OvarJaileri Bas de Kater 26 FAMILIEBERICHTEN José de Witte Emma Tanghe - van Dierendonck Q fTlensen inq.nl Maria Leonia Buijsrogge Mevrouw Tilly van der Veeken - Lambert Jos Ducheine Annie Braem - Beaurain Chris Janse Aagtje de Bree-Bakker Lau Vermuë Krijn van Hoeve Jan de Vos ffacomina ZZeg els-Zb onze Yvon Elegeert - Reijns kijk ook op zaterdag 31 maart 2018 Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze schoonzus en tante mevrouw echtgenote van de heer [ohan Kegelaer Clinge 8 mei 1930 t Temeuzen 29 maart 2018 Dit melden u: Johan Kegelaer haar echtgenoot haar schoonzussen, schoonbroers neven, nichten, achterneven en achternichten. De families Buijsrogge en Kegelaer Wij nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op donderdag 5 april 2018 om 10.30 uur, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Maria ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familie, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen zullen door ons ontvangen worden op dinsdag 3 april van 18.30 tot 19.00 uur. Rouwcentrum Waem-Boonman, Nieuw Namen 0114 - 345 695 Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaarde vrijwilligster Tilly was vrijwilligster bij Blaauwe Hofke 63 op de Blaauwe Hoeve. Ze was zorgzaam en toonde altijd interesse in anderen. We hebben Tilly gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen. Tot ons groot verdriet is onverwacht overleden onze broer, schoonbroer en oom Te vroeg hebben wij van hem afscheid moeten nemen. Wij wensen Gies heel veel sterkte. Leo Ducheine Wim en Truus Ducheine Kinderen en kleinkinderen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij op 19 maart j.l. afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Met dank aan het personeel van De Blaauwe Hoeve, afdeling Revalidatie Frans, Gerard Sonja, Tessa Quincy Daniëlla Niels, Gigi Met droefheid delen wij u mee dat, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze oom kinderen familie S. Janse-Goverse kinderen familie L. Janse-Coppoolse Middelburg, 29 maart 2018 Zo veel lieve gesprekken Zo veel lieve woorden, kaarten en berichtjes na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en onze lieve opa en opa Bas hebben ons veel goed gedaan. Namens de familie Joke de Kater Middelburg, maart 2018. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie de Bree Terneuzen, maart 2018 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na 't overlijden van onze pa, opa, schoonvader en vriend Het is voor ons een goede en troostrijke gedachte, dat hij voor velen zoveel heeft betekend. Lia, Carolien, Ronnie, Jacqueline, partners, kleinkinderen en Tilly Graauw, maart 2018 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze neef betuigen wij u onze oprechte dank. Familie van Hoeve-van Hoeve Terneuzen, maart 2018 Mooi was haar leven Mooi was het afscheid Het heeft ons goed gedaan de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Voor ons een mooie herinnering aan het afscheid van José. De vele kaarten en mooie woorden hebben ons gesteund bij haar afscheid, hiervoor willen wij u oprecht bedanken. Familie de Witte Hulst, maart 2018 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jan in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan dr. Zilverschoon, het team van ZorgSaam Thuis, afd. Hulst en het personeel van de Seniorenkliniek. José de Vos-Henderiks Linda en Norbert - Mees, Noud Kristel en Koen - Dijn Hulst, maart 2018 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder en onze lieve Oma Zaamslag Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Aaltje en Henk Logtenberg-Zegers Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, maart 2018 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de vele lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Familie F. Tanghe - Dellaert Kinderen, klein- en achterkleinkinderen IJzendijke, maart 2018 Het is voor ons nagenoeg onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ont vangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma. Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwe zigheid, de lieve woorden, de fijne brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan en voor ons een grote steun zijn. George Elegeert Veronique, Dominique, Pascal en families. Hulst, maart 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62