Overige W
ueruolcj zondag 25 macirl 2018
!TL"" RTL7
RTL8
(D ZIGGO SPORT COM. CENTRAL
Q SBS9
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.30 CUSTOMCARS:
LASVEGAS
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.30 GffilTHE CONTRACT
Misdaadthriller van Bruce
Beresford (Duitsl./USA 2006).
Koerier Frank Martin ver
voert alles zonder vragen
te stellen. Dan blijkt een
van zijn pakjes een meisje
te zijn. Hij heeft het er
erg moeilijk mee om haar
aan een bende uit te
leveren.
22.30 EQOVERTHETOP
Actiefilm van Menaham
Golan (VS 1987)..
Frank Martin is de chauffeur
en lijfwacht van Jack, het
zoontje van het hoofd van
de DEA. Enkele criminelen
ontvoeren de jongen. Frank
zet al zijn kennis en kunde in
om Jack te redden.
00.30 BUSINESS CLASS
02.01 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.03 Mr. Bean 16.17 Koning Julien
16.39 Oggy en de kakkerlakken 16.46
Oggy en de kakkerlakken 16.53 Oggy
en de kakkerlakken 17.00 The Real
Housewives of Orange County 17.55
Buurman, Wat Doet U Nu? 18.25 It
Takes 2 20.00 CSI: New York 20.55
CSI: New York 21.50 CSI: New York
22.45 CSI: New York 23.40 Broad-
church
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
19.40 Lachen om Home Video's 20.30
Wegmisbruikers 21.25 De Handhavers
22.25 Mr. Frank Visser: hoe is het nu
met? 23.20 Reportage: Mijn kind mis
handelt me 00.10 Thin Ice: Misdaad
komedie. Verzekeringsagent Mickey
Prohaska werkt zich uit de naad om
zijn verkopen op te krikken en zijn
vrouw voor zich terug te winnen. 01.50
AstroTV 05.50 Loop: Hart van Neder
land - Late editie
06.00
FORMULE 1GP
AUSTRALIË: DERACE
Voorbeschouwing, live
verslag van Olav Mol van
de eerste race van het
nieuwe F1-seizoen
en nabeschouwing door
Kamphues, Doornbos en
11.55
HOOFDKLASSE
HOCKEY
Live verslag van een duel
uit de hoofdklasse.
13.45
FORMULE 1GP
AUSTRALIË: DERACE
Herhaling.
19.15
HOCKEYHOOFD
KLASSE
Samenvattingen van de
duels in de Hoofdklasse
bij de mannen en
vrouwen.
19.50
RONDO
Voetbaltalkshow van Jack
van Gelder met Youri
Mulder en Wim Kieft.
advertentie
06.00 South Park 07.20 How I Met
Your Mother 08.45 Friends 11.45
Modern Family 18.25 The Mick 18.55
Family Guy 19.50 South Park 21.05
Takeshi's Castle 22.00 How I Met Your
Mother 23.00 Modern Family 23.50
South Park 05.00 Most Ridiculous
08.30 Ochtend- en dagprogramma's
18.15 Biatlon: World Cup in Tyumen
(Rusland) 18.40 Nieuws 18.45 Snooker:
THE PLAYERS Championship in
Llandudno (Groot-Brittannië) 19.45
Snooker: THE PLAYERS Champion
ship in Llandudno (Groot-Brittannië)
22.55 Nieuws 23.00 Supersport: WK in
Buriram (Thailand) 23.30 Superbike:
WK in Buriram (Thailand) 00.00 Watts
00.15 Wielrennen: Ronde van Catalonië
01.00 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Zeeland Nu 20.10 Onze
Club 20.30 Zeeland Nu
20.40 Onze Club 21.00
Zeeland Nu 21.10 Onze
Club 21.30 Zeeland Nu
21.40 Onze Club 22.00
Zeeland Nu 22.10 Onze
Club 22.30 Zeeland Nu
22.40 Onze Club 23.00
Zeeland Nu 23.10 Onze
Club 23.30 Zeeland Nu
23.40 Onze Club 00.00
Nachtprogramma's
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Het Journaal - Sport
weekend 20.00 Drukte
in de dierentuin 20.30
De 3 wijzen 21.20
Gevoel voor tumor 22.15
Het journaal 22.35 In
Rome 23.35 De
zevende dag 01.35
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.55
Sporza: Gent-Wevelgem
19.30 Vranckx 20.00
Het journaal 20.15 Ama
zones 21.05 Lost King-
doms of South America
22.05 Allegory of the
Jam Jar: Kortfilm. 22.30
I Am Not Your Negro
00.00 Nachtpro
gramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Fast N' Loud 18.10
Kindig Customs 19.05
Scrap Kings 20.00 Sal-
vage Hunters 21.00
Alaska: The Last Fron
tier 22.00 Gold Rush
23.30 How It's Made
00.00 Nachtpro
gramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 16.30
Earth from Space 18.30
Alien Invasion 19.30 Ice
Road Rescue 20.30 In-
side: Tokyo Mafia 21.30
Air Crash Investigation
22.30 Wicked Tuna:
North vs. South 23.30
Air Crash Investigation
00.30 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 17.00 Es
cape to the Country
17.30 Songs of Praise
18.05 Sport Relief 2018:
The Best Bits 19.05
BBC News 19.20 BBC
Regional News and
Weather 19.30 Country-
file 20.30 Hold the Sun-
set 21.00 MasterChef
21.30 RAF at 100 with
Ewan and Colin McGre-
gor 23.00 BBC News
23.20 BBC Regional
News and Weather
23.30 War of the
Worlds: Sf-actiefilm.
01.15 Nachtprogramma's
BBC 2
07.20 Ochtend- en dag
programma's 14.20
Bringing Up Baby: Ro
mantische komedie.
16.00 Pilgrimage: The
Road to Santiago 17.00
The Ladykillers: Pest
Detectives 18.00 Real
Steel: Sf-actiefilm.
20.00 Down the Mighty
River with Steve Back
shall 21.00 Top Gear
22.00 Reggie Yates:
Searching for Grenfell's
Lost Lives 23.00 Mock
the Week 23.30 Top
Gear: Extra Gear 23.55
Life of Crime: Misdaad
komedie. 01.30 Nacht
programma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstraBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15
Polizeiruf 110 21.45 In-
spector Mathias - Mord
in Wales 23.15 Tages-
themen 23.35 Ttt - titel
thesen temperamente
00.05 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.30 Ochtend- en dag
programma's 17.00
Heute 17.10 ZDF
SPORTreportage 18.00
ZDF.reportage 18.30
Terra Xpress 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Un-
gelöste Falie der
Archaologie 20.15
Herzkino: Venus im
vierten Haus: Tv-kome-
die. 21.45 Heute journal
22.00 Lewis 23.30
ZDF-History 00.15
Nachtprogramma's
WDR
06.40 Ochtend- en dag
programma's 19.10 Ak-
tuelle Stunde 19.30
Westpol 20.00 Tagess
chau 20.15 Wunder-
schön! 21.45 Jürgen von
der Lippe -
Lachgeschichten 22.45
Geheimniskramer 23.45
Nuhr im Ersten 00.30
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.30
Sur la piste des sen-
teurs 20.30 Journal
(France 2) 21.00 Milky
Way: 22.35 Prix du
cinéma suisse 23.00
Journal (RTS) 23.35 Et
ta soeur: 01.05 Nacht
programma's
521 zondag 25 maart 2018
PZ