eè. 'J Goes zoekt: Culinair op topniveau! Tragel O :-<S dé senior vergunningverlener Tragel is doorlopend op zoek naar talent! Vacature klachtencommissie cliënten Tragel is op zoek naar: Leden klachtencommissie cliënten (m/v) SAMEN doen! Omgevingsrecht en Ruimtelijke kwaliteit 36 uur per week bruto jaarsalaris 53.330 Een ontspannen verblijf aan de Vecht en dineren in een restaurant met Michelinster. Dat is pas genie ten! De kamers van het hotel zijn prachtig gereno veerd, dat vraagt om een speciale aanbieding. Boek nu uw verblijf in maart, april of mei en overnacht extra voordelig in een nieuwe, luxe kamer. Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 2 dagen vanaf Inclusief Michelinster diner Extra voordelig in maart, april en mei Compleet gerenoveerde kamers Klantbeoordeling 8,8 Hotel de Nederlanden Boek vóór 6 april op Kras.nl/LR52366 Tragel is een maatschappelijke organisatie die mensen met een beperking ondersteunt zodat zij een goed leven kunnen leiden. Samen doen is ons motto, betrokkenheid van alle belanghebbenden is belangrijk. Binnen dat kader vormen klachten van cliënten een bron van informatie voor kwaliteitsverbetering. Cliënten kunnen klachten op meerdere manieren kenbaar maken. Het indienen van een klacht bij de klachtencommissie is één van de mogelijkheden. Om aanstaande vacatures te kunnen vervullen zoekt Tragel twee leden voor de klachtencommissie cliënten. Vacature leden klachtencommissie cliënten (m/v) De klachtencommissie cliënten behandelt klachten op grond van de Wet Kwaliteit, klachten in de Gehandicaptenzorg en klachten die vallen onder de reikwijdte van de Wet Bijzondere Opnemingen in Psychiatrische Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de vacature kunt u terecht op de website van Tragel: www.tragelzorg.nl/werken-bij-tragel Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met de heer J. van Hooijdonk, manager Kwaliteit, telefoon 06 52 41 19 34. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u tot uiterlijk 1 april a.s. sturen naar j.vanhooijdonk@tragelzorg.nl. tragelzorg.nl ^J/tragelzorg ^^/tragelzorg (^/company/tragelzorg Goes is in beweging! Een professionele en vooruitstrevende gemeente waar mensen graag werken. Het is het kloppend hart van Zeeland qua ligging én voorzieningen. Vanuit deze aantrekkelijke positie kennen we het belang van samenwerking en dat brengt inwoners, bedrijven en bezoekers veel goeds. Kom jij onze organisatie versterken? gemeente Goes De functie je bent de vraagbaak van de afdeling en je houdt je bezig met de wat meer complexere aanvragen van omgevings- vergunningen. Je bent eigenaar van aanvragen voor uiteenlopende bouwplannen en ruimtelijke ontwikkelingen. Je toetst aanvragen aan bestemmingsplannen, redelijke eisen van welstand, het bouwbesluit en overige relevante wet- en regelgeving. Je implementeert nieuwe wetgeving uit Den Haag op de afdeling en je stelt beeld kwaliteitsplannen op. Het mooie aan jouw functie is dat je direct en zichtbaar bijdraagt aan de beeldkwaliteit van Goes en omstreken. Jij bent toe aan een volgende stap in je carrière en hebt zin in een nieuwe uitdaging. Je hebt een diploma HBO- Bouwkunde, ABW 1 en ABW II is een pre. Omgevingsrecht en bouwbesluit klinkt als muziek in jouw oren. Jij bent resultaat gericht, toont lef en hebt passie voor dienstverlening. Meer weten? www.goes.nl/vacatures Reageren kan tot 9 april 2018 www.goes.nl Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de week kranten van de Persgroep Distributie. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? redameverspreiding@persgroep.nl www.folderverspreidingpersgroep.nl De Persgroep Distributie is onderdeel van de Persgroep Nederland. DE PERSGROEP NEDERLAND Hotel de Nederlanden ligt direct aan rivier de Vecht in het pittoreske dorpje Vreeland. Het Michelinster restaurant de Nederlanden is gevestigd in het hotel. Hier worden prachtige gerechten voor u bereid waarbij gebruik wordt gemaakt van dagverse, seizoens gebonden producten. Drink vooral een bijpassend wijntje, want u loopt na het diner direct naar uw gerenoveerde hotelkamer. De charmes van het pand uit 1680 zijn intact gebleven en dit is ook terug te zien in de sfeervolle kamers. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52366 Inbegrepen: verblijf in een Niet inbegrepen: zie onze website, gerenoveerde kamer in Hotel de Vertrek: van 20 maart 2018 t/m 31 Nederlanden, ontbijtbuffet, 1 x maart 2019. 3-gangendiner in het met een Lezersprijs Michelinster bekroonde Restaurant 2 dagen varu99/nu vanaf 85,- de Nederlanden. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 6 april 2018. Ga naar Kras.nl/LR52366 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR52366 j/ê Kik /f^>. W. Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32