Qvsr leden St 12 FAMILIEBERICHTEN Emma de Ruijsscher Oma Emma de Wever - de Ruijsscher Ferdy van Kruijssen flewnie ^mumA Q fïlensen inq.nl Wies van Kruijssen-Serrarens Ferdie van Kruijssen Stil hen je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Op 18 maart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Sasput weduwe van Alphons de Wever Hoofdplaat, 20 december 1924 Schoondijke, 18 maart 2018 Piërre t en Loes de Wever - Steijaert Mia Praas - de Wever, Roel t, Mare Theo de Wever Emma en Jaap Pleijte - de Wever Herman de Wever Tonny en Els de Wever - Hubregtse Willy en Tannie de Wever - de Koster Annelies en Peter Scherbeijn - de Wever Johnny en Winnij de Wever - Temmerman Anita de Wever Ronnie en Ingrid de Wever - de Graaf Kleinkinderen en achterkleinkinderen Speciaal woord van dank aan dokter van der Maas en team van ZorgSaam Thuis - Breskens Sasput 9 4507 JV Schoondijke Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 maart om 10.30 uur in de parochiekerk St. Petrus Apostel, Pr. Beatrixstraat 7 te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Het Klinket, Sasputsestraat 14 te Schoondijke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij, de familie Serrarens en aanhang afscheid moeten nemen van onze lieve, grappige zwager Ferdy van Kruijssen Ria Silva Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven Het betekent soms een traan Sterk zijn betekent soms datje niet naar meer moet streven Het betekent soms dat je het moet laten gaan "Oma Sasput" Milly en Paul, Ronny en Petra, Mark en Maggie, Marion en Roger, Rubin en Martinique, Wendy en Marco, Femke en Davy, Ronald, Dennie, Bianca, Angelique en Isabel, Veronique en Robbie. Dag lieve oma, Je liefde, je knuffels, Je warmte en je lach We zullen je missen Ja iedere dag... Marvin en Wendy, Roxanne en Jim, Juliën, Marissa, Brigitte, Melanie, Silvyn, Yoëlle, Lisa, Lotte. j^cmnw, fb\r femme, 0emwiA Annie Witte-Nijssen kijk ook op dinsdag 20 maart 2018 Z//n wereld werd steeds kleiner zonder woorden toch intens Zijn wereld werd wat anders de wereld van... een prachtig mens In liefde losgelaten mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 61 jaar. Kloosterzande: Wies Kuitaart: Monique en Ronny Simone en Dennis Merijn Kloosterzande: Cheska en Han Niek en Iris Kris en Carolien Marco Femke Kloosterzande: Colinda en Johny Jelle Manon en Stan 17 maart 2016 Cloosterstraat 66, 4567 CE Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 23 maart om 13.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De sneeuw nam je in de morgen mee achter de horizon, waar het altijd licht is. We blijven achter met een sterrenhemel vol herinneringen. Verdrietig geven wij kennis dat we afscheid hebben moeten nemen van onze broer en zwager. Wij wensen Wies en (klein) kinderen sterkte met dit verlies. (Schoon-) zussen en -broers, neven en nichten van Kruijssen Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriendin en nicht Wij wensen Carlo, Marjan en kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Jennie de Bleijser Hannie en Frans Kuipers Bennie de Jonghe Heikant, Den Haag Als mijn tijd gekomen is, ik afscheid neem van het leven merk jij, in al je eenzaamheid, dat ik onzichtbaar bij jou ben gebleven. Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze dierbare vrouw van Frans Maas in de leeftijd van 61 jaar. Frans Maas Remco en Monica Jayden, Zoë, Ashley Jeffrey en Virginia Elena Desiree en Yannick 15 maart 2018 Lorentzlaan 26 4532 KPTerneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 21 maart van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op donderdag 22 maart om 14.00 uur in De Brouwzaele, Mr.F.J.Haarmanweg 52-54. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Intens verdrietig om wat niet meer is En nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was En altijd zal blijven Wij zijn volslagen verbijsterd door het plotse overlijden van Wij wensen Frans, Remco, Jeffrey, Desiree en verdere familie alle kracht toe dit grote verlies te dragen. Leendert en An Sofie Muller-Joppe Michelle, Christina, Leendert jr. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve oma en overgrootoma In de leeftijd van 80 jaar Rust zacht lieve oma! Marieta en Ronald Joanna en Ronald Andries en Esmeralda Annemay, Damiaan Angenita en Martin Liz, Nowi Johan Jan en Julia Toby Leonie en Dennis Jesper, Rick John Gwenda Wesley en Manon Jip Jomar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44