i 25 7,5 DE UITSLAG fielenjargon voor hoe hard de headsets frequenties weergeven en waar er eventueel vervorming hoor baar is. Ook hier scoren beide Logitechs met het beste geluid. Mits je de vir tual surround niet inschakelt ten minste. Dit auditieve vertragings trucje wekt de indruk dat er in de oorschelpen meerdere speakertjes zijn ingebouwd, waardoor de aliens je ineens vanuit verschillende hoe ken lijken te besluipen. Vanuit verschillende hoeken van de badkamer in het geval van Logi tech. Het merk kampt in deze modus namelijk met een vervelende echo. Sennheiser en Corsair brengen het er op dit punt beter van af. Al lijden die headsets respectievelijk weer onder te veel harmonische vervorming en een overdaad aan bass. De klanken van Roccat zijn op zijn best matig te noemen. Alsof alle buitenaardse we zens al lang en breed onder een wol len deken zijn gevangen. De Roccat is dan ook overduidelijk de teleurstelling van de vijf. De win naar is een stuk moeilijker aan te wij zen. „Ze hebben allemaal hun sterke en zwakke kanten", benadrukt Hul sebosch. Zelf geeft hij de voorkeur aan de Logitech G433 met zijn uitste kende geluid en pasvorm. Maar heb je liever een draadloze variant, dan valt er ook veel te zeggen voor de G533. Of de Sennheiser, voor wie meer waarde hecht aan een fijne vir tual surround. Veel waar voor je geld Beauty en beest Stijlvol en verrassend sterk woensdag 4 april 2018 GO -4 Sommige headsets lijden onder harmonische vervorming en een over daad aan bass, volgens Paul Hulsebosch. FOTO SHODY CAREMAN 1. Logitech G433 €87 Beste geluid van de vijf. Alleen in de virtual sur- round klinkt een echo. Prima draagcomfort, wel even wennen aan de harde randen. Microfoon is simpel in en uit te pluggen. 3. Sennhei- ser GSP 350 €118 Wei nig, maar prettige knoppen en gebruiksvrien delijke micro foon. Draagt fijn. De flinke har monische vervorming onder de 200 Hz is een stevig nadeel. 2. Logitech G533 Wireless €100 Tikkie minder geluid dan de G433, met zelfde echo euvel. De construc tie is wat slap. Is wel draadloos en de virtual surround is toe te wijzen aan de G-knop. 4. Corsair Ga- ming VOID Pro €108 Draadloos en een micro- foonarm die uit schakelt als je 'm wegklapt. Schelpen zijn zo zwaar dat hij van je hoofd zwenkt. Te dominante bass. Paul Hulsebosch (53) De game-expert van de Tweakers- redactie. Op tweakers.net lees je nog veel meer resultaten uit deze test. Sony HT-MT500 Prijs: 455 euro Compacte 50 cm lange soundbar, slanke subwoofer en een bijzonder strak geluid. Pfoe, wat een kwaliteit voor je geld! Verschillende stijlen muziek en films speelt de HT-MT500 pro bleemloos af. Geen overdreven bas of drukkend geluid, maar een prettige, rijke sound. Is geen mo ment door de mand gevallen. Ziet er nog fraai uit ook! Sonos Playbar Prijs: 740 euro Films, series of Spotify: de Sonos biedt steeds een mooie, zuivere geluidsweer gave. Bediening kan met je smartphone, tablet of je kop pelt de afstandsbediening van je tv aan de Playbar. Heb je meer Sonos speakers? Die koppel je eenvoudig draad loos aan de soundbar. Zo kun je ineens toch genieten van surround geluid of multiroom audio (in meerdere ruimtes geluid weergeven). Subwoo fer moet je er apart bij kopen. Bose SoundTouch 300 Prijs: 800 euro Komt met kalibratiemicro- foon die de ideale instel lingen voor je bepaalt. Liever geen subwoofer in huis? Deze stijlvolle Bose klinkt ook zonder sub woofer (wel bij te bestel len) erg sterk. Bij films met surround geluid een verbazingwekkend goede 3D-weergave en ook de bas valt niet tegen. Strak design met piano- lak-achtige afwerking maken ook de ogen blij. 5. Roccat Khan Pro €90 Alsof alle klan ken door een wol len deken moeten dringen. Mist de usb-geluidskaart, waardoor virtual sur round geen optie is. Wel lekker licht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25