5 Woningen van ongeveer drie ton rondom Goes i» Tegenwoordig komen er nog maar weinig klanken uit de piano Het huis is perfect naar mijn smaak, zoals het nu is. Vroeger hield ik meer van een wat klassieke stijl. De laatste jaren is dit meer overge gaan in een wat modernere stijl met industriële elementen. Marten en ik hebben redelijk dezelfde smaak. Na tuurlijk zitten we niet altijd op één lijn, maar discussies over de inrich ting hebben we niet vaak." Kleinkind Marten: „Ik heb nog wel wat planne tjes in mijn hoofd. De garage wil ik graag ombouwen tot een extra slaap kamer met sauna erin. Ik houd ervan om me op klusprojecten te storten, dus wellicht dat ik hier op den duur mee aan de slag ga. De laatste tijd heb ik wat minder tijd, omdat onze kleindochter Saartje een jaar geleden geboren is. Het thema kleinkind zie je trouwens dan ook steeds meer terug in de inrich ting, haha." Mooiste Jolanda: „Het mooiste element in ons huis is juist datgene waar we eigen lijk nooit iets mee doen. Ik heb het over onze piano, die we een jaar of vijftien geleden gekocht hebben. Onze dochter heeft er een paar jaar op gespeeld, maar tegenwoordig ko men er nog maar weinig klanken uit. Toch zou ik hem niet kunnen mis sen. Een paar jaar geleden hadden we hem bijna verkocht, maar dat hebben we gelukkig toch maar niet gedaan." Groen Marten: „Ons huis ligt in een mooie en rustige wijk, met veel groen om ons heen. Ik ben graag thuis, maar als ik te veel binnen zit, moet ik echt even de deur uit. Vlakbij ons huis lig gen onder andere een mooi park en een vijver. Ideaal om even een wan deling door te maken. Winkels zijn er niet in de wijk, maar dat is niet zo'n probleem voor ons. Het is maar een klein stukje fiet sen naar de stad. De kinderen wonen ook dicht bij. Alles bij elkaar zitten we echt prima op onze plek hier." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 23 maart 2018 Jolanda Veenstra Marten Veenstra (61) is werkzaam als direc teur bij Hollandridder kerk, een bedrijf in digitaal drukwerk. Jolanda Veenstra (60) werkt bij ver schillende vestigingen van Bibliotheek Oos- terschelde. Samen hebben ze twee kinderen, zoon Niels (37) en dochter Eline (33) en een kleindochter, Saartje (1). Goes Adres: Klarinetstraat 22 Prijs: €289.000 v.o.n. Bouwjaar: 2017 Kenmerken: In aan bouw zijnde halfvrij- staande woning in de wijk Aria. Met drie slaapkamers en fraaie badkamer op de eerste etage. Op zolder is ruimte voor een extra slaapplek. Kloetinge Adres: Geertesplein 19a Prijs: €300.000 k.k. Bouwjaar: 1870 Kenmerken: Karak teristiek huis aan prachtig plein. Ge bruikersoppervlakte 125 m2. Op 270 m2 eigen grond, ontslui ting aan de Schim- melpennickstraat. Goes Adres: Bramestraat 74 Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 2009 Kenmerken: Fraaie, zeer ruime eindwo- ning in Goes-Zuid. Dit huis is door zijn vorm opvallend in de wijk. Er zijn vijf slaapkamers en een fijne tuin. 's-Heer Arendskerke Adres: Boogstraat Prijs: €295.000 v.o.n. Bouwjaar: 2019 Kenmerken: In het nieuwbouwplan Arendskwartier. Twee-onder-een- kapwoning met twee slaapkamers en werkkamer op eerste verdieping. Zolder met derde slaapplek. Marten en Jolanda hebben de laatste jaren een wat modernere stijl, met industriële elementen. FOTO'S JOH AN VAN DER HEIJDEN oom en tante Adres: Bernhardstraat 36 Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 1901 Kenmerken: Dit huis is veel groter dan je denkt en bovendien gerenoveerd. Het ge heel staat op 634 m2 eigen grond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 57