Jesus Christ Superstar Genieten in Sardinië reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Zonvakantie Sardinië 8-t/m 15-daagse zonvakantie korting' Ga naar pzc.nl/jcs Kamertypen Meer informatie en boeken: Ga voor deze heerlijke zonvakantie naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1804 of bel met Stip Reizen via 088 - 7070600 - Ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur Q Bent u toe aan een veelzijdige zonvakantie maar wilt u niet te ver hoeven reizen? Dan heeft Stip Reizen een pareltje voor u: hoe klinkt het sfeervolle en karakteristieke Sardinië? Met een verblijf in het moderne en comfortabele 4-sterren PH Hotel hoeft u alleen nog maar te genieten! Voorzien van een heerlijk zwembad, comfortabele kamers en vriendelijk personeel vliegt uw 8- tot 15-daagse vakantie voorbij. De extreem voordelige reissom is inclusief vliegreis Amsterdam - Alghero v.v., transfers luchthaven - PH Hotel v.v. en verblijf in het 4-sterren PH hotel in een kamertype als beschreven o.b.v. Logies en ontbijt. Voor de prijs hoeft u het niette laten, want u ontvangt tijdelijk tot 10% korting! Het kleurrijke Castelsardo Ontdek samen met Stip Reizen het zonnige centrum voor handwerk en oude ambachten; Castelsardo! Het 4-sterren PH Hotel is gelegen in Lu Bagnu, op korte afstand (ca. 2 kilometer) van het levendige centrum van deze bijzondere badplaats. De échte toeristische trekpleister is het imposante kasteel bovenop de kaap. Hier kunt u heerlijk ronddwalen door de smalle straatjes, eten in een van de pittoreske restaurantjes en genieten van adembenemende vergezichten over zee. Verder beschikt Castelsardo over diverse barretjes, restaurantjes, winkeltjes en is deze badplaats de ideale uitvalsbasis om het prachtige Sardinië te verkennen. Waar wacht u nog op? Het zonnige Castelsardo roept! PH hotel Op korte afstand van het zandstrand vindt u het moderne 4-sterren PH Hotel. Het hotel heeft een spectaculair uitzicht en alle faciliteiten liggen op loopafstand. Het gastvrije personeel heet u van harte welkom! Voor uw verblijf in het PH Hotel kunt u bijvoorbeeld kiezen voor een 2-persoons Standaard kamer. Deze kamers beschikken over o.a. airconditioning, een gratis kluisje, televisie en een koelkastje. De badkamer is voorzien van een toilet, douche en föhn. Vervelen is geen optie tijdens uw verblijf! Kom tot rust aan het zwembad van het Standaardkamer balkon +€40 p.p. Superiorkamer zeezicht balkon +€40 p.p. hotel, maak een prachtige wandeling langs het nabij gelegen strand of boek een actieve excursie naar wens. Mogelijkheden genoeg! Tevens beschikt het hotel over en sfeervol kwaliteitsrestaurant, pizzaria en gezellige bar voor een verkoelend drankje. Vakantie ten top! Inclusief Vliegreis Amsterdam - Alghero v.v. Luchthavenbelasting •Transfer luchthaven-PH Hotel v.v. Verblijf in het 4-sterren PH Hotel in een kamertype als beschreven Verzorging o.b.v. Logies Ontbijt Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per kamer en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl. ruimbagage voor de vliegreis, niet genoemde maaltijden en drankjes, eventuele borg en toeristenbelasting (ter plaatse te voldoen), reis- en annuleringsverzekering, 25 administratiekosten per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. 4-sterren PH Hotel Vlakbij zandstrand Spectaculair uitzicht over de Verblijf o.b.v. logies ontbijt kust "Prijzen zijn exclusief servicehosten. De rockopera metTed Neeley komt met Pasen terug naar Nederland! De wereldberoemde rockopera vertelt het verhaal over de laatste week uit het leven van Jezus, gezien door de ogen van zijn beste vriend en verrader Judas. Het muzikale meesterwerk van Andrew Lloyd Webber, de aangrijpende teksten vanTim Rice en de doorgewinterdeTed Neeley vormen samen een (bijna) heilige drie-eenheid. Na het overweldigende succes van vorig jaar, komt Jesus Christ Superstar nogmaals terug naar Nederland. Boek nu omTed Neeley in de rol van zijn leven te zien! Te zien t/m 1 april in AFAS Live Amsterdam ANDREW LLOYD WEBBER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18