uffn i k Adagio i/j. Barjciiiau FAMILIEBERICHTEN 27 Dirk Poleij Wilhelmina Proos - Braam COLOFON Familieberichten Q IHensen inq.nl Pieternella Huissen Nel Huissen r\ S/ss/y/s/ - /y//s/ zeggen wij u hartelijk dank. Pieternella Jacoba Geertse - Leijnse Cornelis Jacobus Cijvat - Kees - Dingenis Johannis Padmos de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten Ik ben alleen. Wie regelt straks mijn uitvaart? 24 uur per dag 7 dagen per week L 0800 - 4444 000 zaterdag 31 maart 2018 kijk ook op Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Nel Krabbendijke, 8 mei 1932 Yerseke, 29 maart 2018 Anja en Willem de Haas Matthijs en Sigrid, Louise, Joan Martin en Angela, Lynn Sander Atze en Manuela Bouwman Romy en Thiemo Samantha Correspondentieadres Anja de Haas Hoogtij 52 2201 WD Noordwijk De afscheidsdienst, geleid door ds. D. Westemeng, zal gehouden worden op dinsdag 3 april om 13.30 uur in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a gelegenheid tot condoleren. "Mijn tijden zijn in uw hand" ps. 51:16 Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Gerard en Martha Dronkers-Huissen Greet Huissen-Meulmeester Truida Huissen-van Stee Corry Koster-Huis sen Alle neven en nichten In dierbare herinnering hen die ons zijn voorgegaan Voor de overweldigende belangstelling na het toch nog plotseling overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Elly Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, maart 2018 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en "ouwe" oma willen we iedereen hartelijk bedanken voor de kaarten, telefoontjes en verdere medeleven die we mochten ontvangen. We waarderen het dat zo velen met haar hebben meegeleefd en haar hebben bezocht de afgelopen jaren. Velen hebben van haar aandacht en liefde mogen genieten. We bewaren haar voor altijd in ons hart. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, maart 2018 Voor de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Jannie Cijvat-De Kam Corina en Niek Miranda en Mario Dennis en Shirley kleinkinderen Koudekerke, maart 2018 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Kitty Kees en Joke Robert Jurriaan en Yi, Chloé Isabella Peter Maart 2018 De honderden lieve kaarten en brieven die wij hebben ontvangen en de hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa en opa hebben ons heel erg goed gedaan en waren voor ons allen een grote steun. Hartelijk dank hiervoor. Het is voor ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, maar het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Marja Padmos-Verwijs Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2018 rs9-° uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een. voor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01181 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nf Bfauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapelfestraat 5, 4351 AL Veere Uitvaart Informatie Hulplijn Voor informatie en antwoorden kijkt u op op www.uitvaartinformatiehuIplijnnI Gratis informatie bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63