Overige W
vervolg zaterdag 31 maart 2018
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00
19.00
20.00
20.30
21.30
22.30
00.00
00.05
01.05
02.01
HELDEN VAN 7: ICE ROAD
TRUCKERS
STOP! POLITIE
IDIOTEN OP DE WEG
COBRA 11
Duitse misdaadserie. 'Die
Akte Stiller.' Semir en Alex
zetten een wilde achter
volging in op een roekeloos
rijdende automobilist.
COBRA 11
Duitse misdaadserie. 'Die
letzte Nacht.' Alex en Semir
achtervolgen een sport
wagen op de snelweg. Plots
duiken er drie auto's op die
de weg versperren.
WK BOKSEN: JOSHUA VS
PARKER
Verslag van de bokswed
strijd.
RTL SNEAK PREVIEW:
FARCRY5
Gamemagazine.
GAMEOFTHRONES
GAMEOFTHRONES
TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
13.54 Dinotrux 14.17 Dinotrux 14.41
Super 414.52 Super 415.05 Rescue
Bots 15.27 Rescue Bots 15.52 Mr. Bean
16.03 Mr. Bean 16.17 Koning Julien
16.39 Oggy en de kakkerlakken 16.46
Oggy en de kakkerlakken 16.53 Oggy
en de kakkerlakken 17.00 Glee 18.00
The Voice Kids 20.00 CSI: Miami 20.55
CSI: Miami 21.50 CSI: Miami 22.45 CSI:
Miami 23.40 Evil Dead: Horrorfilm.
08.00 TV Winkel 15.00 Dieren op
Spreekuur 15.25 Stelletje Potten
bakkers! 16.10 Drukte in de dierentuin
16.40 Dorpsdierendokters 17.35
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
18.05 Burgers' Zoo: Drukte in de
dierentuin 18.35 Huizenjacht 19.30
Vtwonen 20.30 Don Juan Demarco:
Tragikomedie. 22.20 Immortal Voyage
of Captain Drake: Avonturenfilm.
00.05 Ravenswood 01.00 AstroTV
10.30
PREMIER LEAGUE
PREVIEW
Vooruitblik op het
Engelse voetbalweekend.
12.00
FORMULE 1CAFE
Herhaling van de
uitzending van vrijdag
avond.
13.30
CRYSTALPALACE-
LIVERPOOL
Live verslag van het duel
in de Premier League.
16.00
MANCHESTER UNITED -
SWANSEA CITY
Live verslag van de
wedstrijd op Old Trafford.
18.30
EVERTON-
MANCHESTER CITY
Live verslag van de
nummer 9 tegen de
nummer 1 van Engeland.
20.45
SEVILLA - BARCELONA
Live verslag van de
topper in La Liga.
23.55
NCAA MARCH
MADNESS: FINAL FOUR
Live verslag.
advertentie
06.00 South Park (marathonuitzend
ing) 12.40 American Dad! 13.00 Family
Guy (marathonuitzending) 18.00
Takeshi's Castle 18.55 Family Guy
19.50 South Park 21.05 Baskets 22.00
How I Met Your Mother 23.00 Modern
Family 23.50 South Park (marathon
uitzending) 05.00 Teachers 05.20 Last
Man on Earth 05.40 The Opposition
with Jordan Klepper
07.30 Ochtend- en dagprogramma's
15.00 Gewichtheffen: EK in Boekarest
(Roemenië) 16.45 Gewichtheffen: EK
in Boekarest (Roemenië) 18.00
Gewichtheffen: EK in Boekarest
(Roemenië) 19.45 Nieuws 19.50 Diverse
sporten: Watts Top 10 20.15Wielren
nen: GP Miguel Indurain (Spanje) 21.45
Gewichtheffen: EK in Boekarest (Roe
menië) 22.25 Nieuws 22.30 Curling: WK
(Mannen) in Las Vegas (VS) 01.30
Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Zeeland Nu/Zeeland de
week/Uit in Zeeland
(Doorlopende herhaling)
00.00 Nachtprogram
ma's
CTV ZEELAND
06.01 Ochtend- en dag
programma's 14.01 CTV
Voetbal 115.02 Zeven
Minuten Zeeland 18.00
Ccxl 19.03 CTV Life
19.12 Zonder Zorgen
19.19 Fix My Car 20.03
Zeven Minuten Zeeland
21.00 Ccxl 22.03 CTV
Life 22.12 Zonder Zor
gen 22.19 Fix My Car
23.02 Zeven Minuten
Zeeland 00.00 Nacht
programma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 13.30
Villa Politica 14.00 Voor
de ronde 18.00 Het jour
naal 18.10 Amur - Asia's
Amazon 19.00 Het jour
naal 19.35 ledereen
beroemd 20.05 Joker+
en Lotto 20.15 Animal
Airport 20.40 FC. De
echte Kampioenen
21.20 De Ronde 101
22.35 Het journaal
23.00 Section de
Recherches 23.50
ledereen beroemd
00.20 Nachtprogram
ma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.05
Earth's Great Seasons
20.00 Het journaal
20.10 Vranckx 20.40
Silent Witness 22.25
Alles wird gut: Kortfilm.
22.55 Monsieur Lazhar:
Drama. 00.30 Nacht
programma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.40
Blowing Up History
16.30 Wheeler Dealers
17.20 Property Wars
18.10 De Haven Van Rot
terdam 19.05 Blowing
Up History 20.00 Some
body's Gotta Do It 21.00
Shifting Gears with
Aaron Kaufman 22.00
Goblin Works Garage
23.00 Demolition Man
00.00 Nachtprogram
ma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.05
Airport Security 18.00
Inside North Korea:
Then and Now 19.00
Paranatural 20.00
Airport Security: Peru
21.00 Drugs Inc. Compi-
lations 22.00 Drugs Inc.
23.00 Science of Stupid
on Motorbikes 23.30
Science of Stupid:
Driving 00.00 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 13.00
Football Focus 14.00
BBC News - Weather
14.15 Bargain Hunt
15.00 MasterChef
16.00 Shrek Forever
After: Animatiefilm. 17.25
Final Score 18.15 A
Question of Sport 18.45
Doodlebugs 19.00
Ready or Not 19.30
BBC News 19.45 Point-
less Celebrities 20.35
Who Dares Wins 21.20
Casualty 22.10 Troy: Fall
of a City 23.10 BBC
News - Weather 23.30
Nachtprogramma's
BBC 2
07.10 Ochtend- en
dagprogramma's 16.15
Canterbury Cathedral
17.15 The Secret
Helpers 18.15 Big Cats
About the House 19.15
Easter from King's
20.30 Dad's Army 21.00
Attenborough's Wonder
of Eggs 22.00 Hamlet
01.15 Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 17.50
Tagesschau 18.00
Sportschau 20.00
Tagesschau 20.15 Die
Diplomatin - Jagd durch
Prag 21.45 Charlotte
Link - Der Beobachter
23.20 Tagesthemen
23.45 Maria Wern, Kripo
Gotland 01.15 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.35 Ochtend- en dag
programma's 19.00
Heute 19.25 Die Berg-
retter 20.15 Der Sams-
tagskrimi: Wilsberg
21.45 Der Kriminalist
22.45 Heute journal
23.00 Das aktuelle
Sportstudio 00.25
Nachtprogramma's
WDR
06.05 Ochtend- en dag
programma's 19.30
Lokalzeit 20.00 Tages
schau 20.15 Tatort
21.45 Straters Manner-
haushalt 23.30 Ach du
dickes Ei - Ostern bei
Stratmanns 01.00
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.30
Objectif Monde 20.00
#versionfrangaise 20.30
Journal (France 2) 21.00
300 choeurs chantent
les plus belles chansons
des années 80 23.00
Journal (RTS) 23.25 De-
voir d'enquête 01.10
Nachtprogramma's
521 zaterdag 31 maart 2018
PZ