lid 24 Ml ANGELA KIJKT TV INTERVIEW DWIGHTSCHULTZ Quote van de dag Ik klink onder de douche altijd fantastisch, maar dan hoor ik het alleen iks The Times they are A-changin'. In The Passion ging Jezus donderdagavond ook in De Bijlmer gewoon dood en stond hij ook weer op. Een zwarte Judas had het alle maal gedaan. En ondertussen herhaalt John de Mol zijn kunstje uit 2004/2005: hij koopt links en rechts kijkcijferkanonnen weg om zijn zen ders te vullen. Johnny de Mol, ANP en de heren van Voet bal Inside zijn nog maar het begin. Het is niet zo moeilijk te raden welke gezichten en pro gramma's er op zijn lijstje staan: The Voice, Linda, Miljoenenjacht, Chantal en haar roze kof fertje, Gordon, Erland Galjaard en met hem volgt natuurlijk ook Wendy. En er is één Hil- versumse wet die altijd opgaat: als John zijn zinnen ergens op zet, dan krijgt hij het. Behalve dan tot nu toe een eigen, succesvolle zender die ook nog eens de grootste is. Vandaag de dag redt hij dat natuurlijk niet met enkel een paar tv-stations, maar bouwt hij aan een multimediaal bedrijf dat op alle moge lijke platforms een belangrijke rol speelt en zo de strijd aan kan met Google en Facebook. Re ken maar dat zijn drive om te slagen deze keer groter is dan ooit én dat hij met RTL geen me delijden heeft. Hij heeft ze de kans gegeven om aan te haken, maar die hebben ze laten lopen. Zoon voor Chantal 3Q Hartoperatie voor Arnold schreeuwende fans werden ont haald in onze hoofdstad. Schultz met een Amerikaanse 'r': „Door de TROS, ik weet het nog precies. Onvoorstelbaar druk was het. Onze meegebrachte families wer den gescheiden door de mensen massa." Fenomeen George Peppard, de acteur die Hannibal speelde ('1 love it when a plan comes together'), ontbrak. Hij voelde zich te goed voor al die heisa met fans. Hij was immers de serieuze A-ster die nog tegenover Audrey Hepburn speelde in de Hollywoodfilmklassieker Break- fast at Tiffany's. „Mijn eerste ont moeting met hem was in zijn make-uptrailer. 'Hallo, ik ben Ge orge en ik ben géén aardige man', klonk het direct. Maar ik heb me nooit wat van zijn enorme ego aangetrokken. De man (inmiddels overleden, red.) was een feno meen, het was voor mij als groen tje een big deal hem te ontmoeten. Ik heb enorm veel van hem ge leerd." Het had weinig gescheeld of het John de Mol van advies denk te moeten of kun nen voorzien. Maar ik doe het toch. Er moeten me twee zorgen van het hart. Hij moet niet de fout maken van dertien jaar geleden: zo driest rondshoppen in sterrenland dat de kijker het gevoel krijgt dat hij als het ware ook gekocht wordt door De Mol en in verzet komt door de zenders gewoon links te laten liggen. Het helpt hem daarbij al niet dat de NPO momenteel zo ijzersterk is, dat je niet eens hoeft te zappen om in alle genres ruimschoots bediend te worden. En ten tweede: De Mol moet ook vooral niet klakkeloos heel RTL overhevelen naar SBS en aanhangende zenders. Want als er één ding duidelijk werd afgelopen maanden is het dat heel veel mensen zijn uitgekeken op de carrou sel van dezelfde gezichten en programma's en het zogenaamde positivisme dat ze uitstralen. Hij zal tussen een paar ijzersterke titels en ge zichten écht met verrassende nieuwe program ma's en formats moeten komen. Anders vrees ik dat de afloop van dit verhaal net zo vast staat als die van The Passion. r mogen wat jaartjes overheen zijn gegaan, maar de kwajongens- blik, onverwachte gri massen en pretoogjes: dit is toch echt die krankzinnige kapitein uit The A-Team. Die met spierballen, tanks en bazooka's gevulde tv-serie waarin ondanks al het wapengekletter nooit een dodelijk slachtoffer viel. De nu 70-jarige Dwight Schultz beschikt ook nog steeds over Murdocks jeugdige energie, ook als hij net uit een vliegtuig vanuit Hollywood komt gewandeld. In een Utrechts hotel haalt hij met alle plezier een weergaloze Sean Con- nery-imitatie van stal. „Goed om terug te zijn", grijnst de acteur een dag voor Dutch Comic Con. Zijn laatste be zoek aan Nederland was in 1984 waar hij, Dirk 'Face' Benedict en Mr. T alias krachtpatser B.A. Bara- cus als een soort The Beatles door De Mo SHOW Presentatrice Chantal Janzen is donderdag bevallen van haar tweede zoon, Bobby. Janzen (39) deelde op Insta- gram een foto van het handje van haar nieuwe zoon. Janzen en haar man Marco Geeratz hebben samen al zoon James (9). FILM zaterdag 31 maart 2018 Murdock van nd 0 Gudo Tienhooven Arnold Schwar- zenegger (70) heeft gisteren een spoedope ratie ondergaan aan zijn hart. Entertainment- site TMZ meldt dat de acteur van onder meer The Terminator naar het zieken huis moest om een hartklep te laten vervangen. Het is natuurlijk tamelijk aanmatigend dat ik Jörgen Raymann over zijn zangkunsten. Hij is een van de zangers in tv-programma ltTakes2. A De complete cast van The A-Team, de cultserie uit de jaren 80.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24