üysrJadan 12 FAMILIEBERICHTEN Madi Willy Groeneveld - Weinberg Karin de Schepper Karin de Schepper Karin de Schepper Comelis de Kok Mady Joop de Keizer J o de Smit - B akker Karin de Schepper Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante lieve echtgenote van Frank en mama van Louka, Renske en Anouk Bodegraven: Pa en Ma van Vliet Nieuwerbrug aan de Rijn: René en Ineke, Perry, Maaike Herwijnen: Marja en Kees, Marieke, Corstian, Ruben Woerden: Carolien en Sjon, Lisanne en Lars, Ilse We zijn verdrietig nu we afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus, mit en tante We zullen haar heel erg missen en dragen alle mooie herinneringen aan haar mee in ons hart. Ma en Pa t de Schepper Bernard de Gendt Pascal t en Esther, Job, Maud en JP Michel t Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden zvij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze liefste mama, dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Frank van Vliet mama van Louka, Renske en Anouk in liefde verbonden met John van Troost t Zij overleed in de leeftijd van 46 jaar. Graauw: Frank Louka, Renske, Anouk Familie de Schepper Familie van Vliet Familie van Troost 24 maart 2018 Oude Graauwsedijk 15, 4569 PJ Graauw U kunt afscheid nemen van Karin in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 29 maart van 18.00 tot 19.30 uur, waarbij u de familie persoonlijk kunt condoleren. We nemen in besloten kring afscheid van haar in het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. De begeleiders en communicanten van de parochiekernen Graauw, Clinge en Nieuw-Namen leven intens mee met het overlijden van Karin de Schepper mama van Anouk van Vliet. Wij wensen Frank, Louka, Renske, Anouk en familie alle kracht en moed toe die nodig is om dit verschrikkelijk verlies te dragen en het een plaats te kunnen geven in hun verdere leven. Enige en algemene kennisgeving. Vaders sterven niet zij leven voort bij degenen die hun liefhadden Wij geven kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn dierbare man, zorgzame vader en schoonvader - Kees - echtgenoot van Christina Comelia Minnik 29 mei 1928 -Terneuzen - f 25 maart 2018 Stien de Kok-Minnik Johnny en Els Correspondentieadres Parelmoerboog 5 4533 BB Terneuzen Kees ligt opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar gelegenheid is om nog persoonlijk afscheid van hem te nemen op woensdag 28 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 30 maart om 10.30 uur in de aula van het naast gelegen crematorium. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Wij willen het personeel en betrokken medewerkers van "Bochten Dieke" en "Ter Schorre" hartelijk bedanken voor alle goede zorgen. Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Karin de Schepper moeder van onze leerlingen Anouk, Renske en oud-leerlinge Louka We wensen Frank en de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Team en medewerkers Basisschool Ter Doest Graauw MR en OR Ter Doest KDV Ter Doest Lieve, dappere Karin Na een lange dappere strijd moeten we jou met veel verdriet laten gaan. Je wilde nog zo graag bij je mooie gezinnetje zijn! Moedig ging je door, steeds weer. Op 't laatst ging het niet meer. Familie van Troost Op 14 maart 2018 is Mady, onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder overleden in het door haar geliefde Méjannes Ie Clap. Zij had een gelukkig leven, ook al miste ze, sinds 2002, haar echtvrind Coos. Ze genoot van de vele fijne vriendschappen en gezelschapsmomenten. Maarten was bij haar in Méjannes toen dit haar, geheel onverwachts, overkwam. Semarang, Indonesië Méjannes Ie Clap, Frankrijk 26 december 1930 14 maart 2018 Michiel en Giny (In memoriam) Margo Gustaaf en Gaby, Max Maarten en Jeannette Folkert De crematieplechtigheid heeft, naar haar wens, plaatsgevonden in besloten kring. Correspondentieadres: M.H.F. Groeneveld, Langeweg 7, 4542 RT Hoek Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Geheel onverwachts moesten wij afscheid nemen van onze lieve vader en opa weduwnaar van Lieske Sijnesael in de leeftijd van 65 jaar. Ronald en Carolien Mick Ra ff Marjan en Jeroen Roy Lisa Terneuzen, 25 maart 2018 correspondentieadres: Aendijkestraat 16 4571 TD Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 30 maart om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze altijd belangstellende zus, schoonzus en tante Floris Bakker (in liefde volle herinnering) Jo Bakker - Faasse (in liefde volle herinnering) Willy de Bree - Bakker (in liefde volle herinnering) Sjaak de Bree Ite de Bree - Bakker Rinus de Bree achternicht en neven Nog maar kort na het verlies van haar broer moeten wij met veel verdriet in ons hart afscheid nemen van onze dierbare nicht Simone en Jo Antoin en Rita Marcel en Ria Sonja en Luciën George en Mildred hun kinderen en kleinkinderen Familie Sponselee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44