Mare op zaterdag 7 april om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5teYzendijke. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan het afscheid is er gelegenheid tot condoleren van 10.15 tot 10.45 uur in het Mauritshof. Wilt u in plaats van een bloemstuk een enkele bloem meenemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze goede vriend is heengegaan na een lange strijd. Blijven vechten en blijven hopen tot het eind. Je hebt een ongelijke strijd gevochten die je helaas niet mocht winnen. Je was ons luisterend oor, ons stapmaatje, samen lekker eten en drinken wasje passie die je graag met ons deelde. Het ga je goed, we vergeten je niet. Ronald en Marion, Michel en Barbara, Nicole, Ingrid, Vincent, Carlo en Ananda Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden, op veel te jonge leeftijd, van de heer De heer Rijk was in de raadsperiode 2010 - 2014 fractieassistent voor de fractie Nieuw Gemeentebelang. Tijdens de raadsperiode 2014 - 2018 was hij raadslid/ fractievoorzitter voor deze fractie in onze gemeente. Wij hebben hem gekend als een bevlogen en ondernemende man met veel initiatieven. Mare ging voor de zaak, soms fel in de discussie maar altijd open in het debat. Vanuit visie en ervaring heeft hij zich actief ingezet voor de lokale en regionale politiek. Wij wensen zijn partner, familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers gemeente Sluis mr. M.M.D. Vermue, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, raadsgriffier F.M.L. Lauret, wnd. gemeentesecretaris gemeentesLuis Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij deze zware strijd niet kunnen winnen. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van ons partijlid, onze fractievoorzitter en vriend Met hem verliezen we een krachtig man en een gedreven politicus. Altijd strijdbaar om een burger- en ondernemersvriendelijke gemeente te realiseren. Mare zijn enthousiasme voor politiek zullen we, met hem in onze gedachten, blijven voortzetten. We wensen Loes, de kinderen, mevrouw Rijk, de naaste familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, fractie en leden van Nieuw Gemeentebelang Nieuuu Gemeente' Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Jo was vrijwilligster bij de kaartjesclub op de Blaauwe Hoeve. Ze voelde zich hiervoor verantwoordelijk en was nauw betrokken bij de in-en verkoop van de kaartjes. Jo betekende veel binnen team welzijn en binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen. Als je leven lijden wordt, is rusten goed. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgzaamheid gedurende een lang leven, zijnwij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma echtgenote van Abraham van Hoeve f partner van Cent de Blaeij f Aardenburg, 21 januari I928 f Terneuzen, 29 maart 2018 Oostburg: Jan en Christien van Hoeve-Kools Ab Karin Jamie en Gabrielle Correspondentieadres: Zuidwal 15,4501 BW Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 6 april om 10.00 uur in de Molenbergkerk te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst kunt u condoleren van 9.30 tot 9.55 uur in voornoemde kerk. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefenis vernamen wij het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Hans heeft zich vele jaren met passie ingezet voor zowel de Verenigde Bootlieden als ook Vebocab. Wij zullen Hans met zijn humor, werklust en collegialiteit erg missen. Wij wensen zijn echtgenote Anja, dochter Femke, schoonzoon Sven en verdere familie veel sterkte toe met het veiwerken van dit zware verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Verenigde Bootlieden, Vebocab, Multraship Towage Salvage, Scheldt Maritime Services en Montis Mooring- and Boatservice Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en (over) grootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. A. Dekker Kinderen en (achter)kleinkinderen Terneuzen, april 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45