nWatëinoriimi 25 FAMILIEBERICHTENiïlensen inq.nl Odiel Franciscus Ide Hl Erica van Vooren COLOFON Familieberichten Jos Dekker Jos Dekker Jacqueline Mornout-Willems Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon)moeder, oma, overgrootmoeder en schoonzus Aline Emma Alphonsa Cortvriendt-Goethals echtgenote van Frans Cortvriendt Westdorpe, 1-7-1928 t Zaamslag, 23-3-2018 HoekF.V.M.M. Cortvriendt Zaamslag Carine en Herman Barbé-Cortvriendt Jolien en Freek - Wout, O Tom en Nikki - Cas, Sepp Roel en Patricia Carlos en Maartje Philippine Chantal en Paul Termote-Cortvriendt Judith Esther en Maikel Chris en Lindsay TerneuzenF.A.E.M. Cortvriendt Zevenaardijk 3 4542 RN Hoek Donderdag 29 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat te Ter neuzen, met aansluitend om 10.30 uur de afscheidsdienst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de verzorgsters en de vrijwilligers van De Molenhof', afd. Hoge Heule, voor de liefdevolle verzorging. In plaats van kaarten. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader en opa Sluis, f Knokke-Heist, 28 september 1926 24 maart 2018 Echtgenoot van Marie van Renterghem t SluisMarcel en Chantal Ide - D'Hondt Sabrina Sluis Theo en Suzan Ide - van Grol Dennis Corre spondentieadres M. Ide T. Ide Zuiddijkstraat 38 Zuiddijkstraat 19 4524 AS Sluis 4524 AP Sluis We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op 30 maart om 11.00 uur in MFC de Keure, Kloosterstraat 38 te Sluis. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsbijeenkomst. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Rozenoord Sluis. Enige en Algemene kennisgeving Je bent niet meer waar je was, maar overal waar wij zijn.. Stanny "Bakfiets' 26 maart 2007 - 26 maart 2018 maandag 26 maart 2018 Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij verliezen in Jos een enthousiaste collega die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens alle collega's van Thermosan Engineering Middelburg, 22 maart 2018 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker Gedurende 33 jaar heeft Jos zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven, wij zijn hem hiervoor dan ook zeer veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en naaste familie leden dan ook veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens directie en overige collega's van Feyter Group Terneuzen, 22 maart 2018 Ons aardse leven is gericht naar de eeuwigheid waar rust en vrede blijvend zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en onze trotse oma en overgrootmoeder. Echtgenote van Arsène Emiel Mornout Sint Kruis, f Aardenburg, 30 augustus 1935 22 maart 2018 Aardenburg: A.E. Mornout Aardenburg: Arnold en Anneke Mornout-Leenhouts Philippine: Martin en Delphine Joanna Alyssa Philippine: Erwin en Eveline Jesse Eede: Ellen* en Jan Correspondentieadres: Gaaiperswei 111 4527 HD Aardenburg Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Woonzorgcentrum Coensdike, Dr. de Bruyne en Dr. Goethals voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 29 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius, Eligiusplein 17 te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k begraafplaats te Oostburg. Ik heb mijn laatste dans gedanst, maar ik dans in jullie harten voort... Zo geliefd en zo bijzonder, veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner en onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Oostburg, 2 juni 1971 t Retranchement, 24 maart 2018 Jacob Wieland Bennie en Sanny van Vooren-Vermeulen Ellen en Michel van der Hulst-van Vooren Lars Jiph Nova Thomas Julie Correspondentieadres: Poolster 25, 4501 GP Oostburg Mijn afscheid, waarvoor jullie worden uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 29 maart om 13.30 uur in de VEG-kerk, Provinciale Weg 2,4504 AS Nieuwvliet. Aansluitend, zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Retranchement. Na de begrafenis zijn jullie van harte welkom in restaurant de Parlevinker om herinneringen op te halen. Alleen schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondig als zodanig beschouwen. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25