tt Geen wanhoopsdaad, maar bewuste zet van olympisch schaatskampioene Kramer wel, Nuis nog niet 24 Vind een winkel bij u in de buurt via pzc.nl/fl CONTRACTEN Het contract met haar schaatsploeg AfterPay loopt af. Olympisch kampioen Jorien ter Mors gaat nu zelf op zoek naar sponsors en heeft een oproep op het zakelijke platform Linkedln geplaatst. Na alle Oranje-euforie tijdens de Olympische Winterspelen van Pyeongchang is het nu stil in en rondom het schaatswereldje in Nederland. „Veel schaatsers wach ten af wat er gebeurt, welke ploegen en bedrijven verder gaan", zegt Je roen le Duc, zaakwaarnemer van Jorien ter Mors. Toch maakt Le Duc zich geen zorgen over de toekomst van Ter Mors. „Zij is een heel succesvol schaatsster en dat was ze ook het af gelopen seizoen", zo verwijst hij naar de olympische titel op de 1.000 meter op de lange baan en haar bronzen medaille in Zuid-Korea als shorttrackster in het aflossings team. „Jorien vindt wel een ploeg, daar twijfel ik niet over", zegt Le Duc, volgens wie Ter Mors ook openstaat voor het opbouwen van haar eigen schaatsploeg. In de tussentijd zijn de twee (Le Duc is tevens de partner van Ter Morsred.) op zoek naar een bedrijf of organisatie om een partnerschap mee aan te gaan. Via een oproepje op Linkedln dus, geplaatst door Ter Mors zelf. 'Om het succes van afge lopen seizoen samen te verzilveren en een duurzame samenwerking aan te gaan voor de toekomst', luidt de boodschap van de 28-jarige En- schedese. Le Duc: „Een foto van Jo rien met haar twee olympische me dailles is op Linkedln ruim 200.000 keer bekeken. Dat bracht mij op het idee. Vroeger stapte je daarvoor in de auto en reed je bedrijven af, te genwoordig begint dat via een be richtje online." De oproep is al dik 20.000 maal bekeken. „Enkele bedrijven hebben zich al gemeld voor meer informa tie." Het mogelijke partnerschap zal volgens Le Duc uit meer bestaan dan slechts de financiële onder steuning van Ter Mors. „De tijd van alleen het handje ophouden is voorbij, Jorien zal er ook iets tegen over zetten." De tijd van alleen het handje ophouden is voorbij, Jorien zal er ook iets tegenover zetten 20 pCL^i^VO-'s vrijdag 30 maart 2018 Ter Mors sponsoren? Kijk even op Linkedln! Links: Ter Mors na het winnen van olympisch goud. Onder: het bericht op Linkedln. FOTO PHOTO NEWS ROTTERDAM Van de zes Nederlandse olympische schaatskampioenen van Pyeongchang heeft alleen Sven Kramer zekerheid. Hij tekende ruim voor de Spelen een contract bij Jumbo, zoals de ploeg vooralsnog gaat heten, tot 2020. Ploeggenoot Kjeld Nuis, winnaar van twee gouden medailles, heeft nog geen nieuw contract gete kend. Hij is wel in gesprek met het team van coach Jac Orie. Ook Carlijn Achtereekte heeft bij Jumbo een aflopend con tract. Maar waar haar ploeg genotes Yvonne Nauta en Sanneke de Neeling te horen kregen dat ze geen nieuwe aanbieding mogen verwach ten, zal dat niet voor Achter eekte gelden. Esmee Visser, winnares van goud op de 5 kilometer, weet dat er bij iSkate gewerkt wordt aan 'een ploeg', maar hoe die gaat heten, wie de coach wordt en met welke rij ders, is afwachten. Visser wil graag met haar coach Rem- melt Eldering blijven werken. Hij staat bij iSkate onder con tract. Ireen Wüst moet ook op zoek. Justlease stapte na een hoop commotie uit de sport. Ralph Blijlevens Enschede Jorien ter Mors Olympisch kampioen 1000 meter 607 Followers View full profile Jorien ter Mors Olympisch kampioen 1000 meter 1d - Edited Wilt u een samenwerking aangaan met de beste sprintschaatsster van de wereld? Ik ben opzoek naar een organisatie die met mij een partnerschap wil aangaan om het succes van afgelopen seizoen samen te verzilveren en een duurzame samenwerking aan te gaan voor de toekomst. Bent u, of kent u deze persoon dan kom ik graag met u in contact. Ik waardeer het als u dit bericht wilt delen. - Jeroen le Duc (partner en zaakwaarnemer van Ter Mors) PLUS, Primera, The Read Shop, Vivant. 710114 004123

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24