Jubilerend Slagharen blijft bij de tijd Attractie- Vakantiepark Slagharen Lezersaanbiedingen Het avontuur gaat door! Plopsa Indoor Coevorden Familiepark Drievliet 23,5evoor 18,- Movie Park Germany Familiepretpark de Waar beek Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes Van VOOr 14,2 Van 15,59 VOOT 12f9 Van 39^0 VOOr 29,- Van 12^0 voor 8,7 5. Commerciële bijlage 28-3 t/m 3-6 Het is dit seizoen groot feest voor Attractie- Si Vakantiepark Slagharen. Al weer voor het 55ste jaar zet het attractiepark de deuren open voor het publiek dat het park bezoekt tijdens een dagje uit of een heerlijke vakantie op de camping, in de huisjes, luxe lodges of de speciale wigwamtenten. Het begon 55 jaar geleden in Slagharen met een vakantiehuisje én een pony, eigendom van Henk Bemboom. Daar kwamen een zwembad en een speeltuin bij. En uniek voor Nederland: het eerste park in Nederland waar dagentree werd geheven: één prijs voor alle attracties. valt. Zeker bij de nieuwe show van het wasberenduo Randy Rosie, die iedere dag hun avonturen beleven in Sam's Saloon. Spannend wordt het als de Red Bandits daar ook komen en de saloon willen overnemen... Brandweerman Alex en illusionist Justin Ronday zijn de artiesten bij de nieuwe circusshow. Adembenemend is ook de acrobatenact van Devid Robert met de diabolo's. In EITeatro is de nieuwe film Looney Tunes 4D te zien. Met behulp van speciale effecten word je de prairie op genomen en ben je getuige van een spannende achtervolging. In ruim een halve eeuw is Slagharen uitgegroeid tot een park met ruim 4000 bedden waar ooit de eerste achtbaan die over de kop ging werd gebouwd, de Thunder Loop. Die heeft nu plaatsgemaakt voor de nieuwste attractie van Slagharen, de Gold Rush. Het is de eerste triple-launch coaster, die eerst naar voren, dan naar achteren en vervolgens met een snelheid van 95 kilometer per uur weer naar voren gaat. „Dat is letterlijk het wilde westen", vertelt Jo-Ann Venema van Slagharen over de grote trekker van vorig jaar. Wie door de vernieuwde entree naar binnen gaat, ontdekt een attractie-, vakantie- en waterpark waar van alles te beleven In het pinksterweekend viert Attractie- Vakantiepark Slagharen officieel zijn 55ste verjaardag. Op Facebook heeft het park al de oproep gedaan om mooie herinneringen aan het jarige park met anderen te delen. Sociale media staan ook centraal op zondag 1 april. Die dag is het YouTube@Slagharen. Fans en bezoekers kunnen dan de bekende YouTubers Vaeltax, Milan Knol, Bokado en Kalvijn ontmoeten en met hen op de foto gaan. Kortom, het avontuur gaat door! Ga naar pzc.nl/slagharen Kom naar attractiepark Slagharen en vier het 55-jarig jubileum! In meer dan dertig spannende attracties en shows beleef je hier samen met je kinderen een onvergetelijk WildWest-avontuur. Tickets zijn geldig t/m 6 januari 2019 Ga naar pzc.nl/slagharen ^oiasssBBm Van Tickets zijn geldig t/m 28 oktober 2018 Ga naar pzc.nl/drievliet Tickets zijn geldig t/m 28 oktober 2018 Ga naar pzc.nl/waarbeek Tickets zijn geldig t/m 15 juli 2018 Ga naar pzc.nl/plopsacoevorden Tickets zijn geldig t/m 30 juni 2018 Ga naar pzc.nl/moviepark

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53