k€69, L p p- korting .€49,50. Westkust van Ierland Rondreis Noorwegen reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis PRACHTIG KASTEELHOTEL NABIJ KEULEN L p-p- J BIJZONDER KLOOSTERHOTEL p.p. Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nL/pzc reiskatern.nl op uw boeking €699,- 10-daagse busreis 10 dagen 10 dagen op uw boeking RRNOOR40 r - »- 10-daagse rondreis SS 3 dagen inclusief ontbijt en 1 x 3-gangendiner 3 dagen inclusief ontbijt en gratis gebruik wellness Hotel Clostermanns Hof Niederkassel Noordrijn-Westfalen Kloosterhotel Willibrordhaeghe/Deurne/Noord-Brabant Een oase van rust, idyllisch gelegen midden in het groen, maarookuiterst centraalten opzichte van de grote steden Keulen en Bonn. Hier vindt u het luxe 4-sterrenhotel Clostermanns Hof, gevestigd in een historisch pand met een rijke geschiedenis die teruggaat tot het jaar 1800! Het hotel staat bekend om zijn goede keuken en u heeft dan ook de keuze uit 2 restaurants. In het elegante restaurant Clostermanns kunt u in ontspannen sfeer genieten van regionale, Rijnlandse gerechten en heeft u tevens een prachtig uitzicht op het park met zijn eeuwenoude bomen. Daarnaast heeft het hotel een klasse Gourmet restaurant, welke beoordeeld is met 15 Gault Millau punten. Voor wat inspanning •2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet kunt u gratis gebruik maken van de moderne fitnessruimte, om daarna heerlijk te ontspannen in de Finse sauna en het stoombad. Destijlvoile en zeer ruime kamers zijn voorzien van extra grote bedden, een radio, telefoon, televisie, minibar en bureau en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Het Clostermanns Hof biedt ook de ideale gelegenheid voor een ontspannen rondje golf op de naastgelegen 18-holes golfbaan. Ook beschikt het hotel over fietshuur en een shuttleservice die u, tegen betaling, naar de binnenstad van Keulen of de eerste tramhalte brengt. De gezellige stad Keulen ligt op 15 minuten rijden van Niederkassel. gratis gebruik Finse sauna en fitness Het nieuwe 4-sterren Kloosterhotel Willibrord- haeghe is sinds 2 juni 2017 geopend en is prachtig gelegen op een 15 hectare groot park in het schitterende landschap van het Noord-Brabantse Deurne. Oorspronkelijk was het hotel een klooster, maar na een grondige verbouwing is het omgetoverd tot een modern en luxe hotel. Het hotel is dé ideale uitvalsbasis voor fiets- en wandeltochten door Deurne en natuurgebied de Peel. Ook liefhebbers van cultuur en van winkelen zijn hier aan het juiste adres, want de steden Eindhoven en Venlo zijn nabij gelegen. De moderne kamers bieden rust en comfort en zijn voorzien van televisie, bureau, zitje en een 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet badkamer met toilet, wastafel, föhn en een douche en/of bad. In restaurant Bar Bistro DuCo proeft u de heerlijkste smaken. De chef-kok bereidt de gerechten met gebruikmaking van hoofdzakelijk verse en lokale producten. In de zomermaanden is het goed toeven op het prachtige terras in de kloostertuin, de ideale plek voor een zalig wijntje, een heerlijke lunch of een uitgebreid diner in de buitenlucht. Liever actief in de buitenlucht? Huur dan een (elektrische) fi ets en verken de omgeving. De zuidelijke provincie Noord-Brabant biedt tal van mogelijkheden voor een veelzijdig verblijf! 1 x 3-gangendiner op de dag van aankomst Actievoorwaarden kortingen €49,50 per persoon in een 2-persoonskamer, dagelijks geldig o.b.v. beschikbaarheid t/m december. Ook 3 nachten te boeken voor €69 per persoon in een 2-persoonskamer. 1-persoonstoeslag: 100%. Boekingskosten: €15 per boeking. Actievoorwaarden kortingen €69 per persoon in een 2-persoonskamer, dagelijks geldig o.b.v. beschikbaarheid t/m mei. Juni is €79 per persoon. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind (2 kinderen op aanvraag) t/m 3 jaar gratis, indien u zelf een kinderbedje meebrengt, huur kinderbedje 10 per nacht, 4 t/m 11 jaar 50% korting. 1-persoonstoeslag: €22,50 per nacht. Tax en handling fee: €2 p.p.p.n., ter plaatse te voldoen. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Clostermanns Hof naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1783 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEG® Meer informatie en boeken: Ga voor Willibrordhaeghe naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1784 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEGff* exc&LAkft... Boek met actiecode IER40 Vanaf Vertrek: 30 april t/m 15 okt 2018 4 overnachtingen in het 3-sterren Pier Head Hotel in Mullaghmore Overtocht Holyhead - Dublin v.v. maakt u kennis in Derry en het Ulster American Folk Park. Ierland is een mysterieus land waar de vrien delijke en gastvrije bevolking leeft met vele mythes en legendes. Een Bolderman Excursiereis die een onuitwisbare indruk op u zal achterlaten. Landelijk, lieflijk, ruig en spectaculair, dat zijn de gedachten die meteen bij u opkomen als u dit deel van Ierland doorkruist. Het is een land met een eeuwenoude historie en een overweldigende natuur. U zult genieten van de spectaculaire Giant's Causeway en de bijna desolate eenzaamheid in de prachtige natuur van Glenveagh National Park. Naast lieflijke kleine plaatsjes als Sligo, Enniskillen en Mullaghmore bezoeken we ook steden als Derry en Dublin. Met de boeiende geschiedenis van het land Vertrekdata en prijs per Prijzen 2018 persoon Maandag 30 april 699, Maandag 28 mei €699,- Maandag 25juni €699,- Maandag 23 juli €749,- Maandag 20 augustus €749,- Maandag 17 september €729,- Maandag 15 oktober €699,- Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek Overtocht Calais - Dover v.v. 2 overnachtingen in Midden-Engeland Overtocht Holyhead - Dublin v.v. 2 overnachtingen in de omgeving van Dublin 1 overnachting in de omgeving van Derry 4 overnachtingen in het 3-sterren Pier Head Hotel in Mullaghmore Verblijf in een kamer met bad of douche en oilet Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner Wifi gratis in het Pier Head Hotel Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Noorwegen is het land van bossen, bergen, watervallen, meren en gletsjers. De ene keer vlak en vriendelijk en dan plotseling ruig en indrukwek kend. Maar altijd kleurrijk. Tijdens deze rondreis Noorwegen bezoekt u de twee belangrijkste fjorden, de Geirangerfjord en de Sognefjord. De rotswanden in de fjorden reizen steil, soms loodrecht vanuit het zeewater omhoog. U doet indrukken op, die u niet snel zult vergeten. Maar ook de andere facetten van het Noorse landschap krijgt u tijdens de prachtige rondreis Noorwegen te zien, zoals de hoogvlakten, de lieflijke dalen en interessante steden zoals Oslo, Hamar, en Lillehamer. De heen- en terugreis zijn op Vertrekdata en prijs per Prijzen 2018 persoon Maandag 21 mei €849,- Maandag 28 mei €899,- Maandag 4,11,18,25 juni 919,- Maandag 2,9,16,23,30 juli 919,- Maandag 6,13,20 augustus 919,- Maandag 27 augustus 899,- Maandag 3 september €799,- zich al een belevenis. U zult genieten van de luxe en de maaltijden op één van de ferryschepen van de T.T. Line. Ook de hotels tijdens deze rondreis door Noorwegen zijn uitstekend. Heel bijzonder is het kunst- en cultuurhotel Elveseter in Boverdalen, een waar museum. Boek deze goed verzorgde rondreis Noorwegen bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek Overtocht (nachtboot van T.T. Line) Travemünde- Trelleborg v.v. in een binnenhut met douche en toilet op het bovendek, Smörgasbord en ontbijtbuffet 7 overnachtingen in 3-sterren hotels Verblijf in alle hotels in een kamer met bad of douche en toilet Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner of typisch Noors buffet Excursies, exclusief entreegelden Lokale gids in Oslo Ferryovertochten Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Ierland naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1825 en voor Noorwegen c."-'.., |fiS r) li Fouten en naar reiskatern.nl/pzc/BOL1826 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl anvr (g) UJjLprijswijzigingen *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 8 april 2018 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. voorbehouden. - Boek met actiecode Vertrek: 21 mei t/m 3 september 2018 7 overnachtingen in 3-sterren hotels Ferryovertochten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26