Altijd het laatste regionieuws Exclusive Spring Fair korting reiskatern.nl B< Barcelona en omgeving Hart van Schotland, Trossachs IS bolderman. Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc én het nieuws uit de rest van de wereld \\w vanaf 10-daagse busreis op uw boeking -s 10-daagse busreis 24 uur per dag het laatste regionieuws Belangrijkste nieuws uit binnen- en buitenland Liveblogs en actuele video's Ga naar pzc.nl of download de app Dé binnen - buitenbeurs van het voorjaar Ga naar pzc.nl/springfair FAIR Vertrek: 9 april t/m 8 okt 2018 7 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Tahiti Playa in Santa Susanna Nederlandssprekende gids in Barcelona De ruige kusten van Noord-Spanje zijn een lust voor lief hebbers van uitgestrekte panorama's, smalle kustwegen en leuke stadjes die tussen rotsen en stranden ingebouwd zijn. In het gebied klopt het vurige hart van de Catalaan, het gebied van Spanje met z'n eigen taal en cultuur en de trotse hoofdstad Barcelona. Maar het is ook de streek waar ridders elkaar bestreden en hun heil zochten in versterkte steden, waarvan er nog veel bewaard zijn gebleven. Costa Brava, een gebied dat beroemd is vanwege haar prachtige stranden en de bijna altijd aanwezige zon. Costa Brava 10 dagen Vertrekdata en Prijzen 2018 Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag vant4?9r- vanfL489T- van §j409T- van €L51C- 9 april 30 april 7 mei 14,21 mei 28 mei 4 juni 11 juni 18,25 juni 9,16,23 juli 6,20,27 augustus 3,10 september 17,24 september 1,8 oktober prijs per persoon 399,- voor €399,- voor 399,- voor €399,- €499,- voor €399,- €519,- 549,- €599,- €599,- 549,- €499,- €399,- betekent in het Spaans 'woeste kust' en wordt beschouwd als het mooiste deel van de Spaanse Middellandse Zeekust. Onze verblijfplaats tijdens de excursiereis Barcelona is de bad plaats Santa Susanna. Deze plaats biedt alles wat de meest verwende badgast zich wenst. Santa Susanna betekent heerlijk flaneren langs het strand, de boulevard en de terras sen of winkelen inde gezellige straatjes. Santa Susanna is tevens het ideale uitgangspunt voor interessante excursies. Barcelona is op deze excursiereis een absolute must. Deze stad zal u versteld doen staan van de vele bezienswaardig heden. We gaan lekker flaneren over de beroemde wandel promenade Ramblas en zien o.a. de Sagrada Familia, ver schillende Gaudf gebouwen, het Olympisch dorp en de haven. Ook gaan we natuurlijk de prachtige kust van de Costa Brava verkennen. We komen in kleine bergdorpjes maar ook langs mooi gelegen badplaatsen. Natuurlijk brengen we een bezoek aan een typisch Spaanse flamencoshow. U verblijft in een comfortabel hotel, het moderne Hotel Tahiti Playa. Bij de prijs inbegrepen: •Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk 7 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Tahiti Playa in SantaSusanna Dagelijks goed verzorgd ontbijt- en dinerbuffet of 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Nederlandssprekende gids in Barcelona (donderdag) Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Boek met actiecode TROSS40 Vertrek: 30 april t/m 24 september 2018 7 overnachtingen in het 3-sterren Loch Achray Hotel f- -- ------ Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Het Schotse landschap is adembenemend afwisselend. Eenzame dalen, fonkelende meren en steeds veranderende luchten geven het land zijn charme. Deze reis laat u kennismaken met de mooiste plekjes van de Schotse Laaglanden en een prachtig gedeelte van de Schotse Hooglanden. Schotland is het land van stoere mannen in kilt, van whisky, doedelzakken en haggis. Een land dat altijd gevochten heeft voor zelfstandigheid en behoud van zijn eigen cultuur. U gaat genieten 10 dagen Vertrekdata en prijs per Prijzen 2018 persoon Maandag 30 april €599,- Maandag 7,14,21,28 mei 599,- Maandag 4,25 juni €599,- Maandag 2,9,16,23,30 juli 599,- Maandag 6,13,20,27 augustus 599,- Maandag 3,10,17,24 september 599,- van het ruige binnenland met prachtige bergen, meren, vergezichten en imposante kastelen. Ook bezoekt u interessante plaatsen zoals Pitlochry, Fort William en Oban en staat een bezoek aan Edinburgh op het programma. Gedurende deze reis maakt Bolderman Excursiereizen gebruik van een standplaatshotel in Callander, het Loch Achray Hotel. Boek deze indrukwekkende reis naar het Hart van Schotland bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek Overtocht Calais-Doverv.v. 2 overnachtingen in Midden-Engeland 7 overnachtingen in het 3-sterren Loch Achray Hotel in Callander Dagelijks goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Barcelona naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1823 en voor Schotland naar reiskatern.nl/pzc/B0L1824 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 1 april 2018 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. prijswijzigingen voorbehouden. Download in de App Store Google Play EXCLUSIVE Tijdens het paasweekend, van 30 maart t/m 2 april, vindt op kasteel Groeneveld in Baarn de hoogwaardige "binnen-buitenbeurs" Exclusive Spring Fair plaats. Dit is dé unieke Woon- Lifestylebeurs waarbij het volledige kasteel is omgetoverd tot een "pop-up" departmentstore. Drie kasteeletages gevuld met alle componenten voor een eigentijds luxueus leven. In de statige tuin achter het kasteel is een uitgebreide buitenbeurs met veel Home Garden. Op gezellige terrassen staan smaakvolle foodtrucks, vergezeld met bijpassende muziek in het voorjaarszonnetje. SPRING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14