Dankbetuiging Overleden FAMILIEBERICHTEN 27 ^1 Lidy Kools - Jansen _Y Irène Louise Verbraeken-Bogaard COLOFON Familieberichten Els Verdurmen-Van de Poele Maria Virginia van den Broecke-Steijaert Q Mensen inq.nl w Nelly Bareman-de Fouw Leo Breddels Trudie de Jonge - Kolijn Leen van Tatenhove Kees Nanninga Cerillus Ludovicus Roelands - Ceriel - Maria Verkamman-van Belzen Elsa Anastasia Deij-Ceelaert Annie van Overloop-de Sutter U Lena v. Vlieberghe v. Goethem zaterdag 24 maart 2018 kijk ook op Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. G.J. Bareman kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2018. Helaas hebben wij moeten vernemen dat man van ons zeer gewaardeerde collega Hennie Breddels-Thomas, toch nog plotseling is overleden. Wij hebben Leo als een markant mens mogen leren kennen en wensen Hennie en haar familie heel veel sterkte toe. Try-act EWIV Nelis BV Aquadrant BV Na een kort ziekbed hebben we met veel verdriet afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht. We hebben veel mooie herinneringen aan haar. echtgenote van David de Jonge Addie en Peter vd Meide- Kolijn Jaap en Conny Kolijn- v Tatenhove Frank en Ellen Kolijn- d Visser Lenie Goossen neven en nichten Zevenbergen, 23 maart 2018 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn zorgzame broer en onze oom Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. J.J. Pijpelink-van Tatenhove Jan en Ria, kinderen en kleinkinderen Hoek, maart 2018 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van j* Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel en de vrijwilligers van woonzorgcentrum De Stelle en wooncentrum Coensdike voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Arie Kools Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, maart 2018 Wij willen u graag hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Dit is voor ons een grote steun geweest. Ineke Nanninga-Hulleman Hans en Yolanda Nanninga-van Esbroek Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, 24 maart 2018 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Voor de vele ontroerende blijken van medeleven die we afgelopen weken mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder willen wij u hartelijk danken. Familie Verdurmen IJzendijke, maart 2018 Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde moeder, oma en ons omaatje zeggen wij U hartelijk dank. uit aller naam: Lies en Frits Staal-Verbraeken. Sluis, maart 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Het heeft ons goed gedaan dat zij bij zovelen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, maart 2018 Na het toch nog plotselinge overlijden van onze moeder, oma en opoe was het enorm goed de warmte te ervaren van de vele blijken van medeleven en dit zeker tijdens de samenkomst vooraf gaand aan de crematie die zo goed bezocht was dat we weten hoe geliefd ze geweest moet zijn. In onze harten weten we dat dit ook zeker zo is geweest. Dit alles is een enorme steun voor ons in deze tijd waarin haar leven is overgegaan in goede liefdevolle herinneringen. Wij zeggen u hartelijk dank hiervoor. Namens haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, maart 2018 Wij danken iedereen voor de belangstelling, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lievevrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Dankbaar kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Annie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Theo van Overloop Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, Maart 2018 danken wij u hartelijk, het heeft ons enorm gesteund. Corrie Maarten en Nancy Jelle en lemke Sanne Zoveel lieve woorden, zoveel kaarten en bloemen mochten we ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Het is fijn om te weten dat ma zo gewaardeerd werd door zovelen. Ze word erg gemist. Fam. van Vlieberghe Voor altijd in het licht Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk danken. Familie van den Broecke Breskens, maart 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63