ziggo.nl/formulel Formule 1 beleef je live op Ziggo Sport, gratis voor Ziggo- klanten. Alle 21 Grand Prix races van het seizoen live, inclusief de kwalificaties. Hoe snel zijn de auto's dit jaar? Wordt het net zo spannend als vorige seizoen of nóg spannender? En doet Max Verstappen mee in de strijd om het wereldkampioenschap? Met Ziggo Sport zit je elke race op Pole Position. De eerste Grand Prix gaat zondag 25 maart van start in Australië. Maar de voorpret begint al op vrijdag... De gezelligste autosportkroeg van Nederland Gedurende het F1-seizoen opent het Formule 1 Café elke vrijdagavond om 22:30 uur de deuren. Rob Kamphues is de uitbater en Robert Doornbos, Tom Coronel en F1-nerd Rob van Gameren de stamgasten die felle discussies afwisselen met lol om opvallende filmpjes en andere bizarre trivia. Olav Mol belt live vanaf het circuit in en komt met het laatste nieuws vanuit de paddock. Verder gaan we ook weer sim-racen met de Ziggo eBattle F1 onder leiding van Robert Doornbos en Tom Coronel. Zondag Race Day! Natuurlijk is zondag de dag waarom het echt draait: race day! Een uur voor de start ontvangt Rob Kamphues een enthousiast studiopubliek en vaste analisten als Robert Doornbos, Tom Coronel en andere race-coryfeeën. Tijdens de race verzorgt Olav Mol het commentaar bij de spectaculaire beelden van start tot finish. En wat voor com mentaar. Als de enthousiaste 'Johee johoo's' ons dit jaar nog vaker om de oren vliegen, betekent dat dat Verstappen dit jaar misschien wel meedoet om de wereldtitel. Jack Plooij staat voor ons op de startgrid en haalt nog wat laatste quotes op, waar de adrenaline vaak van af druipt... Na het vallen van de vlag blikken Rob Kamphues en zijn gasten terug op alle hoogte- en dieptepunten. Jack Plooij zoekt Max Verstappen zo snel mogelijk na de finish op voor zijn reactie. Altijd een garantie voor vuurwerk! De strijd om Pole Position Bij de kwalificatie zit Olav Mol achter de microfoon. Dit Formule 1 dier ziet elk detail en weet als geen ander de spanning op te bouwen in de race om Pole Position. Jack Plooij loopt rond in de pitstraat en paddock en ont futselt de coureurs waar het misging of waarom het juist verrassend goed afliep. Uiteraard verschijnt ook Max Verstappen live voor de microfoon van Jack on Tracks. Met Ziggo Sport Totaal beleef je echt alles! Wil je echt helemaal niets missen? Kies dan voor het Ziggo Sport Totaalpakket. Dan beleef je live alle Formule 1-races, de kwalificaties en ook alle vrije trainingen. Bij de drie vrije trainingen op vrijdag (2) en zaterdag (1) neemt commentator Rick Winkelman je mee voor 'n live-verslag vanaf het circuit. Daarbij legt hij uit waar de kansen liggen in de kwalificatie en de race. Een warming up die je niet wilt missen. In de studio in Hilversum zetten we elk weekend de A-ploeg in bij de kwalificatie. Presentator Rob Kamphues en top- analist en oud-coureur Robert Doornbos beschouwen al drie kwartier voor de groene vlag voor. Wie pakt PI en waarom gebeurde dat? Rob en Robert vertellen het je. Op het 24/7 kanaal Ziggo Sport Racing is daarnaast maar liefst meer dan 700 uur live aandacht voor de autosport. In de 21 Formule 1-weekends kun je de race live te volgen, maar je kunt ook bijvoorbeeld afstemmen op de onboard camera of een van de drie extra kanalen. Allemaal inclusief bij Ziggo Sport Totaal. Max Verstappen: "This is how we do it!' Vind je dit allemaal nog niet genoeg? Hou dan tijdens het weekend ziggosport.nl en de social-kanalen van Ziggo Sport in de gaten. Want dat wordt absoluut genieten van meer unieke beelden, nieuws en achter gronden en live Q&A's met Jack en Olav en natuurlijk Doornbos, Coronel en Kamphues. Bovendien maak je kans op prachtige F1-prijzen. Formule 1 van start op Ziggo Sport ^«skr,e„ Mi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 60