COLOFON Familieberichten üvarJaderi Hans van den Berg Peter Trevor Clarke Andrina de Bart Jeanette Magdalena Ambrosius - Kamermans 1 fl1ensenjnq.nlFAMILIEBERIC15 Genieten is een kunst JETTY 3 oktober 1934 21 maart 2018 Mijn lieve man, onze papa en opa is plotseling overleden aan een herseninfarct. De crematie en afscheidsbijeenkomst hebben in besloten kring plaatsgevonden. Hans van den Berg When someoneyou love becomes a memory... The memory becomes a treasure. Sadly we know that this aftemoon unexpectedly passed away my husband, our father, father-in-law and granddad London, 28 january 1942 Vlissingen: Stevenage: Madrid: Hertford: Vlissingen: Amsterdam: Goes, 25 march 2018 M. Clarke - Grootjans Julie and Andy Stephina John and Nuria Pablo Fred and Alison Stanley Ruby Freddie Björn Joey and Mina Niya The ceremony before the funeral will be on April the 3th at 13.30 hour in funeral home De Getijden, Kerklaan 19, Vlissingen, before the ceremony you can pay your respects to Peter from 13.00 ti 11 13.30 hour. After the ceremony we Tl bring Peter at approximately 15.00 hour to his fïnal resting place at the cemetery in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondence address: Bossenburg 22,4385 EA Vlissingen Jetty Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve en voor ons gezin zeer zorgzame tante in de leeftijd van 88 jaar. Kees en Cobi Stefan en Patrice, Lieke Janine en Joost, Tim Ria en Ad Toby Eric (in liefdevolle herinnering) Audrey Demi Britney Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg Allévo en het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke (woning 411) voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 27 maart 2018 Correspondentieadres: Molenstraat 24, 4433 AC Hoedekenskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 31 maart om 11.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente 'De Ark', Kerkstraat 32 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. donderdag 29 maart 2018 In de vroege morgen van 27 maart is onze lieve Jetty vredig heengegaan. We dragen haar in ons hart en zullen haar heel erg missen. 21 april 1942 - Vlissingen - 27 maart 2018 Boudewijn Jan en Rob S/ra en Paul Mercy en Eric, Jairo Moise en Brenda, Senna Janneke Herman Heijermanslaan 1, 4382 BR Vlissingen Op zaterdag 31 maart om 10.00 uur zullen we haar met woorden en muziek herdenken in de theaterzaal van Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Aansluitend zal rond 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is het mogelijk om de familiete condoleren in Huys ter Schelde. "We houden zo veel van hem". Ineke van den Berg - Stoffels Thisbe en Matthieu Kayleigh Anne-May en Mark Madison Rusthofstraat 32 4337 KM Middelburg Onze leermeester is overleden. Wat zullen wij hem missen. de donderdag- beeldhouwgroep van Beeldhouwatelier Arnestein Lief en dapper, wij gaan haar missen Sterkte voor Boudewijn en familie. Bewoners Herman Heijermanslaan. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43