fiFMaoioriiirr] 1 OyarJadai) FAMILIEBERICHTEN 15 Maria Carolina de Dreu-Boskeljon V Tilly van der Veeken-Lambert Laura Sophia Hakke Elsa Louisa Alphonsina Sponselee-Kerckhaert Els Johanna Maria Bouman-Rijsdijk Jo Paulina Maria de Burger-van Remoortere Q ITIensen inq.nl Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. Na een leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Fred van der Veeken Lid in de Orde van Oranje Nassau Vogelwaarde, 21 maart 1940 Vogelwaarde, 27 maart 2018 Vogelwaarde: Fred Hulst: Daniëlla en Nico Ilona en Christian Robin en Marjolein Nieuw-Namen: Linda en Jurgen Demi en Sibren Danique Acaciastraat 16, 4581 BL Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Tilly in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 2 april van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 3 april om 11.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Wij zijn Dr. de Keyser, Dr. Penne en de thuiszorg dankbaar voor hun goede zorgen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Tilly van der Veeken-Lambert We zijn dankbaar voor de fijne jaren die we samen mochten beleven. Famlie Lambert Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. In liefde losgelaten Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: Vicky en Tilly 24 maart 2018 Korenmarkt 1, Hulst Correspondentieadres: Emmabaan 106, 4576 EG Koewacht De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel van ZorgSaam "Korenmarkt Hidst" voor de verzorging van Laura de afgelopen jaren. Daar zijn wij hen zeer dankbaar voor. Na een zware hartinfarct en kort ziekbed is onze moeder, oma en overgrootmoeder vredig ingeslapen... weduwe van George Sponselee Hengstdijk, 2 juni 1934 t Temeuzen, 27 maart 2018 Antwerpen: Luk Sponselee en Barbara Mullin Sam Eindhoven: Mare Sponselee in herinnering Den Haag: Luna en Jen, Kami 27 maart 2018 Correspondentieadres: Stationsweg 9 E, 4561 GB Hulst U kunt afscheid nemen van Els in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 2 april van 13.30 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 3 april om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma - Mia Rotterdam, 20 april 1927 f Middelburg, 23 maart 2018 J. de Dreu René en Hanny Iris en Rob Roos en Elly Vik en Debbie Theo en Patricia Bram en Leonie en achterkleinkinderen Zusterstraat 30, 4331 KK Middelburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jannie Sanderse-de Ridder Heden overleed zacht en kalm onze lieve ma, oma, zus en tante weduwe van Pieter Bouman Rotterdam, 8 oktober 1937 t Hulst, 28 maart 2018 Sas van Gent: Jolanda en Frans van den Hemel Anne en George, Puk Mieke Hulst: Harald en Marion Bouman-Begheijn Loes en Roy Joost Hulst: Peter en Inge Bouman-Eggermont Jules Lobke Terhole: Ria en Leo Osephius-Rijsdijk Petra en Ed Correspondentieadres: Zandstraat 18, 4561 SC Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 3 april van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 4 april om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Paula weduwe van Maurice de Burger Sint-Jansteen, 20 augustus 1944 t Hulst, 27 maart 2018 Michael en Iza Jan en Marleen Marij en Etiënne en overige familieleden U kunt afscheid nemen van Paula op zaterdag 31 maart van 15.00 tot 15.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen, gevolgd door de crematieplechtigheid. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. In liefdevolle herinnering 1-4-2009 1-4-2018 Lieve Edy Laat mij vliegen met de vleugels van de wind si 'r ff naar het licht waar mijn liefste zich bevindt Plony vrijdag 30 maart 2018 kijk ook op Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij Tot ons groot verdriet is toch nog vrij onverwacht mijn lieve moeder en schoonmoeder overleden weduwe van Jan Sanderse Vlissingen 14 januari 1930 t Middelburg 23 maart 2018 Voor altijd in ons hart. Ankie Sanderse en Tom Vijlbrief Correspondentieadres: Plantage 29 3742 DM Baarn De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43